DCKH DCKH komentáře u knih

Právo šaría pro nemuslimy Právo šaría pro nemuslimy William Bryan French

Povinná četba pro každého tzv:sluníčkáře!

Debordelizace hlavy Debordelizace hlavy Ivo Toman

Bezva kniha , praktická,naučná,jedna z nejlepších z oblasti psychologie od lidí kteří nemají školu z této oblasti.Pana Tomana uznávám za to co dokázal i se svým Turretovým syndromem.Knihy tohoto autory vždy doporučuji všem zájemcům o amatérskou psychologii a osobní rozvoj.
80%

16.12.2015

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Srdeční záležitost.Moje nejoblíbenější dětská kniha
Krásné ilustrace a roztomilé příběhy, prostě klasika.
Pro mě nejkrásnější knížka, ke které se vracím i v dospělosti...
90%

03.12.2015 3 z 5

Vánoční příběhy Vánoční příběhy Astrid Lindgren

Vážně fajnová knížka která mne provázelá značnou částá dětství od 8 let kdy jsem ji dostal k vánocům.
Geniálně vymyšlená pro dlouhé večerní chvíle větších i menších dětí.
89%

Utíkej, malý, utíkej Utíkej, malý, utíkej Nicky Cruz

Krásná příběhovka se svědectvím ale ponaučením jakým způsobem lze nalézt Boha,pravdu,ale hlavně věčný život v nebi!

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

Pefect vhled do světa středověkého šélenství,z nákého důvodů mne baví číst o masovém vyvraždování křestanů přestože sám jsem křestan.Toš mne ukamenujete.Jak řekl Pavel ve svém Listě do Korintu Raději zemři pro Krista než žít pro tento svět
80%

03.12.2015 4 z 5

Ježíš: Životopis pro 21. století Ježíš: Životopis pro 21. století Paul Johnson

V Ježíše jako božího syna věřím od dětství,tudíž budu neoběktivní a stručný.
Vysoce kvalitní životopis opravdového Pána této zkažené planety je napsán čtivým,zajímavým a hlavně užitečným způsobem.Doporučuji každému kdo se považuje nebo kdysy považoval za lidskou bytost a vím že za tento komentář budu kritizován.

Vysoký cíl Vysoký cíl Lubomír Man

Tato kniha ve mne probouzí velké emoce ... dostal jsem jí v době rozvodu rodičů proto mi prosím prominte trochu sentimentu.Myslím si že asi měsíc po dočténí knihy jsem začal s amatérskou atletikou ve formě Běhu dva roky poté jsem absolvoval první závod na 12 km poté jsem se začal zajímat o organizaci závodů Spartan race Čr.
Kniha je dle mého jedinečná v motivačním a inspiračním potenciálu.
Doporučuji všem nesportujícím a bojujícím s leností.

03.12.2015 5 z 5

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Knihu jsem četl naposledy asi před pěti lety a v té době jsem ji považoval za nejlepší co jsem kdy četl.Stále je to je jedna z nejlepších beletrii .... způsob jakým se autor pohybuje ve sférách fantasie je tak jedinečný že jsem si chílemi myslel že doopravdu bojuji se lvy a jsem v jiným světě.Jedna z mála knih která doopravdy obstojí i ve strovnání s Narnií nebo HP.Za mě doporučuji každému s duší dítěte 100%

03.12.2015

Trénink vězně - Jak se osvobodit od slabosti - využití ztraceného tajemství síly nutné k přežití Trénink vězně - Jak se osvobodit od slabosti - využití ztraceného tajemství síly nutné k přežití Paul Wade

Na knihu jsem se těšil velmi a nezklamala.
Velmi ocenuji že doopravdy autor dodržuje nepsané pravydlo užitečnosti a návodů využívajících čistě cvičení s váhou vlastího těla.Velká škála druhů cvičení pro různé svalové partie dělá z knihy pomůcku pro všechny kteří chtějí zhubnout,věnují se profi sportu nebo jen chtějí sbali hezkou holku.Skvělé návody popsaný do detailů.Rád jsem i za popsaný chyby kterých se často dopouštějí začátečníci.Moc děkuji autorovy za komplexní přístup

03.12.2015 3 z 5

Perfektně zaznamenaný příběh mého dětského hrdiny.Sám jsem nedávno začal posilovat.Ocenuji i popis politických a vztahových aktivit.Vělmi použné a zajímavé pročítat stále znovu osody tohoto veleupěšného muže.Způsob jakým se dostal z rakouského zapadákova na vrchol Hollywoodu a posléze celého světa je asi neopakovatelný a přesto inspirující.Nesmírně motivační kniha pro lidi kteří potřebují neco jako novou energii do života

03.12.2015 5 z 5

250 zákonů lásky 250 zákonů lásky Petr Casanova

Bezva kniha,plná návodů pro budování úpěšných a užitečných vztahů.Moc se mi líbí že je zde mnoho rad podpořených poučnými příběhy ze života.Doporučuji každému se zájmem o tuto problematiku.Mám v plánu ji číst vícekrát a pujčit i známým. ....
87%

Ponecháni napospas 1- 2 Ponecháni napospas 1- 2 Tim LaHaye

Bezva serie četl jsem až do osmého dílu a na to jak je křestanská literatura v kvantitě chudá tak naprosto dokonalé dílo.Omladých lidech před koncem světa ..... vážně super tvorba ,jen tak dál.Nevlastní matka mi ji dá vždy k vánocům.Takové knihy mám rád,zaujme,potěší a člověk se u toho nenudí-stále se tam něco děje .....

02.12.2015 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Celá serie je mou srdeční záležitostí a u tohoto zakončení jsem si nemohl pomoct ale přelouskal jsem ho asi 10krát a za mě 100%.Dokonalé zakončení,Geniálně vymyšlený fansysy svět.Aneb v jednoduchosti je síla.

02.12.2015 5 z 5

V harmonii s Bohem a mé zvláštní zážitky s Bohem V harmonii s Bohem a mé zvláštní zážitky s Bohem Kornelius Novak

V rámci českých svědectví o Bohu zaujímá tento titul jednoznačně přední příčku.
Kornelius je můj vzor a celý život jede bomby jako já.
86%

05.12.2015 4 z 5

Islámský stát - Uvnitř armády teroru Islámský stát - Uvnitř armády teroru Hassan Hassan

Vážně poučná kniha v dobách predátorské krize.
Je pravda že jsem od tohoto čekal více ale přesto bezva. Respekt
Přesně takovou knihu dle mého česká země potřebuje.
85%

Jasná hvězda Jasná hvězda Patricia St. John

Vážně šílěně emotivní beletrický příběh podle skutečné události.
Autorka má můj obdiv a respekt,pokora a láska vyzařující z této knihy je ohromující!
95%

04.12.2015

Fimfárum Fimfárum Jan Werich

Jé ted se mi připomělo skvostné dětství v Praze

Jak prokouknout druhé lidi Jak prokouknout druhé lidi Joe Navarro

Vážně bestovní odborná příručka pro lidi kteří chtějí být úspěšní

03.12.2015

Sedm hlavních hříchů a jak je překonávat Sedm hlavních hříchů a jak je překonávat Graham Tomlin

Dnešní svět nejen že nemá rád slovo hřích on ho přímo nenávidí a proto se dnes už nepoužívá.
Pýcha, závist, hněv, smilstvo, nestřídmost, lakomství, lenost
Jestliže v dřívější době stavěla církev hřích až příliš do centra pozornosti, a to jak v duchovní literatuře, tak i v mentalitě celé církve, dnes býváme svědky druhého extrému.
95%

03.12.2015 4 z 5