Didi15 Didi15 komentáře u knih

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Za mě jasný počet. S Keplerem začínám a hodlám pokračovat. Prečteno na jeden zátah , nešlo prostě odložit. Jdu na další.

14.12.2017 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Nová severská krimi a ...nezklamala. Zajímavé , propracované, drsné , žádný extra happyend, ano, skvělá kniha.

11.12.2017 5 z 5

Krvavé sestry Krvavé sestry Graham Masterton

Tato série mě velice baví a už se nemůžu dočkat dalšího dílu:)

11.12.2017 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Nádhera. Naprosto úžasný příběh, přečteno na jeden zátah, nešlo se odtrhnout. Miluju knihy, které ve vás něco zanechají a nebo vás donutí zamyslet se. Jdu pátrat po dalších knihách od spisovatele.

30.11.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Přečtena za dopoledne. Bylo to velice čtivé . Ale ubírám hvězdičku,je to vyšší průměr.

29.11.2017 4 z 5

Nomád Nomád James Swallow

Oproti Poutníku trochu slabší , ale pořád pro mě skvělé. Nenudila jsem se, musela jsem číst a číst, protože mě to zajímalo. Takže za mě všech pět hvězdiček a nelituju přečtení .

28.11.2017 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Carterovi nejde nic vytknout, kniha vás nepustí:)

27.11.2017 5 z 5

Čekání na smrt Čekání na smrt Lisa Jackson

Za mně fajn, mám ráda Medvědí Brod:)

21.11.2017 5 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

S.J. píše skvěle. I když jsem tušila , kdo zatím je, kniha mě nepustila a já musela číst, dokud jsem vše nepřečetla. Těším se na další .

14.11.2017 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Bravo Jodi. Žádná knížka mně ještě nezklamala. Líbilo by se mi filmové zpracování. Skvělé téma, nedalo se odtrhnout.

08.11.2017 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Za mě docela dobré. Četlo se mi dobře a příběh mě zaujal.

01.11.2017 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Ke Carterovkám nelze nic jiného dodat, jen že naprostá bomba:)

30.10.2017 5 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Ursulu jsem si zkrátka oblíbila. Nejen že skvěle píše, ale i prostředí Salcburska je pro mě bajéčné. Četba o duševních nemocích je vždy zajímavá . Oceňuji postavu Jasmin. A Miluju Beatrici a Florina:)

25.10.2017 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

jednoduše skvělé. Není třeba nic jiného dodávat.

10.10.2017 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Moc pěkná kniha, čtivá , zajímavá. Bryndzu jsem si oblíbila. Za mě o něco lepší než Dívka v ledu. Velice vítáná změna vraha. Vrah jako žena, skvělý nápad. Je to v záplavě vraždících mužů hodně originální. A nakonec její pohnutky chápu:)

09.10.2017 5 z 5

Tichý - Kronika vraha Tichý - Kronika vraha Thomas Raab

Zajímavé pojetí příběhu. Místy i červená knihovna-trochu :)
Ale jo, je to jiné , takže plus bod:)

29.09.2017 3 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Čtivá kniha, na můj vkus místy zdlouhává, aniž by bylo třeba. Lehčí nad průměr, proto za čtyři hvězdy. Zápletka mi byla jasná hned.

27.09.2017 4 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

velice čtivá kniha. Spisovatelka mě ještě nezklamala. Sice jsem očekávala , jak to dopadne s Jackem a Alicí, ale pan vajíčko překvapil:)

08.09.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Skvělá kniha. Přečteno za pár hodin. Jdu shánět Noční lov:)

06.09.2017 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Skvělá kniha, plná napětí. Tahle série s Kim mě moc baví.

04.09.2017 5 z 5