Denča23 Denča23 komentáře u knih

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

O 80% lepší než první díl.
Musim se přiznat, že se mi do dalšího dílu moc nechtělo, ale nakonec mě pohltil.
Konečně jsme se i dozvěděli něco ze světa, který v prvním dílu nebyl moc popsaný. Dokonce jsem si oblíbila i Warnera a doufám, že ve třetím díle se předvede.

19.02.2023 4 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Asi zatím nejlepší díl :)

10.02.2023 5 z 5

Demonata Demonata Darren Shan (p)

Po stopadesáté a stále poprvé......
, jen kvůli této knížce jsem propadla vášni čtení.

Poprvé jsem četla někde v 5-6 třídě cca nevím.....

Bezkonkurenčně nejlepší nápad na skvělé hororové fantasy které jsem četla. Všechny díly této série jsou jedinečné.

18.10.2022 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Musím přiznat, že se mi do čtení této knihy dvakrát nechtělo.
Ovšem po dlouhém přemlouváním , jsem začala a knihu přečetla jedním dechem. Prostě Bomba. !

19.02.2020 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Tento díl byla totální bomba, která mě připravila o všechna slova! :)

15.02.2020 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Moje nadšení je každou dočetlou knihou větší a vetší. Ze začátku mě ale \"štvalo\" přeskakování děje k čarodějnicím, ale musím přiznat že Manon a její \"oř\" se mi začali líbit a jen doufám, že se nakonec přidají k \"dobré\" straně. Tak uvidíme co přinese další díl :)

31.01.2020 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Jedním slovem, prostě Bomba! Opět jsem nadšená.
Konec naprosto senzační.
Hurá na další díl ! :)

26.01.2020 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Suprový příběh, hlavní hrdinku jsem si ihned zamilovala. Je to napínavé a hezky napsané.
Určitě doporučuji přečíst.

22.01.2020 5 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

S tímto dílem nejsem moc spokojena. Na mě moc zdlouhavé a pořád to samé dokola. Doufám že další bude lepší. :)

15.01.2020 2 z 5

Osvobození Osvobození Lisa Jane Smith

Konec mi přišel uspěchaný a odfláknutý.

10.03.2019 2 z 5

Souboj Souboj Lisa Jane Smith

Tento díl mě tak nezaujal, nečekala jsem, že se Elena stane upírem již tak brzy. Ale jsem zvědavá co bude dál.

14.01.2019 3 z 5

Tajemný anděl Tajemný anděl Lisa Jane Smith

Tento díl mě opravdu zaujal. Bylo to něco jiného, než ty předešlé. Už od začátku mi anděl moc neseděl a připadal mi zkrz nazkr zlý, ale nakonec jsem byla potěšená.
Skvěle napsané :) Doporučuji

04.01.2019 4 z 5

Demonata Demonata Darren Shan (p)

Shan je podle mě jeden z nejlepších spisovatelů. Moc pěkně to má napsané napínavé od začátku do konce! Doporučuji přečíst všechny knihy ze série Demonata.

02.01.2019 5 z 5

Napůl divoký Napůl divoký Sally Green

Super, super a prostě super.
Žádné zbytečné a nudné části, všechno se rychle vyvíjí.
No a ten konec ? Achjo..

24.02.2023 4 z 5

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

No nevím.. za mě tam toho mučení moc nebylo... Vzhledem k tomu, že jsem viděla nejdříve serial, jsem to čekala ostřejší. Ale rozhodně mě kniha bavila a hurá na další díl. :)

21.02.2023 4 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Knihu jsem začala číst jen z toho důvodu, že už jsem nevěděla co, byl to náhodný výběr, proto jsem pro jistotu nečetla ani popis knihy (většina popisů mě odrazuje). I když to nepatří mezi můj šálek kávy, tak musím přiznat, že bych jí nezaradila mezi špatné knihy, dokonce jsem byla i mile překvapená, děj rychle plinul, přesně jak mám ráda...

16.02.2023 3 z 5

Druhák Druhák Douglas Rees

Druhý díl už byl přeci jen zajímavější než předešlý, takže jsem i docela ráda, že jsem se do něho pustila.

19.10.2022 3 z 5

Prvák Prvák Douglas Rees

Pokud čekáte trhák jako upíři deníky, tak vás musím zklamat. Příběh je skoro až mírumilovně popsán, stále čekáte, kdy už se stane něco nečekaného a děsivého ,no a jak tak čekáte, čtěte dál a najednou zjistíte, že jste na konci a nic....

18.10.2022 3 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Krásný konec, většinou své emoce dokážu ovládat ale na posledních stránkách jsem brečela jak malá holka.

13.10.2022 5 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Naprosto senzační závěr.! Pořád se nemůžu smířit s tím, že už to skončilo.

23.02.2020 5 z 5