DendaRA DendaRA komentáře u knih

Pokušení Pokušení Lisa Jane Smith

Tahle knížka se mi z celé série líbila nejvíc. Byla napínavá od první stránky až do poslední a konec byl velmi dojemný. Každou stránku jsem otáčela s nedočkavostí a těšila jsem se, co na mě čeká dál. Dál v příběhu, který byl tolik procítěný, naplněný láskou a přátelstvím ♥

11.01.2014 5 z 5

Rozkol Rozkol Aubrey Clark (p)

Musím říct, že právě tenhle díl se mi ze všech dílů téhle série líbil nejvíc. Nevím proč, ale určitě oprávněně :DD

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

Konce jsem se bála. Tak dlouhou dobu jsem strávila se Zoey a ostatními, že jsem si prostě nedokázala představit, že už s nimi nebudu, že už si nebudu moct přečíst další jejich dobrodružství. Od devátého dílu jsem každé další knížce dala čtyři hvězdičky. Zdálo se mi to zdlouhavé, a i když jsem každou stránku všech knih této série přímo hltala, stejně jako mnozí jsem byla názoru, že těch dílů mohlo být klidně méně. Jsem ovšem ráda, že tomu tak není. Nyní vím, že předchozí díly nás měly pouze připravit na toto velké finále!
Krásný a dojemný konec! Nejen konec! Zvraty a osudy hrdinů v tomto díle nenechaly moje oči ani tváře suché.
Ke Škole noci se vždy budu ráda vracet - Rozcházíme se, ale brzy se zase šťastně setkáme... :-)

26.08.2015 5 z 5

Kalonův pád Kalonův pád Kristin Cast

Tato novela se mi líbila ze všech nejvíc, nejspíš proto, že jsem si Kalonu hned na začátku velice oblíbila, a tudíž mě příběh jeho a Nyx zajímal mnohem více, než příběhy postav z předchozích novel. Krásný příběh, nádherné ilustrace! :)

25.08.2015 4 z 5

Hrej férově Hrej férově Emma Hart

Tenhle díl mě zatím z celé série zaujal nejvíc. Měla jsem pocit, že oproti předchozím knihám, je děj zajímavější a lépe napsaný - víc procítěnější. Nejvíc se mi líbily části s Abbi - to, jak úžasně byly napsány a vystihovaly každou její myšlenku, a samozřejmě vtipné hlášky mezi Abbi a Blakem :-)

25.12.2014 5 z 5

Lovci zla Lovci zla Lisa Jane Smith

Tahle knížka mě úplně nadchla! Nejlepší díl v sérii! Doporučuji si přečíst :DD

22.10.2013 5 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Na tuhle knížku jsem se strašně dlouho těšila, dlouho předtím než vyšla. Koupila jsem si ji v pondělí a přečetla ji za den. Má velká písmenka a je poměrně tenká, rychle se čte. Nicméně knížka se mi líbila a těším se na druhý díl. Trochu mě naštval konec, protože si na druhý díl budu muset ještě počkat, jelikož ještě nevyšel. Ale jinak bylo vše vyhovující, takže za mě 5 hvězdiček + doporučení :))

18.07.2013 5 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Upíří deníky od této autorky se mi moc nelíbily a tak jsem sáhla po její další knižní sérii. Musím říct, že tahle kniha se mi líbila, pěkně se četla. Měla jsem ji rychle přečtenou :))

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Moc pěkný díl, ale líbil se mi o trochu míň, než díly předešlé. Ale i tak krásné čteníčko :))

Předurčená Předurčená Kristin Cast

Tuhle sérii mám opravdu moc ráda, ale postrádala jsem tam napětí a akci. Připadá mi, že každou další knihou se děj příliš natahuje a musím souhlasit, že těch knih už je opravdu hodně. I tak mě ovšem série stále baví, i když se mi začíná trochu protivit Zoey, a proto ji dočtu dokonce ;)

15.07.2013 4 z 5

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Super, začíná se to rozjíždět :))

Označená Označená Kristin Cast

Tuhle knihu jsem objevila, když už bylo na světě pět dílů. Zpočátku jsem se bála koupit všechny díly najednou, protože by se mi nemusely líbit, ale nakonec jsem si box koupila. Upřímně toho nelituji a doma už mám všechny díly, co vyšly. Příběh se mi strašně líbí :))

15.07.2013 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Ze všech tří dílů, se mi tento líbil nejvíc.
I přes negativní ohlasy k téhle knižní sérii musím přiznat, že se četla skvěle a během týdne jsem ji měla přečtenou celou.

