Roznese tě na kopytech přehled

Roznese tě na kopytech https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25568/bmid_roznese-te-na-kopytech-0IZ-25568.png 4 347 347

Pozoruhodné je, že ačkoliv tuto knihu psala žena, jde o intimní výpověď muže. Autorka se dokonale vcítila do role pětačtyřicetiletého psychologa, který je postižen typickým syndromem muže středního věku - druhou mízou. Jak dalece může zkomplikovat zaběhnutý život náročná milenka a kam až sahá tolerance vlastní ženy, se dočtete v Roznese tě na kopytech.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Roznese tě na kopytech. Přihlašte se a napište ho.

MarNe
24.02.2024 4 z 5

Celkem útlá a čtivá knížka. Zajímavé pojetí z pohledu muže záletníka a ještě psychologa. Místy jsem se i zasmála. Dobrá oddechovka.

Máca216
08.01.2023 3 z 5

Tenká knížka, oddychovka, při které jsem se i zasmála. Zajímavé je, že v ní Monyová vypráví příběh z pohledu muže, který si svým záletem pěkně zkomplikoval život.

Han-nah
13.12.2021 4 z 5

Jak bylo někde řečeno, Simona Monyová svými příběhy sama volá o pomoc. Tady v tomto hořko úsměvném příběhu muže - psychologa ve středním věku popisuje jeho život až do intimností. Sám v ordinaci dává rady druhým, ale i jemu dává život nástrahy, kterým se těžko odolává.
- Celý život jsem si sliboval, že to nikdy nesmím dopustit a celý život jsem byl přesvědčen, že mně se to nikdy nemůže stát. HAHAHA!!!!
Opravdu " Hahaha", přotože výběr je jen na nás, jak se budeme na život dívat a jak ho budeme žít.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Roznese tě na kopytech v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x

zfilmováno

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011
2011  76%Srdceboly
2003  82%Tchyně a uzený...
2006  76%Sebemilenec
2005  81%Krotitelka snů