dexterman dexterman komentáře u knih

Štvanice Štvanice Tom DeFalco

Kvalitní čtivo. Kdo chce pár večeru ve společnosti spider mana určitě neprohloupi když si vybere toto. Co se týče kresby je to povedené. Co se týče příběhu tak tady bych řekl že se to skládá z lepší a horší části. Když to ale spojité bude váš to bavit

24.12.2020 4 z 5

Karel Gott: ilustrovaný životopis Karel Gott: ilustrovaný životopis Jiří Žák

Nic zvláštního se tady skalní fanoušci asi nedozví . Je to spíš takový krátký souhrn života Karla Gotta . Který je ale opravdu jedinečný . To v tom, že je opravdu v obrazech . Mně se to celkem líbilo . Je pravda že pár informací jsem se tam třeba já dozvěděl. Nicméně si nemyslím že tato forma Biografie a Komixu se bude líbit každému .

10.11.2020 4 z 5

Kylian Mbappe - Malý princ Kylian Mbappe - Malý princ Matt Oldfield

Pro někoho je to Neymar , Messi , Ronaldo . Pro jiné právě Mbappé . Já jsem velký fanda tohoto sportu . Takže tyto knihy mne docela baví . Zrovna tahle je napsaná dost čtivě . Takže se dozvíte spoustu věcí pokud už vám však nejsou známé . Nicméně je to fajn počtení . Klučina má rozhodně talent .

11.09.2020 4 z 5

Ultimate Spider-Man: Smrt Spider-Mana Ultimate Spider-Man: Smrt Spider-Mana Brian Michael Bendis

Bylo to fajn počtení . Dobrý příběh je základ . Pak také dobrá ilustrace . Bendis prostě spider-mana umí . Nicméně v té poslední akční sekvenci jsem se trochu ztrácel v akci . Už toho bylo moc . Za přečtení to však určitě stojí .

26.06.2020 4 z 5

Karel žije dál... Karel žije dál... Petr Čermák

Nejsem a nikdy jsem nebyl skalní fanoušek pana Gotta. Nicméně tato kniha je napsaná velice poutavě takže sem po ní sáhl . K mému překvapení nelituji. Jak už zde někdo psal tak je to takový průřez životem od začátku do konce . Promne jako nekovaného fandu tam bylo spoustu informací za které jsem rád že je díky knize vím . Jen konec knihy mi příjde takový zdlouhavý až utahaný . Jinak je napsaná velice čtivě a čte se to skoro samo . Takže zamne doporučuji nejen fanouškům pana Gotta.

02.04.2020 5 z 5

Ghost Rider - Cesta slz Ghost Rider - Cesta slz Garth Ennis

Rozhodně lepší než předešlý díl . Kresba je prostě krásná . Nejvíc mi však asi sedlo to v jaké době se to odehrává . Díl před tím byl jen podle mého přímočará akce a přiběhů bylo minimum . Což se tady snaží napravit a toho si velice cením . za mne super počin .

01.03.2020 5 z 5

Světové turné Světové turné Jason Aaron

První příběh je opravdu parádní . Pak jde ovšem kvalita razantně níže . Tohle celé dílo stojí jen na povedené ilustraci a monstrozní akci . Čím víc jsem se prokousával příběhem dál a dál . Tak tím to pro mne bylo ke konci zmatečnější . Abych vám tady nelhal opravdu mne to nepohltilo tak jako první díl . Opravdu jsem se tady i nudil . Což bych zrovna u Avengers rozhodně nečekal . Snad bude další kniha lepší než tato . Obecně jsem očekával hodně a dostal jsem moc málo . Jsem zklamán . Snad to tedy příště bude lepší.

12.11.2019 3 z 5

Cesta podivných Cesta podivných Jason Aaron

Nebylo to tak hrozné. Čekal jsem ale že to bude o mnoho lepší. Příběh sám o sobě není špatný ale strange tady působí hodně zvláštně. Ani kresba tomu moc nepomáhá vše působí takovým až bizardnim dojmem. Snad bude další díl o dost lepší protože zatím mne to docela zklamalo.

02.08.2019 3 z 5

Království tvé Království tvé Mark Waid

Tohle se aspoň za mne nepovedlo . Ilustrace je sice krásná , to je ale tak všechno co bych pochválil . Ten příběh je pro mne nezáživný . Což se opravdu divím . Tohle se ke vší smůle aspoň za mne opravdu nepovedlo . Je to moc roztahané a to je hlavní mínus tohoto počinu . Mne tohle téma opravdu nudilo .

07.06.2019 2 z 5

Poslední návštěva Poslední návštěva Jason Aaron

Nevím kolikátý restart avengers tohle je . Nicméně Tohle považuji za hodně povedený start . Prostě dobrá týmová řežba která nenudí . Těším se na pokračování . Snad bude brzo . Jediné co musím vytknout je jedna věc . To je že se mi špatně četlo když mluvil thor , odin , nebo loki. Nicméně doporučuji všem . Po Endgame je to velice příjemné čtení .