02.01.2014 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Konečně jsem se k této knížce dostala. Byla jsem do ní úplně zažraná a přečetla ji za den. Říkala jsem si, že ještě že už je i druhý díl, protože jinak bych asi čekat nevydržela. Rozhodně doporučuji :-) Úžasná knížka, zjistila jsem, že mám stejné (většinou, ale ne vždy) myšlenkové pochody jako Tris a být na jejím místě, udělala bych jen pár věciček jinak ;-)

21.11.2013 5 z 5

Pád Pád Maya Banks

Knížka se mi líbila. Po tom, co jsem ji našla na internetu, jsem si ji ihned šla koupit do knihkupectví. Děj byl zajímavý, ale spíš jak hlavní hrdiny jsem si oblíbila Jace a Ashe, takže už se těším na další knihu v této sérii. Určitě ale nelituji, že jsem si tuhle knížku koupila. Splnila očekávání.

05.11.2013 4 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Nádherné ukončení děje. Tušila jsem, že to takhle dopadne, ale děj knihy byl velice působivý a poutavý a já se od knihy prostě nemohla odtrhnout. Vše, co se v knize odehrálo pro mě bylo velmi překvapující a napínavé. Nemohla jsem se dočkat, co přijde s další stránkou, kterou jsem zrovna otáčela. Kniha mě ani na chvilku nepřestala pohlcovat a já jsem byla myslí v ději i když knížka byla už dávno zavřená. A že se mi ji zavírat vůbec nechtělo ;-) Zkrátka jsem takové zvraty prostě nečekala. Byla jsem ohromená :-)

04.11.2013 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Knížku objevila moje mamka a když jsme se shodli, že by mohla být dobrá, tak jsme ji i koupily. Knížka je velmi pěkně psaná a mě i mamku ihned okouzlila. Trochu mě mrzí, že druhý díl vyjde až v listopadu, protože už se chci dozvědět, jak to všechno dopadne. Ze začátku jsem si říkala, jak to ti dva dají dohromady a byla jsem i lehce překvapená, jak se děj vyvinul. Zato poslední kapitoly jsem četla docela i s nechutí, protože se mi nelíbilo prostředí, ve kterém se hl. hrdinové nacházeli. A konec - takový bych nečekala a rozhodně zůstal velmi otevřený. Můžeme s mamkou pouze spekulovat, jak se děj v druhé knížce asi odehraje.
Každopádně Barvy lásky - název pro knížku, jak dělaný :))

20.08.2013 5 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

Bylo zajímavé číst knížku z pohledu muže, ale nijak to na kráse příběhu neubralo. Knížka byla sprostší a, jak mně se zdálo, i víc erotičtější, než první díl. Druhý díl se mi možná líbil o něco víc než první.
Možná, že když jsem si mohla přečíst, co muž cítí při sexu, jsem si Ethana ještě více zamilovala.
Těším se na třetí díl a nemůžu se dočkat!

18.08.2013 5 z 5

Posedlost Posedlost Lisa Jane Smith

Myslím, že tahle kniha je ještě lepší než první díl ;))

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Poslední píseň jsem dostala asi k desátým narozeninám, protože jsem ji moc chtěla a pořád jsem s ní otravovala rodiče. Když jsem ji začala číst, moc mě to nebavilo a tak jsem přestala s tím, že se ke knize vrátím později. Asi před rokem jsem knihu opravdu znovu otevřela a začala číst od začátku. Nemohla jsem se od ní odtrhnout! Asi před těmi třemi lety jsem to asi ještě moc nechápala. TAHLE KNÍŽKA BYLA ÚŽASNÁ!! :))