Danago Danago komentáře u knih

Kniha hrůzy Kniha hrůzy * antologie

Super sbírka hororů, dceru sem od ní nemohla odtrhnout.

Domácí lékař pro ženy Domácí lékař pro ženy Sharon Faelten

knížka je pro ženy , je tam hodně rad nejen na nemoci , ale i na problémy s vlasy, pokožkou, vrásky, kouřením, váhou, sexem , prostě naprosto vše , co vás napadne a trápí. Vše velice dobře vysvětlené, lehce k pochopení a i pěkně podané a popsané třeba psychické problémy a podobně.
Pro toho kdo se zajímá o domácí léčbu velice dobře napaná kniha. Zajímavá může být i jako dárek.

30.01.2016 5 z 5

Domácí lékař Domácí lékař kolektiv autorů

Velice dobré rady na všechny nemoci a potíže , jak se zachovat, popřípadě první pomoc při jakékoli nemoci, hodně mi kniha pomohla , když sem měla malé děti, je tam dost dobrých rad .

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Moc hezký příběh. Škoda jen, že od této autorky není více knížek k přečtení.
Můžu doporučit k přečtení.

28.01.2016 5 z 5

Turnus Turnus Hugh Howey

Knížka se mě moc líbila , a už se nemůžu dočkat třetího dílu jménem Prach .
Kdo četl Silo a líbilo se mu , tomu se Turnus bude líbit také. Knížka je pojata trochu jinak - překvapivě.
Nemůžu napsat víc , já jsem prostě nadšená.

27.01.2016 5 z 5

Horko domácího krbu Horko domácího krbu Blanka Hošková

Postupně gradovaný příběh domácího násilí.Moc smutné čtení,ale poutavé.Gratuluji všem ženám kterým se povedlo z takového manželství uniknout.Moje druhá kniha od této autorky ,opět mě nezklamala,fajn četba na jedno pohodové odpoledne.

26.01.2016 5 z 5

Unesli nám dcerku Unesli nám dcerku Věra Řeháčková

Velmi zajímavá, šokující, napínavá knížka, stojí za přečtení. Mě zaujala od první stránky a velice překvapivě končí. Musela sem se sama zamyslet, co se může stát i v naší republice.Není pravda , že jen zahraniční knížky jsou čtivé a napínavé. Kniha je místy šťastná , jinde velmi bolestná.... a závěr...nemůžu prozradit !!!! Tentokrát kniha není zaměřena jen na mládež, já sem se od knížky neodtrhla do samého konce.

Špaček v porcelánu Špaček v porcelánu Ladislav Špaček

Souhlasím s předchozím komentářem od aninka.b. Je to moc dobrá knížka, vhodná úplně pro každého , krásně popsané jak se chovat při jaké příležitosti. Rozhodně hodně dala mě i mým dcerám.

Dobré rady pro každý den Dobré rady pro každý den Věra Filipková

plno dobrých rad, pro každý den a každý problém.

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

super kniha, není co dodat !!!!!! doporučuji všem.

23.01.2016 5 z 5

Významný pacient Významný pacient Michael Palmer

Kdo má rád romány tohoto autora,určitě si přijde na své. Napínavý příběh,který poodhaluje,jak to chodí v Bílém domě. Je zajímavá a čtivá. Můžu doporučit

23.01.2016 5 z 5

Hledám štíhlou ženu Hledám štíhlou ženu Jan Zlatohlávek

Oddychova kniha s dobrym humorem a muzskym pohledem na partnerske veci, což je pro mě nový pohled , knížka se mě líbila .

23.01.2016 2 z 5

Jak jsem (ne)našel ženu Jak jsem (ne)našel ženu Jan Zlatohlávek

knížka je zvláštně napsaná, jeto pro mě neznámý styl psaní, ale přečetla sem ji

23.01.2016 2 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Další z dokonalých detektivek poslední doby.
Zajímavá prvotina a vyjímečný konzultatant, co by hlavní postava možná až moc .....
Moc se mi líbila i obálka, nemá chybu jak s přebalem tak bez přebalu, nádherná knížka ve všech směrech.

21.01.2016 3 z 5

Lazarovy ženy Lazarovy ženy Marina Lvovna Stěpnova

Neskutečný literární zážitek! Historie Ruska je zde velice zajímavým způsobem popsána. Knížka mě chytila za srdce.
Autorka má geniální styl psaní, velmi osobitý a jedinečný.
Výborný román, od začátku do konce. Pro mě velké překvapení od současné ruské spisovatelky. Doporučuji s klidným svědomím

21.01.2016 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Výborná kniha. Napětí, styl, příběh. Super čtení , jako vždy :)

21.01.2016 3 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

MOC krásná, čtivá knížka. Pro mne jedna z nejhezčích. Přečetla jsem ji za necelé dva večery. Nebyla hloupá ani naivní, byla moc milá, pohladila po duši.Doporučuji s klidným svědomím :-)

19.01.2016 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

moc krásná knížka , uchvátila mě

17.01.2016 5 z 5

Kdo je bez viny Kdo je bez viny Lisa Ballantyne

Kniha se mi četla moc dobře. Dobře napsaný příběh, bavil mě až do konce.
Myslím si že kniha stojí za přečtení i zamyšlení.

17.01.2016 5 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Alice si na pár hodin odskočila od svého dvoutýdenního miminka a starost o holčičku svěřila svému manželovi. Když se vrátí tvrdí, že dítě, které leží v postýlce není její dcera. Její manžel David si myslí že se Alice zbláznila. Jenže Alice musí policii přesvědčit, než bude příliš pozdě…
Pro mě zatím to nejlepší, co jsem od Sophie Hannah četla. Zápletka je skvělá, autorka si ze čtenářem pohrává. Nevíte co je vlastně pravda. Knížka člověka nutí číst dál, je plná zvratů a překvapení. Sophie Hannah je s každou další knihou jen lepší.

14.01.2016 5 z 5