dee95 dee95 komentáře u knih

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Sparkse miluju a nikdy jsem se v jeho tvorbě nezklamala. Výborná kniha od výborného autora. Silný a dojemný příběh. Co víc dodat, kéž by všichni muži byli takoví romantici. :)

28.11.2017 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Působilo to, jako kdyby autorka vzala všechny sny a přání a zavázala je do úhledného balíčku. Bylo to dechberoucí, okouzlující a naprosto dokonalé. Velmi silný příběh, který s semnou žil ještě dlouho po dočtení. Víc takových knih prosím :)

08.04.2018 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Kdyby šlo dát víc než pět hvězdiček tak tahle kniha má za mě celá souhvězdí. Nejlepší díl série. Dean je absolutní bůh a celý příběh je jedna velká naivní romantika. Ano prosím! :)

13.02.2018 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Hostitel mě přitahoval možná právě tím, že není tak "profláknutý" jako Stmívání. O autorčině talentu není pochyb a tato kniha to naprosto potvrzuje. Romantický, napínavý, originální příběh, který mě vtáhl do děje a nepustil. Přiznávám, že je to jediná kniha kvůli které jsem "se hodila marod" abych jí mohla dočíst :D

26.10.2016 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

No co dodat, super čtení pro nás věčně romantické duše. Erotika je vítaným zpestřením a celá série poukazuje na to, že když milujete, tak se dá překonat téměř všechno. Po dočtení série jsem měla srdíčka v očích, jen tak dál :)

13.02.2018 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Z nějakého důvodu se mi kniha líbila nejméně z celé serie. Tuck byl super, ale Sabrina mi lezla na nervy. Pořádně nevěděla co chce a jak to chce a no prostě tak. :D Kniha se sice četla dobře, ale předchozí díly byly jednoznačně lepší :)

13.02.2018 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Za mě absolutně nejlepší z cele série!! (a to miluji každou jednu knihu) ❤️

13.08.2020 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Rozhodně se mi líbila víc než první díl. Netuším proč ale oba aktéři mi byli sympatičtější a příběh nebyl tolik uspěchaný. Za mě palec nahoru :)

23.02.2018 5 z 5

Krvavý vítr Krvavý vítr Jakob Melander

Když jsem knihu brala do rukou neměla jsem velká očekávání a velmi jsem se spletla. Jedná z nejlepších knih co jsem za poslední dobu četla. Detektivní příběh který má všechno co dobrá kniha potřebuje, napětí, strach, zděšení a malinko zamotané vztahy. Místy velmi sadistické vyprávění, ale líbilo se mi, že se toho autor takříkajíc nebojí. Nemohla jsem se odtrhnout!

30.12.2017 5 z 5

Zabiják Zabiják Jonathan Kellerman

Zase mě dokonale zmátl, jak jenom to dělá :) Příjemné a napínavé čtení. Příjemé bylo i setkání s Effem, pro mě jakožto diabetika, super vložka :)

03.11.2017 5 z 5

Jackie - Čtyři dny, které jí změnily život Jackie - Čtyři dny, které jí změnily život Maud Guillaumin

No páni. Nikdy jsem moc nemusela životopisy, ale Jackie mě přesvědčila, že i tenhle žánr dokáže nabídnout "něco víc". Naprosto nepřikrášlený příběh někoho, komu se zhroutil svět ze dne na den. I přes veškerou kritiku na její osobu, po přečtení knihy zastávám názor, že Jackie je jednou z nejsilnějších žen. Děkuji, že jsem měla možnost tzv. nahlédnout pod pokličku.

17.07.2017 5 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Autorku naprosto zbožňuji, a proto pro mě nebylo překvapením, že i tato kniha byla mistrovská. Napínavá, nečekaná, překvapivá. Fascinující téma a naprosto neuvěřitelné zakončení (prokrista, vždyť já už si začala myslet, že to snad dělá Lacey) Ale na rozdíl od většiny tady, si myslím, že na "Volavku" nemá. Ale i tak určitě stála za přečtení - jedním dechem a prosím přeložte další díl, asi nedokážu žít bez Joseburyho :D

14.02.2017 5 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Kniha která na mě udělala velký dojem. Velmi napínavé, nečekané zvraty a originální příběh. Díky této knize jsem přišla na chuť celému žánru. Dodnes se k ní ráda vracím a určitě jí mám na předních příčkách všech knih.

17.10.2016 5 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Bylo to super čtení tak jak je u této autorské dvojice už zvykem. Příjemně jsem si u toho odpočinula a zhltla to jedním dechem, super :)

23.02.2018 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Ale jo, bylo to super čtení. Laurenová mě ještě nezklamala, Pippa i Jensen byli odlišní od předcházejících hrdinů, ale i tak mi přirostli k srdci :) Nicméně v mých očích už asi Willa a Ziggy nic nepřekoná

14.02.2018 5 z 5

Dlouhé ticho Dlouhé ticho Patricia Briggs

Sérii o Mercy jsem věrná už roky a ani tato kniha pro mě nebyla ničím jiným než skvělým čtením. Spojení s Prahou pro mě bylo zvláštním, ale zajímavým zpestřením a jsem ráda, že se díky tomu alespoň trošku rozšíří povědomí o Praze - snad :)

16.01.2018 5 z 5

pak šťastnou mouchou
jsem také já sám,
ať žiju
nebo umírám."

Nejkrásnější překlad Blakeových básní - tedy alespoň pro mne. Tento muž našel nejgeniálnější způsob jak se zapsat do věčnosti. Jeho básně jsou známe a velmi aktuální i v dnešních dnech. A pro mě srdeční záležitostí. Jsem hrdá, že mám jeho dílo ve své skromné sbírce.

25.09.2017 5 z 5

Motiv Motiv Jonathan Kellerman

První kniha co jsem od autora četla (já vím ostuda :D) ale za mě super čtení, určitě si hodlám pořídit víc knížek. Příjemná , ale napínavá detektivka. Geniální nápad přizvat psychologa k vyšetřování. Jsem Alexova velká fanynka :)

09.08.2017 5 z 5

Poslední hra Poslední hra Federico Axat

Kniha mě naprosto uchvátila a pohltila. Vždy, když už jsem měla pocit, že jsem přišla na to, o co vlastně jde a která realita je skutečná, mě autor rychle vyvedl z omylu a nabídl mi další variantu. Věřím, že každý si v tomhle příběhu najde to své a pokud se při čtení nebojíte trošku přemýšlet, vřele doporučuji!! Za mě bezkonkurenční :)

24.01.2017 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Už to tu bylo řečeno a já můžu jen souhlasit. První díly super..postupem času čím dál větší zmatek, zápletky si začaly být podobné,snad i autorky se v tom začaly ztrácet...
Prvních pár dílů jsem přečetla na jeden nádech, ale sérii jsem ani jako Zoeyin věrný fanoušek dočíst nějak nedokázala..

23.10.2016 4 z 5