Opuštěná koťátka

Opuštěná koťátka https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237424/bmid_zvireci-nemocnice-opustena-kotatka-237424.jpg 4 9 3

Zvířecí nemocnice série

Márinka touží stát se zvěrolékařkou. V tatínkově ordinaci je nepostradatelnou pomocnicí už teď. Dává pít zvířátkům z lahve, přikládá jim obvazy a měří teplotu. Navíc pomáhá ve stáji. Hřebelcuje koně, nastýlá do boxů, dává krmení do jeslí a má na starost i poníka Pepřenku a tři srnky! A se svými kamarády Majkou a Markem zažívá jedno dobrodružství za druhým. Tentokrát se ocitnou v nebezpečí zvířata z Oliverova podivuhodného cirkusu! Co se to tam děje? Až na kočky z Dorčiny kočičí show jsou všechna zvířata vychrtlá a zanedbaná. Márinka a její kamarádi se rozhodnounahlédnout za oponu a odkrýt zdejší nekalosti!... celý text

Literatura světová Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

Unsere Tierklinik: Ein Herz für Kätzchen , 2012

Renike
22.11.2023 4 z 5

Hezký zvířecí příběh. Tentokrát kruté zacházení se zvířaty v cirkusu, ale opouštná koťátka tady vůbec nebyla. Trošku matoucí název knihy. Proto dávám o jednu * méně.

DancerJaneBooks
01.03.2018 5 z 5

Moc hezká, skromná a naučná knížka o životě koťátek, která byla opuštěná a potřebovala pomoct.

ijupa
29.01.2018 5 z 5

Všechny díly se nám s dětmi moc líbily. V knihách nechybí napětí ani humor. Nikdy se nám nechtělo přestat číst. Moc se mi líbí postavy a jejich vztahy mezi sebou navzájem.

německá literatura malá veterinářka koťata

Tatjana Geßler
německá, 1973