Daniela Daniela komentáře u knih

Na všechno máte - Tajemství života v bohatství Na všechno máte - Tajemství života v bohatství Suh Yoon Lee

Ta kniha je opravdu super, koupila jsem velmi levně a opravdu dobře jsem udělala.

14.03.2024 5 z 5

Ohlasy z jiného světa Ohlasy z jiného světa Philip Yancey

Jedná z nejlepších knih jaké jsem.kdy četla a koupím i dalsi od něj.

05.03.2024 5 z 5

Vidět je věřit, věřit je vidět Vidět je věřit, věřit je vidět Parveen Smith

Tahle kniha mi pomohla a doporučuji si ji přečíst, tak jsem se dověděla to, co jsem ještě nevěděla.

04.02.2024 5 z 5

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

Perfektní kniha, četla jsem ji snad jen jeden den, taky jsem si pobrečela, nedovedu si představit, že bych v té době žila. Doporučuji každému si ji přečíst.

19.04.2023 5 z 5

Max a hledání vyšší pravdy Max a hledání vyšší pravdy Karan Bajaj

Mě kniha zaujala, taky hledám vyšší pravdu a smysl života, čtu duchovní literaturu a klidně bych se vydala na cestu jako on, kdybych měla peníze.

19.04.2023 5 z 5

Osudová žena Osudová žena Renáta Názlerová

Mě se kniha velmi líbila, sama se věnuji meditacím i hypnoze a pomáhá mi to. Tahle kniha je jinak psaná než ostatní a tak mě i překvapila, doporučuji všem si ji přečíst, a taky všem doporučuji věnovat se meditacím, je spoustu knih kde jsou návody jak meditovat.

21.01.2023 5 z 5

Příběhy štěstí Příběhy štěstí Will Bowen

Neuvěřitelné a krásné, štěstí je krásná věc, doporučuji všem přečíst a mít ji v knihovně na věčné časy, od této chvíle jsem už opravdu štastná, netušila jsem ,že smích snižuje krevní tlak a objímání zvyšuje hladinu neuropeptidu oxytocinu, které snižuje krevní tlak, podporuje duševní pohodu a dokonce zlepšuje paměť. Tuhle knihu by měl mít každý kdo je v depresi a myslí si, že je na tom špatně. A tak vstávám s úsměvem, myslím pozitivně a když mi přijde do hlavy negativní myšlenka, hned se kouknu znovu do knihy a je mi fajn. Tuhle knihu doporučuji dát jako dárek k narozeninám nebo pod stromeček věřím tomu, že potěší a pomůže na cestě životem.

20.11.2022 5 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Super kniha, nečekala jsem něco takového, skoro jako skutečný příběh.

21.08.2022 5 z 5

Žil jsem s mimozemšťany Žil jsem s mimozemšťany Jack Robertson

Kniha je super, líbí se mi hned bych odletěla do vesmíru také, kdyby to šlo, jsem mu dokonce záviděla, já tomu věřím, všechno je možné.

26.04.2022 5 z 5

Pečujte o tělo, uzdravujte mysl Pečujte o tělo, uzdravujte mysl Joan Borysenko

Vynikající kniha, byla ve slevě, ale zaujala mě hned, jak jsem ji v knihkupectví otevřela a neváhala a koupila, nyní si v ní čtu a jsem ráda, že ji mám a kdyby jich bylo víc tak koupím víc a někomu dám jako dárek. Stojí za to si ji přečíst. I cvičení tam jsou.

26.04.2022 5 z 5

Jak rozvinout duchovní schopnosti Jak rozvinout duchovní schopnosti William W. Hewitt

Perfektní kniha, podle ní si rozvíjím duchovní schopnosti, doporučuji všem.

21.03.2022 5 z 5

Krása lidské duše Krása lidské duše Osho

Nejlepší kniha jakou jsem kdy četla, moc mi pomohla v mém životě, doporučuji všem si ji přečíst.

14.03.2022 5 z 5

Mystická zvířata Mystická zvířata Jana Smetanová

Pro mě nejkrásnější kniha, ještě ji nemám přečtenou, ale uchvátila mě, doporučuji všem.

12.03.2022 5 z 5

Světlo mezi námi Světlo mezi námi Laura Lynne Jackson

Tahle kniha mě dostala, dokonce i slzy tekly, neuvěřitelné příběhy lidí, kteří někoho ztratili, doporučuji všem si ji přečíst.

14.02.2022 5 z 5

Šťastné médium Šťastné médium Kim Russo

Tato kniha je pro mně super, i mé dceři jsem ji koupila i kamarádce a kolegyni, doporučuji si ji přečíst dala bych ji 100%.

02.02.2022 5 z 5

Právě teď Právě teď Toni Packer

Mě se kniha líbila, je zvláštní, ale číst se dá a myslím že každá kniha ať je jakákoli, člověka obohatí, miluji knihy a přemýšlím že se taky pokusím něco napsat a vím o čem.

01.04.2021

Kalangu - Africká moudrost na každý den Kalangu - Africká moudrost na každý den Obonete S. Ubam

Skvělá malinká knížka, dnes jak dorazila, pustila jsem se do čtení a hned ji přečetla, doporučuji každému.

01.04.2021

Jdu s hlavou vztyčenou Jdu s hlavou vztyčenou Daniel Anýž

skvělá kniha, doporučuji přečíst všem

26.03.2021 5 z 5

Petra Kvitová - Neuvěřitelný příběh Petra Kvitová - Neuvěřitelný příběh Petr Čermák

Taky jsem čekala životopis podrobný, ale jinak nic proti knize nemám, ilustrací hodně , uvnitř knihy plakát, který mě opravdu potěšil, můžu si ho nalepit na stěnu, dávám 4 hvězdičky už kvůli plakátu.

10.03.2021 5 z 5

Monology vaginy Monology vaginy Eve Ensler

Když mi přišla kniha, myslela jsem si, že nejsem normální tohle číst, ale nakonec jsem se fakt nasmála, to fakt jsem nečekala, ještě ji nemám přečtenou, ale začátek mě dostal, ne často mě kniha rozesměje ,uvidím co bude dál, snad to přežiju a neumřu smíchy a nebo taky budu brečet ,ale už se na svoji vaginu budu dívat jinak.

28.01.2021 5 z 5