daja51 daja51 komentáře u knih

Mezi dvěma ohni Mezi dvěma ohni Martin Goffa

Do dnešního dne mám za sebou již osmou knihu od tohoto autora - ani jedna kniha mě nezklamala - jeho příběhy jsou velmi čtivé, nepostrádající humor a napětí od počátku až do konce - doporučuji, zklamáni nebudete- za to vám ručím.

26.12.2021 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

Snad všechny "Nesbovky" mám již přečteny, ale tahle kniha je TOP z jeho tvorby.
Pomalejší rozjezd, ale pak každou další stránkou a kapitolou začíná gradovat napětí, které udrží vaši pozornost až do samého konce. Odpočinková četba to teda opravdu nebyla - ještě teď to rozdýchávám. Suprové čtění, stálo to za to - doporučuji všem!

23.04.2021 5 z 5

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

Super, super a ještě jednou super počteníčko - šup s knihou do doporučených.

22.08.2023 5 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Zatím moje první kniha od tohoto autora a spokojenost veliká - thriller se vším všudy a v napětí vás udrží až do samého konce - doporučuji

10.11.2022 5 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Tak tahle kniha mě dostala - dlouho ji budu mít v hlavě, přečetla jsem ji jedním dechem - občas i uronila slzu - doporučuji všem!

17.07.2020 5 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Přemýšlím co napsat po přečtení další z knih této autorky - všechny superlativy nalézám v recenzích níže uvedených čtenářů a plně se s nimi ztotožňuji - přečteno na dva zátahy - prostě Linda Castillo umí.

03.04.2020 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Pro mě velké pohlazení na duši - návrat do dětských let , které jsem prožila na moravském slovácku - to nářečí je téměř identické s tím, co používá spisovatelka ve své knize. Všechny knihy, které jsem doposud od této spisovatelky přečetla, tak stály za to.

26.02.2020 5 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Super počteníčko, kdo má rád dobře napsanou detektivku s gradujícím napětím, tak ať sáhne po knize od této autorky. Není třeba se rozepisovat, vše je obsaženo v níže uvedených recenzích. Kdyby se udělovalo víc jak 5*, ráda přidám.

25.05.2019 5 z 5

Nalezení Nalezení Jiří Březina

Tohle byla moje první kniha od tohoto autora - vůbec se nedivím, že je dvojnásobným držitelem ceny za nejlepší českou detektivku - 94% i za jeho poslední knihu je na místě - dokonale propracovaná zápletka vás udrží v napětí až do samého konce - doporučuji.

01.01.2023 5 z 5

Dítě v mlze Dítě v mlze Martin Goffa

Ten kdo zná knihy MG, tak ví, že nikdy nebude zklamán - Dítě v mlze není výjimkou- vřele doporučuji.

12.12.2021 5 z 5

Skříň plná Diora Skříň plná Diora Natasha Lester

Nikdy nedejte na obálku knihy - ta mě hodně zmátla. Nádherně psaný strhující příběh, který Vás vezme za srdíčko - padlo hodně kapesníčků - ale nelituji.

28.08.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Tak mám další "bryndzovku" za sebou - opět spokojenost, kniha má spád, nechybí napětí - doporučuji.

27.01.2021 5 z 5

Tak tomuhle CHLAPOVI věřím každé slovo z této knihy - a možná proto je teď kolem této knihy kapku živo - někoho takového bych si uměla představit na postu policejního prezidenta.

14.10.2020 5 z 5

Štvanice Štvanice Martin Goffa

Za mě spokojenost jako vždy - autor mě opět nezklamal - jeho typický humor, který provází všechny jeho krimi příběhy, mně v tomto příběhu nechyběl - nebyl by ani namístě - tentokrát je to příběh nejosobnější a nejtragičtější - doporučuji.

25.02.2024 5 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Knihy Petry Dvořákové mám prostě ráda - jsou psané životem. Výjímkou není ani tento silný příběh - autorka opět nezklamala - doporučuji.

16.11.2022 5 z 5

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Opět velká spokojenost - právem jsem si tuhle autorku přidala do oblíbených autorů. Její příběhy z amišské komunity nepostrádají napětí až do samého konce - doporučuji.

26.02.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Opět velmi čtivá "bryndzovka" - celý příběh nepostrádal napětí až do samého konce - doporučuji.

09.01.2022 5 z 5

Frišta Frišta Petra Procházková

Za mě úžasná kniha, zachycující život v Avganistánu - zvyky a tradice v muslimkých rodinách, zejména úděly tamních žen. Moc mně vyhovoval humor a lehkost s jakou je celý příběh provázen. Na tuto knihu se nedá hned tak zapomenout - určitě se k ní někdy vrátím.

31.10.2021 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Velká spokojenost - v napětí budete od samého začátku až po jeho konec - doporučuji, jděte do toho.

25.12.2020 5 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Další kniha od této autorky a zase pecka - opravdu nesmírně čtivé a až do poslední stránky napínavé - všem milovníkům napětí vřele doporučuji.

19.12.2019 5 z 5