DanielaV. DanielaV. komentáře u knih

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Kniha se četla velmi dobře, byla napinava, ale celkove to vlastně bylo hodně prekombinovane. Oceňuji prolínání minulosti a přítomnosti, knížce to dodalo to správne napětí. Konec mě trochu překvapil, ale spousta části byla už přehnaná a vlastne by mě nepřekvapilo, kdyby Natasha ještě na konci podvedla Jen a třeba ji zabila.

29.06.2021 3 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Knizka je pro me zklamanim. Ze zacatku jsem si rikala, ze se jedna o zajimave tema a napad, ale od pulky knihy me zacala hlavni hrdinka tak neuveritelne stvat a nudit, ze jsem mela, co delat, abych knihu neodlozila. Eliska byla na zacatku zajimava, od pulky se z ni stavala "drama queen", pubertacka...a ten konec? Asi me nejdriv pro me rychle zakonceni nastvalo, ale kdyz jsem se zamyslela po docteni, tak jsem vlastne za ukonceni byla rada, jinak bych musela Elisku sama uskrtit.

05.08.2020 2 z 5

Neznáš mě Neznáš mě Imran Mahmood

Pod právnickým thrillerem si opravdu predstavuji něco jiného. Čekala jsem více vstupu obžaloby, která by oponovala obhajovanemu. Toto byl pouze obyčejný příběh, někdy zbytecne detailní až se člověk ztrácel..dvě hvězdičky davam za otevřeny konec, jinak mě kniha zklamala.

03.05.2020 2 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Knížka mě hodně zklamala, téměř 250 stran se poradně nic nedělo, dej byl zmatený. Poté nastal skvělý spad, ale konec? Prislo mi jako kdyby autora samotného nebavil dej, tak to rychle ukončil. Knížku si znovu neprectu.

21.08.2019 1 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Okamziky stesti bych zaradila na 2. misto z Hartlovych 3 knih. Zacala jsem cist od Jachyma, ktery byl uzasny a cetla jsem jednim dechem. Jachym mi prisel vic propracovanejsi nez Veronika, pri cetbe Veroniky uz jsem se nedozvedela tolik zajimavosti, jako pri cetbe Jachyma. Nicmene knizku velmi doporucuji, je to oddechova cetba.

05.01.2018 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Z knizek od Hartla se mi tato libila nejmene. Byla ctiva, precetla jsem za jedno odpoledne, ale dalsi 2 knizky od Hartla byly dokonale. Teto knizce takovy ten "drive" chybel.

05.01.2018 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Skvela knizka, paradni propleteni, precetla jsem jednim dechem. Rada se ke knizce vratim znovu.

05.01.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha byla velmi ctiva, libilo se mi propojeni postav, styl, zanr postavy. Cetla jsem ji jednim dechem.

05.01.2018 4 z 5