Dandulka Dandulka komentáře u knih

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Skvělé čtení! Opravdu jsem si i nakonec trochu pobrečela. Moc se mi to líbilo, občas mi děj připomněl "Odstíny", ale to dnes asi většina erotických románů.

01.04.2022 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Tak tohle byla parada, perfektni!

10.10.2021 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Skvělé zakončení celé série. Moc jsem se na poslední díl těšila a nezklamal mě.

28.09.2020 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Zase a opět parádní čtení. Nedoporučuji slabším povahám!

21.05.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Moje první setkání se severskou detektivkou a musím říct, že byla parádní. Moc se mi líbila! Myslím, že se dám do čtení další!

09.04.2020 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Zase skvělá kniha! Tak se mi zdá, že jsem zatím nečetla nic, co by mě nebavilo. Musím přiznat, že Sochař byl možná až příliš zalitý krví, ale perfektní čtení. Mohu jen doporučit.

18.02.2020 5 z 5

Městečko na dlani Městečko na dlani Jan Drda

Rukapáň a hlavně nezapomenutelný starosta Buzek v podání pana Františka Smolíka. Obrečím pokaždé jak film, tak knížku.....

18.05.2012 5 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Skvěle napsané, děj má spád a nenudí. S radostí si přečtu další díl.

04.03.2024 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

I tento díl byl naprosto špičkový, sice opět plný násilí se spoustou krve,ale to k tomuto žánru prostě patří. Děj byl opět plný akce a nečekaných zvratů, moc dobře se mi kniha četla. Mohu jen doporučit.

25.09.2023 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Asi nejlepší čtení, které se mi zatím dostalo do ruky. Jsem moc zvědavá, co přijde příště.

09.02.2023 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Nikdy by mě nenapadlo, že i erotický román může v sobě skrývat tolik lásky a starosti o druhého milovaného člověka. Je úplně jedno, zda člověk vypadá na první pohled jako potetovaný vagabund a rváč od pohledu, i navzdory jeho vzhledu se v něm může skrývat milující a chápavé srdce. A na druhou stranu: na míru šitý oblek nikomu nezaručí, že jej nosí pravý muž. I v tomto pozlátku se může skrývat mizera jakého jen tak nepotkáte. Důležité je, jaký je člověk uvnitř, ne navenek.
Jedním slovem paráda! Takhle vypadá láska.....

08.05.2022 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Tato série je opravdu skvělá. Zatím mě nezklamal ani jeden díl. Musím i u tohoto dílu přidělit plný počet hvězdiček! Jinak to totiž v těchto případech ani nejde!

15.04.2022 5 z 5

Hejnické pastorále Hejnické pastorále Vlastimil Vondruška

Pro me nejsmutnejsi dil. I kdyz se jedna o zaver tetralogie, stejne si myslim, ze tak strasne smutne koncit nemusel. Moc tyhle pribehy prozivam a pak bulim jak mala holka. Xa me opet skvele cteni!

04.07.2021 5 z 5

Jarmarečník Jarmarečník Vlastimil Vondruška

Zajimave pokracovani kroniky. Toto je poprve,kdy kroniku v autorove podani psala zena
Dokazuje,ze i zeny mohly byt uspesne a mohly se prosadit. Mely a maji k tomu jine zbrane nez muzi,ale i to je spravne.

03.07.2021 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Jak jeu mě obvyklé, začínám u druhého dílu. I tak to vůbec nevadilo, tenhle případ je samostatný a perfektní. Výhodou jsou krátké kapitoly, zvláště pro mě. Jsem odpůrcem dlouhých a nezáživných kapitol.
Jednoznačně skvělé čtení v moderním duchu, rychlé a svižné. Mohu jen doporučit.

18.06.2021 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Zpočátku jsem se nějak nemohla začíst, ale vytrvala jsem a stálo to zato! Strhující konec knihy vyvážil poměrnou plytkost celkového příběhu. Mám v plánu číst i další knihy na toto téma, tak uvidíme, jak dopadne vzájemné srovnání.

06.06.2021 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Na rozdíl od "Šéfa" je tahle knížka exkluzívní. Musím přiznat, že jsem si i pobrečela! Fakt paráda!

29.05.2021 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Super čtení, ostatně jako vždy. Po tom, co jsem musela přelouskat, byla tahle knížka pro mě úplná oddechovka, kterou jsem už vážně potřebovala! Tak to vypadá, že i tato série bude stát za to! Moc se těším na pokračování.

21.07.2020 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Z počátku nic moc, ale pak se děj nějak rozjel a nestačila jsem koukat, kam se děj posunul! Strhující děj od druhé poloviny až do konce.

04.12.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Perfektní kniha!! Dlouho jsem nic tak super nečetla!!!! Mělo to spád a přečetla jsem ji doslova jedním dechem!!!!!

27.08.2017 5 z 5