DancerJaneBooks DancerJaneBooks komentáře u knih

Tančit ke hvězdám Tančit ke hvězdám Sarah Rubin

Tahle knížka mě moc bavila. Hodně jsem se vcítila do role Casey. Jde si za svým snem a to je správné a odvážné. Moc lidí to ani nedokáže. Třeba ani já moc ne. Knížka se mi taky hodně líbila díky tomu, že to bylo o tanci a já taky tančím a baví mě to.

Půlminutové horory Půlminutové horory * antologie

Na tuhle knížku jsem se strašně těšila, až přijde. Hrozně mě to bavilo a u některých ,,hororů" jsem se taky bála. Jak jsem na knížku měla referát, tak si ji všichni ode mě chtěli půjčit :D.

Opuštěná koťátka Opuštěná koťátka Tatjana Geßler

Moc hezká, skromná a naučná knížka o životě koťátek, která byla opuštěná a potřebovala pomoct.

Mary Poppinsová Mary Poppinsová Pamela Lyndon Travers

Strašně pěkně vymyšlený příběh o staré dobré, kouzelné, neobyčejné, naší oblíbené Mary Poppinsové.

Kosí bratři Kosí bratři Ludvík Středa

Moc pěkné příběhy o dvou kosech, kteří byli bratři. Josef za osmnáct a Václav bez dvou za dvacet :)

Krysáci Krysáci Jiří Žáček

Moc zábavné příběhy Krysáků ze smetiště, které mě vždycky moc bavily.

Velké pátrání Velké pátrání Barbara Wendelken

Musím říct , že na to, že se mi do prvního dílu vůbec nechtělo, mě tato série detektivek moc oslovila. Přečetla jsem za prázdniny všechny čtyři díly.

Záhadné zmizení Záhadné zmizení Barbara Wendelken

Človíčkova dobrodružství Človíčkova dobrodružství Pavel Teisinger

Moc hezká a naučná knížka. Sice má méně stran (za což mě, když jsem v páté třídě před třídou dělala referát, málem spolužáci ,,zabili" :D), ale mohlo to být delší. Jinak, krásné ilustrace.

Vážné podezření Vážné podezření Barbara Wendelken

Odhalené tajemství Odhalené tajemství Barbara Wendelken

Musím říct , že na to, že se mi do této knížky vůbec nechtělo, mě moc oslovila. Přečetla jsem za prázdniny všechny čtyři díly.

Paní Láryfáry Paní Láryfáry Betty MacDonald

Tyto knížky, co Betty MacDonaldová napsala jsou opravdu jedinečné. Hlavně příběhy o této Paní LáryFáry. Mám je i na CD.

Podívánky Podívánky František Nepil

Moc krásná a poučná knížka o životě kluka. Nádherné podrobné obrázky.

Pohádky s Hvězdičkou Pohádky s Hvězdičkou Ludvík Středa

Moc zajímavý a zábavný příběh. Je moc originální psát o Panu Hvězdičkovi takové hezké příběhy :).

Mach a Šebestová Mach a Šebestová Miloš Macourek

Moc mě tyto příběhy dvou spolužáků bavily...nádherné ilustrace

Nejlepší kamarádky Nejlepší kamarádky Jacqueline Wilson

Tahle knížka mě opět moc bavila-jako všechny od Jacqueline Wilsonové..-přečetla jsem ji tenkrát během jarních prázdnin na horách :D Moc mě tento příběh zaujal. Velmi mě zklamalo, že se musely Gemma s Alicí rozdělit...ale i tak zůstaly nejlepšími kamarádkami.

To nejhorší na mé sestře To nejhorší na mé sestře Jacqueline Wilson

Moc pěkná knížka. Přála jsem si ji na Vánoce a udělala jsem dobře :) Ta knížka mě bavila tak moc, že jsem ji přečetla za dva dny. To pro mě bylo ve čtvrté třídě dost hustý :D :D

Nezbedné pohádky Nezbedné pohádky Josef Lada

Krásné klasické a poučné pohádky Josefa Lady a také jeho nádherné ilustrace.

Janička Janička Eva Mikolášková

Moc mě tato knížka bavila a na první pohled taky zaujala...už proto, že je to mé jméno :)

Prázdniny u babičky Prázdniny u babičky Edith Unnerstad

(SPOILER) Moc pěkná a dojemná knížka. Byla spíše zábavnější než smutná, ale taky tam byly smutné chvilky. Četla jsem ji ve čtvrté třídě, na kterou je tahle knížka podle mě tak akorát. Jak jsem na ni měla referát, tak mi do čtenářského deníku paní učitelka napsala: Nestýskalo se mu pak po babičce a kamarádech?... Tak jsem se nad touto otázkou zamyslela a myslím si, že se mu asi stýskalo, ale podle mě se mu spíš muselo stýskat více po té mamince, když musela být v nemocnici. Když byl u babičky, tak na ni aspoň tolik nemyslel a byl s babičkou a kamarády. A kdyby se mu po nich přeci jen moc stýskalo, tak tam může zajet třeba znovu a tentokrát i s maminkou.