DancerJaneBooks DancerJaneBooks komentáře u knih

Divy světa-pod lupou Divy světa-pod lupou neznámý - neuveden

Zajímavá a hlavně poučná knížka o divech světa.

01.04.2018 5 z 5

Barevné ploutvičky Barevné ploutvičky Viktor Dackevič

Co jiného od této kratičké knížky čekat? Je to moc hezká knížka, hlavně pro ty, co mají doma akvárko s rybičkama. Pochopitelně to není beletrie, ale pěkná knížka na přečtení. Sice se mi u ní zavíraly oči :D , ale nevadí :) .V době jejího prodávání stála 9 Kčs, což mě pobavilo, protože dneska by stála aspoň stovku :D...

01.04.2018 4 z 5

Aprílová škola Aprílová škola Jiří Žáček

Pan Žáček je skvělý :) Ještě teď si pamatuju, jak jsme ve škole zpívali Berušku, Pět minut v Africe, Bubáka, Tulipán a Tulipaní, Jezevčíka, Masožravou kytku a Cvrčka!

31.03.2018 5 z 5

Angličtina pro nejmenší Angličtina pro nejmenší kolektiv autorů

Moc hezká a naučná knížka pro děti.

Ahoj, moře Ahoj, moře Jiří Žáček

Hezká knížka s hezkými básničkami. Přečtená za deset minut, za nudný večer. Já už jsem na tuhle knížku celkem velká, ale kdybych byla menší, tak by se mi podle mě určitě líbila. Jsou tam moc hezké ilustrace, vždycky k jednotlivé básničce. Co víc od téhle knížky čekat?

Divný dárek Divný dárek Jacqueline Wilson

Tahle knížka se mi moc líbila. Byla celkem smutná, ale někdy i veselá. Od začátku mě ten jejich táta spíš štval než aby mě zaujal tak jako Amy, Vitu a Maxíka. Hodně se mi líbilo to, jak tam byla zmiňovaná Jenna Williamsová, protože to vlastně mělo napodobovat Jacqueline Wilsonovou. Chápu, proč pořád Amy, Vita a Maxík chtěli, ať se jejich táta vrátí, protože je to prostě jejich táta, ale nechápala jsem, že to chce i jejich máma, když ji vlastně podváděl. Dokonce se ho i zastávala a nebyla na něho ani naštvaná, jenom ke konci. Ale i tak se mi ta knížka moc líbila. Ten konec byl moc hezký a taky dojemný. Líbilo se mi taky, že to vyprávěla Amy, protože se to v jejím podání moc dobře četlo.

Vadí nevadí Vadí nevadí Jacqueline Wilson

Četba této knížky mě bavila. Tuto knížku jsem měla asi před čtyřmi lety půjčenou v knihovně, ale vůbec jsem ji z nějakého důvodu nezačala číst a rovnou jsem se pustila do druhého dílu- Všude dobře, doma nejlíp. Tím pádem jsem se rozhodla si ji půjčit znovu a přečíst. A rozhodně mě to nezklamalo, spíš naopak. Tracy vystupuje jako kurážná holka, která není zrovna dvakrát hodná, ale uvnitř je podle mě určitě hodně citlivá. Žije v dětském domově, tím pádem jsem se aspoň trochu dozvěděla, jaké to tam je. Přečtu si i další díl- Všude dobře, doma nejlíp, i když jsem už to četla, ale moc už si to nepamatuju, takže ať si to oživím a ať můžu přečist třeba celou sérii.

28.03.2018 5 z 5

Kamarádníček (Můj tajný zápisníček) Kamarádníček (Můj tajný zápisníček) Tereza Budilová

Super! Všechny jsem si do toho vždycky chtěla zapisovat! :D

24.03.2018 5 z 5

Hvězdička Hvězdička Jacqueline Wilson

Tahle knížka byla opět úžasná. Sice nebyla vyprávěná z pohledu Hetty, ale to mi zas tak moc nevadilo. Aspoň vím, jaké to je z pohledu někoho jiného a navíc tam Hetty taky vystupovala. Bylo mi Elvírky moc líto, že měla takový život, i když v takové době to tak asi bylo. Na konci to bylo napínavé, jak s Hetty utekly. Už se moc těším, až si přečtu poslední díl téhle pětidílné série. Tahle série je podle mě to nejlepší, co Jacqueline Wilsonová napsala a patří do nejlepších knih, co jsem kdy četla.

24.03.2018 5 z 5

Pohádky s puzzle - O Šípkové Růžence, Kocour v botách, O Červené karkulce Pohádky s puzzle - O Šípkové Růžence, Kocour v botách, O Červené karkulce Julie Červená (p)

Četla jsem to jako malá a moc se mi to líbilo.

17.03.2018 5 z 5

Gumičkování - Nejkrásnější postavičky z gumiček Gumičkování - Nejkrásnější postavičky z gumiček Becky Thomas

Hrozně mě to bavilo :) A jednou jsem se málem rozbrečela, že mi to nejde :D

11.03.2018 5 z 5

Princezna Knížka na rok 2008 Princezna Knížka na rok 2008 Walt Disney

Moc hezké. Jak jsem byla malá, tak mě to neskutečně bavilo.

11.03.2018 5 z 5

Lola Rose Lola Rose Jacqueline Wilson

Tohle byla moc krásná knížka o životě, jaký doopravdy je. Tato knížka je jedna z nejsmutnějších a nejpovedenějších od Jacqueline Wilsonové. (I když- nic se nevyrovná sérii o Hetty :) ). Jani (Lola Rose) byla několikrát o hodně rozumnější než její máma. Je hodně statečná, musí být hrozné žít pořád ve strachu. Docela mě někdy štvala její máma, ale potom mi jí bylo líto. Taky jak mluvila o její sestře- tetě Barbaře- špatně, ale pak to byla ona, kdo se zachoval zodpovědně a zachránil je.

04.03.2018 5 z 5

Jedenáct – Neobyčejný deník obyčejné holky Jedenáct – Neobyčejný deník obyčejné holky Lauren Myracle

Moc krásná knížka, dostala jsem ji-nečekaně- na jedenácté narozeniny a moc mě bavila. Je to z pohledu Viki, což je velké plus.

Destrukční deník Destrukční deník Keri Smith

Velmi promyšlená knížka s veselým tématem. Hodně kreativní.

Zlaté srdce Tracy Beakerové Zlaté srdce Tracy Beakerové Jacqueline Wilson

Veselá a zamilovaná knížka :) Sice trošku kratší, ale aspoň jsem ji mohla přečíst za jedno nudné odpoledne, když není co dělat. Jacqueline je Jacqueline.

Mistr E - Pohádková etiketa Mistr E - Pohádková etiketa Ladislav Špaček

Moc hezká a hlavně poučná i naučná knížka. Taky se mi moc líbil vždycky ten seriál, který vysílali na Déčku :) .

Půlnoc Půlnoc Jacqueline Wilson

Další úžasná knížka od Jacqueline Wilsonové. Byl to fakt zajímavý příběh, ke kterému se ráda vrátím.

Amélie a duchové Amélie a duchové Petra Neomillnerová

Nečetla jsem předchozí díly, takže tuto sérii nemůžu zase tak posuzovat, ale tento díl mě sám o sobě moc bavil a hodně mě zaujal.

Všechno nejlepší, paní Láryfáry Všechno nejlepší, paní Láryfáry Betty MacDonald

Další díl Paní LáryFáry. Sice už ne tak dlouhý a zajímavý, ale i tak byl prostě jedinečný a bavil mě.