Daduna Daduna komentáře u knih

Věk náruživosti Věk náruživosti Petr Skarlant

Tahle kniha bude patřit k těm, které si moc pamatovat nebudu protože mě ničím nenadchla. Skoro celou knihu jsem se modlila, abych už ji měla přečtenou. Hlavní postava Pavel Skoták mě iritoval. Chápu, že to měla být kniha o první lásce apod., ale to se nedalo. Jediný překvapení přišlo na konci knihy.

22.12.2022 2 z 5

Dívka v zeleném svetru Dívka v zeleném svetru Daniel Paisner

Kniha se dobře četla, ale bohužel mě nezaujala tak, jak jsem si myslela. Příběh byl určitě zajímavý a muselo to být těžké žít, tak jak v té době žili aby přežili. Bohužel, za mě jen 3 hvězdy.

03.12.2022 3 z 5

Slušná jízda Slušná jízda Irvine Welsh

Jako vždy Irvine Welsh nezklamal. Konec mě hodně překvapil, ale v tom nejlepším slova smyslu! Prostě slušná jízda.

28.04.2021 5 z 5

Ravensbrück - Život a smrt v Hitlerově koncentračním táboře pro ženy Ravensbrück - Život a smrt v Hitlerově koncentračním táboře pro ženy Sarah Helm

Velmi silná kniha. Historie čistě ženského koncentračního tábora byla mně do této doby neznámá. Doporučuji čtenářům, kterým nevadí číst čistě historii protože kniha je velmi obsáhlá a v místech i těžká k četbě.

08.12.2020 5 z 5

Noc s Audrey Hepburnovou Noc s Audrey Hepburnovou Lucy Holliday

Popravdě jsem se u této knihy nudila a dočetla jí jen z principu. Podle mě kniha neměla žádný příběh. Napadá mě přirovnání,že ta kniha je vlastně něco jako když Vám někdo vypráví co dělal o víkendu. Škoda koupě.

09.05.2020 2 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Oddechové čtení,které ničím neurazí. Kniha se mi celkem líbila,ze začátku mi akorát trochu vadily věty psané kurzívou. Samozřejmě jsem čekala od autorky asi něco “víc” . S její předešlou trilogií se to určitě nedá srovnat.

09.04.2020 4 z 5

Vánoce na míru - dekorace, ozdoby a dárky ve vlastní režii Vánoce na míru - dekorace, ozdoby a dárky ve vlastní režii Lucie Dvořáková

Od knihy jsem čekala víc.

05.12.2019 2 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Autorka podle mě konec série nezdravě prodloužila.

05.12.2019 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Typická erotická romance. Neurazí ale ani nenadchne.

04.04.2019 3 z 5

Nebojte se být náladové & protivné Nebojte se být náladové & protivné Julie Holland

Tato kniha měla v celku kladné hodnocení od jiných čtenářek a proto jsem si ji vybrala. Musím ale přiznat, že mě moc nezaujala a hemžila se odbornými názvy a to dost často a to pro někoho může být matoucí. Občas má autorka názory spíš spojené s vědou a v tom jsem s ní nemohla souhlasit,byly to pro mě názory, které se neshodovaly s mými.

13.08.2018 2 z 5

Schody do Nebeského pokoje Schody do Nebeského pokoje Lubomír Müller

Knihu jsem četla 2x. Pokaždé jedním dechem. Přečetla bych si jí i po 10x a možná na to i dojde. Krásný,dojemný i smutný příběh. Každý z nás někdy prožíval svou první lásku,i když neměla třeba tak tragický konec. Autor nádherně vykresluje pocity obou hlavních hrdinů. Vezme za srdce a nepustí.

08.05.2018 5 z 5