DariDerek DariDerek komentáře u knih

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Ty jo, ty jo, ty jo :)) To je napínavé, to je šílené, nevděční zmetci se tam objevili, hnusáci, podrazáci, ale je tam i to, co jsem chtěla :o)) No dobrý, dobrý :o)) Doporučuju, parádička :)

26.08.2013 5 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Sice to je asi pro mládež, ale já to žeru!!! :D Já se tak začetla, že jsem i oběd vynechala :o)) Je to jednoduše napsaná kniha s dějem, který má spád, nechybí romantika, samozřejmě nějaké to trápení a upíří lesba je nejlepšíííííííí!!!!!!!! :o))))

26.08.2013 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

ufff...že já čtu takové knihy :) sama sobě se divím, já nevím, ani se mi to nechce komentovat :D o ničem....ale sex ok :D no nic, jdu se vrátit ke svým oblíbeným upírům :D ti nezklamou :D

05.08.2013 3 z 5

Krásní Krásní Scott Westerfeld

Díl od dílu lepší :)) zdá se mi, že tuto knížku mám přečtenou za chvilku, rychleji než kteroukoliv jinou a navíc, tak jsem se vžila do děje, že se mi zdálo o tom, jak potkávám Rezatce, putuju v ruinách a podobné věci :)))
a stále trvám na tom, co jsem napsala k prvnímu dílu - chci prknooooo :D

12.07.2013 5 z 5

Jednou nohou v hrobě Jednou nohou v hrobě Jeaniene Frost

nemám třetí díl...tragédie...nemám třetí díl...naprostá tragédie...nemám třetí díl.....musím s tím něco udělat :D

24.06.2013 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

tak ta trojka mě nebavila.....už to bylo docela o ničem.....nezáživné, nevím, neuměla jsem se začíst....oproti těm dvěma dílům jsem zklamaná.....

11.06.2013 3 z 5

Dva meče Dva meče Karolina Limrová

perfektní zakončení, vůbec, ale vůůůbec bych si nepředstavila, že to takhle skončí a je to pecka!! :D paní Limrová, děkuji za super 2dny :D a doporučuju, dvojka ještě lepší než jednička :)))

22.05.2013 5 z 5

Matka v krizi Matka v krizi Simona Monyová (p)

Lehnout na břicho, číst si a opalovat se...oddychová knížka, člověk se začte a skončí s poslední stránkou ... :-)

28.04.2013 5 z 5

Roznese tě na kopytech Roznese tě na kopytech Simona Monyová (p)

Na deštivou neděli ideální čtení.....

28.04.2013 4 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

Skvělá Monyová, mám přečtené její všechny knihy a nejvíc mě dostává tím, že opravdu se vžiju do děje, žřiju s postavou, nadávám, mám chuť brečet, smát se, prožívám každičký moment, trápím se a kolikrát se mi stane, že mám depresi ještě další dny po tom, co jsem knihu dočetla. Tohle je zrovna silný, pro mě drtivý příběh..

28.04.2013

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

nem

10.01.2013 5 z 5

Na druhé straně Na druhé straně Claudia Gray (p)

No nevím, ten konec... líbily se mi knihy všechny, ale když nad tím přemýšlím, lucas žije a bianca se s ním bude objímat i dalších 50let kdy on bude starý, vrásčitý, třeba bude mít i prostatu a ona bude stále mladá a duch? tedy přízrak... no nevím, ten konec mě trochu zklamal a z mého pohledu... nelíbil se mi....

30.09.2012 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Nevím proč, ale asi neznám lepší knihu :-) Mám všechny díly za sebou - poté jsem se vrhla na film a málem jsem se poč.... Ty představy ve filmu byly stejné, jak JÁ si je představovala díky knížce.... Prostě parádní zážitek pro mě :-)

13.09.2012 5 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

I vzhledem k mému věku se mi kniha líbila :-) Hlavně jsem si představovala ty dva "hochy" pro mě :DD

11.09.2012 5 z 5

Ztracena v divočině Ztracena v divočině Anh Do

Vlčí dívka – Ztracena v divočině je po dlouhé době příběhem pro děti, který mne naprosto fascinoval. Syn vydržel poslouchat a zajímalo ho, jak všechno dopadne a když jsme zjistili, že bude druhý díl, řekl „hm“ a šel si po svých… Já řekla asi něco takto: „Cože?! To jako fakt? Já se nedozvím, jak to skončí? Já nezjistím, jestli najde rodiče?! Wtf??“ – ano, nějak taková byla má reakce, protože tohle vyprávění je naprosto úžasné.

20.09.2023 5 z 5

Tajemná služebná Tajemná služebná Barbara Cartland

Knihy Barbary Cartland jsou pro mne sázkou na jistotu. U těchto příběhů si vždy odpočinu a ocitnu se v minulosti mezi vévody, lordy, potkám několik krásných dam, a někdy se i zasním nad okázalými gesty, které dnes už vymizely z povrchu zemského. Většinou mám (díky mé povaze) problém s hlavní hrdinkou a její naivitou, ale to nebyl případ knihy Tajemná služebná. Tady to bylo naprosto v pořádku. Více v recenzi v záložkách.

20.03.2022 4 z 5

Zážitky rozvedeného muže Zážitky rozvedeného muže Ivan Galambica

Když bych se vás zeptala, kdy naposledy jste se od srdce zasmáli nad nějakou knihou, co byste mi odpověděli? Která to byla? Já bych řekla, že osobně se to stalo u knihy Zážitky rozvedeného muže. Absurdní situace, někdy velice politování hodné, ale přitom vtipné, směšné a brané samotným hrdinou s nadhledem a postojem ryze mužským, bylo naprosto skvělé čtení, které jsem si užila. A tak tady žijeme…

02.09.2020 5 z 5

Blízko obzoru Blízko obzoru Jessica Koch

Úžasný příběh, založen na skutečné události, který vás dostane do kolen. Naprosto. Více v recenzi v záložkách :)

12.12.2017 5 z 5

Poháry touhy Poháry touhy Markéta Harasimová

Trochu jsem se bála té erotiky, ale nakonec neoprávněně. Nebylo to špatné čtení! :-)

20.11.2017 4 z 5

My, utonulí My, utonulí Carsten Jensen

Začalo to obálkou a skončilo to příběhem... za mě jednoznačně pět hvězd, tohle bylo mistrovské!

14.11.2017 5 z 5