15.05.2019 5 z 5

Prokletí Lídy Baarové Prokletí Lídy Baarové Stanislav Motl

Musím říct že zatím nejlepší biografie Lídy Baárové . čte se to opravdu dobře . Plno hezkých fotek a poutavě napsaný příběh této krásné legendární herečky . Která zde k mému překvapení přiznala . Že její sestra byla talentovanější než ona sama . Motl krásně knihu prokládá osobním vyprávěním paní Báarové což je velké plus . Doporučuji všem tuto knihu .

16.09.2018 5 z 5

Batman: Epilog Batman: Epilog Scott Snyder

Já půjdu proti proudu . Mne se kniha jevila jako naprosto super kus . I když je to koncipované stejně jako Hřbitovní Směna . Takže jí vlastně vůbec nepotřebujete znát Každopádně skvostné příběhy dělají z této publikace alespoň pro mne skvělou věc . Doporučuji všem

22.08.2018 5 z 5

Batman: Květy zla Batman: Květy zla Scott Snyder

Kupodivu pohodové čtení . Celkem rychle to uteklo . Což nevím jestli je dobře nebo ne . Příběh je takový standartní . Každému asi bylo jasné že se pravý batman vrátí .Jinak jako zakončení tohoto příběhu to mělo opravdu všechno . Je to určitě lepší než předchozí díl ale nic moc zázrak . Tahle serie má jednu chybu . Je to kvalitativně jako na houpačce . Nahoru a dolů . Nicméně zas tak zlé to není

19.08.2018 3 z 5

Batman: Supertíha Batman: Supertíha Brian Azzarello

Revoluční myšlenka udělat Gordona batmanem se vyplatila , Neskutečně dobře se to čte . Děj je také velice dobrý a ilustrace jsou na jedničku . Mám před sebou květy zla tak očekávám velkolepé finále . Nicméně toto bych doporučil všem .

08.08.2018 4 z 5

Batman: Konec hry Batman: Konec hry Scott Snyder

Ne tak tohle ne . Tady mne nebavilo absolutně nic . Jak charakter batmana tak i jokera jsou napsány špatně . Příběh je dost neorginální což taky nepřidá. Ta snaha o nový origin jokera je dle mého zcela mimo . Děkuju bohu že aspoň kresba se povedla na maximum

31.07.2018 2 z 5

Tajemství původu Tajemství původu Geoff Johns

Nejsem moc velký fanda green lanterna. Jeho origin jsem znal pouze diky filmu . Proto jsem byl na tento origin hodně zvědav . Nakonec to dopadlo dobře . Jeho příběh je hodně dobře napsany . Hlavně ta jeho povaha a charakter ze začátku . Velice mne bavilo jak se hlavní hrdina učí používat své schopnosti . Jinak zbytek příběhu je celkem fajn ale nic extra. Ilustrace je velice dobrá . Už se těším na další díly .

04.05.2018 4 z 5

Počátek Počátek Geoff Johns

Je to prostě boží . Mé první setkání a JLA nezklamala. Má to grády , tempo , akci a hlavně nadprůměrnou ilustraci . Jde vidět že je to děláno pro mladé a možná i začínající čtenáře comicsů . Což ale vůbec nevadí . Náramně jsem si to užil . Doporučuji číst tohle než koukat na nepovedené filmové zpracování . I když kdo koukal předem na film jako já tak u ví co asi od tohoto čtiva může čekat .

06.04.2018 5 z 5

Potopa Potopa Brian Azzarello

Tak tohle už opravdu sedlo . Podle mne zatím nejlepší díl ze serie . Bavil jsem se prostě skvěle . Od poslední knihy opravdu očekávám velké věci . Tak snad se dočkám stejně kvalitního nebo i lepšího příběhu jako byl tento.

08.03.2018 5 z 5

Dobré úmysly Dobré úmysly Brian Azzarello

Tak o čem to vlastně bylo ? No Constantine se jede omluvit vdově a skončí to u Nechutného porna ? Kresba je úžasná ale popravdě pořád čekám na nějáký super příběh ve kterém si užiji i trochu té magie . Ale čte se to prakticky samo což je fajn .

02.03.2018 4 z 5

Hrdinové - Největší příběhy české kopané Hrdinové - Největší příběhy české kopané Ondřej Fuczik

Velice krásně napsaný průřez Československým a Českým fotbalem . Kniha popisuje fotbal už od jeho počátků až do současnosti . Do toho je krásně vložená comics ilustrace . Musím se přiznat že ze začátku jsem se trochu nudil . Pak se to ale parádně rozjelo a já jsem nadšen . Knihu doporučuji všem a velice si jí cením

17.02.2018 5 z 5