DajaF DajaF komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

zůstalo mi jen zlomené srdce

03.11.2013 5 z 5

Jádro Jádro Peter V. Brett

Kniha mně absolutně nebavila, nezajímal mě osud ostatních postav, které jsem si popravdě ani nepamatovala z předešlých dílů, chtěla jsem jen vědět, jak Arlen nakope Jádru prd*l, což se stalo asi na jedné stránce...jako vážně?! Bylo to strašně dlouhý a nudný...pro mně bohužel zklamání.

31.05.2020 2 z 5

Válka za bílého dne Válka za bílého dne Peter V. Brett

příliš zdlouhavé a roztahané...Rennu jsem si nijak zvlášť neoblíbila a Arlen už není ten samotář který mě dostal, hodně málo akce a hodně zbytečné omáčky, ale ten konec to trochu vynahradil, takže Trůn lebek už se na tebe těším

22.01.2016 4 z 5

Bellagrand Bellagrand Paullina Simons

Tahle knížka mě naplňuje smutkem. Autorka zase ukázala bezmocnost člověka vůči lásce která je tak velká, že mu na konci nic nezůstane. Šťastná Gina/Jane znovu padá na kolena a nechá se vést Harrym...až na dno zoufalství. Proč to všechno dělá? Protože je to její život, její láska, její osud. Proč se nezachránila? Protože se Harry vzdal všeho co měl - svého majetku, postavení, rodiny a vybral si ji. A tak si i ona vybírá jeho...v dobrém i zlém. (čteno v polštině)

24.09.2015 5 z 5

Bludná sdělení Bludná sdělení Sophie Hannah

Bohužel nedočteno, trápila jsem se s ní měsíc a skončila jsem na straně 100... Knížek je příliš mnoho, abych se trápila s nějakou, která mě vůbec nebaví.

05.07.2017

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Sparks prostě umí!

26.01.2016 5 z 5

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

Kniha byla čtivá, ale ani jedna ze sester mi vůbec nebyla sympatická, oběma bych nejraději dala pár facek. Téma bylo zajímavé, ale čekala jsem něco jiného.

14.01.2015 2 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Nemám slov...

21.02.2016 5 z 5

(Ne)obyčejný kluk (Ne)obyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

Moc krásná knížka! Na konci jsem si poplakala

15.01.2016 5 z 5

Zář Zář Alexandra Adornetto

z knížky jsem hodně zklamaná! Kniha má krásnou obálku (ano kvůli tomu jsem si ji kdysi koupila) ale obsah hodně mně nebavil. Kniha je velmi čtivě napsaná, ale řeší jen krásné Xavierovy oči a boj dobra se zlem, který jsem tam čekala se objevil jen na konci, aby se neřeklo. Chtěla jsem si přečíst celou sérii, ale ještě uvidím jestli to nebude jen ztráta času.

14.11.2015 2 z 5

Útek z tábora 14 Útek z tábora 14 Blaine Harden

Jak hodnotit knížku, kde člověk prožil tolik krutosti a bolesti? Přestaňme si stěžovat, že musíme stát dlouhou frontu v obchodě a jiných nepodstatných věcí na které si dennodenně stěžujeme a važme si všeho co máme.

28.10.2015 4 z 5

Robokalypsa Robokalypsa Daniel Howard Wilson

I když jsem se prvními stránkami musela prokousávat, tak od té druhé jsem se nemohla odtrhnout. Dílky skládačky se začaly dávat dohromady a každá osoba v ději splnila svůj úkol.. Doufám, že vyjde i druhý díl, ale jak znám KK tak to nehrozí.

27.12.2014 4 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Doufám, že do nebes vychvalovaný Nabíječ bude lepší, protože toto mě moc nebavilo, nebo mě spíš nebavila hlavní hrdinka

13.07.2014 2 z 5

Děti paranoie Děti paranoie Trevor Shane

Ten konec byl ale masakr

30.06.2014 4 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Kniha se mi opravdu moc líbila, byla čtivá a příběh byl moc hezký.

14.05.2014 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Byla to zvlastni kniha a nebudu ji hodnotit,kdo chce vedet jaka je,musi si ji precist a ten kdo si ji neprecte o nic neprijde...

19.02.2013 2 z 5

Kruh Kruh Dave Eggers

téma velmi aktuální a zajímavé ale zpracování nudné.

20.06.2020 2 z 5

Prodavač snů Prodavač snů Augusto Cury

Nedočteno 57%

24.06.2018

Agatha Raisinová a zlý veterinář Agatha Raisinová a zlý veterinář M. C. Beaton (p)

Příjemná oddychovka.

14.05.2016 3 z 5

Hlavohrátky Hlavohrátky Joe Hill (p)

Další úžasný díl, těším se na pokračování!

03.02.2016 4 z 5