Všechno nejlepší, paní Láryfáry

Všechno nejlepší, paní Láryfáry https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12244/bmid_vsechno-nejlepsi-pani-laryfary-M7h-12244.jpg 4 83 13

I v tomto novém pokračování nesmírně oblíbené knihy Paní Láryfáry se setkáváme s typickými dětskými nemocemi, které trápí spíš rodiče než děti samotné a při jejichž léčení pomáhá kouzelná paní Láryfáry a její čáry. Další vtipné, veselé a zábavné příběhy o průběhu léčení těchto „chorob“ pocházejí částečně z pera světoznámé autorky Betty MacDonaldové a částečně jsou podle jejích poznámek dopsány dcerou Anne. Kniha vychází zároveň s 1. vydáním v USA jako první neanglický překlad.... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Lika klub

Happy Birthday, Mrs. Piggle-Wiggle , 2007

Lucc93
08.01.2022

Miluju, miluju, miluju! Příběhy paní LáryFáry jsem četla v dětství a nyní jsem se k dalšímu dílu dostala díky Čtenářské výzvě 2022. Perfektní zážitek a příjemná nostalgie! Jednou snad budu předčítat svým dětem ️

Tůčomil
29.04.2021 5 z 5

Příběhy Paní Láfyfáry mám ráda.
Vždy se pobavím.
Když dočtu knihu, chci mít hned další.

Radim
15.10.2019 5 z 5

Po dětech už poslouchají i vnoučata a je jistota po celou dobu ani nedutají (nebo se chechtají) a žadoní o další příběh. A moderní ilustrace berou a líbí se jim.

jirka7470
25.03.2019 3 z 5

Takové ty občasné tradiční soudobé genderové stereotypy… Co zajímá kluky, v čem jsou dobré holky.... Občas se to ztratí a jindy mají i oddělená místa u stolu…

Knihomolka582
21.03.2019 5 z 5

Jako menší jsem ji četla jedním dechem a moc se mi líbila. Akorát se mi moc nelíbily ilustrace...

DancerJaneBooks
01.03.2018 5 z 5

Další díl Paní LáryFáry. Sice už ne tak dlouhý a zajímavý, ale i tak byl prostě jedinečný a bavil mě.

Chmur
03.12.2017 4 z 5

Pro menší děti celkem zábavně napsané příběhy s poučením.

surynas
18.06.2017 4 z 5

Další z mých dětských srdcovek které nikdy nepřestanu milovat. Paní Láryfáry je prostě a jednoduše úžasná.

kajčamach
04.08.2015 5 z 5

Tahle knížka byla ještě lepší než 1. díl.
I když byla o něco kratší.

E_Lan
14.04.2015 3 z 5

Po předchozím díle pro mne významné zklamání. Pořád se to dětem dá dobře číst, ale příběhy jsou už bohužel příliš nadřirozené a tak rady jak si s dětskými neduhy poradit nejdou už brát vůbec vážně. Škoda.

KristýnaM
28.03.2015

Tuto knihu beru jako návaznou na 1. díl. Ano, v něčem se sice lišila, ale bylo to úplně minimálně. Jednoznačně patří do každé knihovny.

Atík
03.02.2013 5 z 5

Velice poutavá kniha velice pěkné nápady na "dětské choroby". VŠEM DOPORUČUJI!!!

šneki
24.08.2011 3 z 5