Daduna Daduna komentáře u knih

Pavučina snů Pavučina snů Stephen King

Nádhera. Klasická kingovka, která mně potěšila. Zvláštní myšlenka na konci knihy nesmí chybět.

25.01.2023 5 z 5

Gladiátoři z táborů smrti Gladiátoři z táborů smrti Andrzej Fedorowicz

Kniha pro mě, bohužel nebyla zajímavá. Musela jsem se nutit abych ji dočetla. Tato kniha určitě zaujme někoho, kdo se zajímá o box. Z knihy jsem nikoho neznala a občas mi připadalo, že se při vyprávění jedné osoby rozebírá i jiná osoba a už jsem byla zmatená.

02.01.2023 2 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Od knihy jsem čekala víc. Recenze na knihu byly hodně dobré ale kniha mě trochu zklamala. Četla se dobře, zápletka byla taky dobrá, ale něco mi tam prostě chybělo. Zřejmě se nepustím do dalších dvou dílů. Bohužel.

04.04.2022 3 z 5

Křik Křik Nicolas Beuglet

Kniha se mi líbila už z důvodu, že jsou v ní obsaženy skutečné události nebo aspoň fakta. Splnila moje očekávání a já jsem jí přečetla se zaujetím. Samotné téma, které je v knize obsaženo je mi také velmi blízké a proto dávám 4 z 5. Za mě určitě doporučuji!

31.08.2020 4 z 5

Milovala jsem Pabla, nenáviděla Escobara Milovala jsem Pabla, nenáviděla Escobara Virginia Vallejo

Někdy jsem se v knize ztrácela z důvodu, že mi absolutně nic neříká politika Kolumbie v letech, kdy se tento příběh odehrává. Jinak se mi kniha vcelku líbila. Sám o sobě je Pablo Escobar zajímavou osobností o které jsem se chtěla dozvědět víc a tato kniha mi to umožnila.

28.06.2020 4 z 5

Dívky beze jména Dívky beze jména Martha Hall Kelly

Nezapomenutelná kniha.

10.01.2020 5 z 5

Špína Špína Irvine Welsh

Rozhodně nejsem žádný puritán a sprostá slova taky znám a často používám,ale přece jenom mě na této knize často odrazovala nechutnost samotného hlavního hrdiny. Myslím si,že autor jistě vystihl některou část mužské populace. Stále nevím,co si o knize myslet. Možná si ji za čas přečtu znovu abych zjistila, co tím autor chtěl říci.

13.06.2019 3 z 5

Bazar zlých snů Bazar zlých snů Stephen King

Většině knih od S.Kinga dávám 5 z 5,ale některé povídky mě moc nenadchly a proto ta čtyřka.

04.04.2019 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Vlastně ani nevím, co napsat. Kniha nebyla špatná, to ne. Párkrát se tam našly nudné pasáže a od nějaké doby už tušíte, kdo je pachatel. Jinak si myslím, že vcelku povedená kniha. Určitě neurazí.

04.04.2019 4 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Kniha je moc hezká. Sice mi přišlo,že děj je předvídatelný ale nijak příliš mi to nevadilo. U téhle knihy se dá předpokládat,že to nebude nijak složité čtení,spíš oddechové. Celou knihu jsem pak pevně držela palce Ianovi. Trošku sem si na konci knihy přála aby vše zůstalo tak, jak se to stalo. Musím ale říct,že konec knihy Vás trochu navede k přečtení druhého dílu a já to udělám.

12.12.2018 4 z 5

Světelný klam Světelný klam Louise Penny

Kniha se dobře četla.Vlastně ani nevím,co víc bych měla napsat.Pro mě průměr.

02.11.2018 3 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Kniha mě po nudném začátku zaujala protože začala mít spád. Už několik čtenářů napsalo,že články v knize měly rušivý podnět,s čímž nemůžu jinak než souhlasit. Příběh je jinak poutavý,čtivý akorát bych ještě vytkla to,že je už skoro od půlky knihy jasné kdo je vrahem.

12.09.2018 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Musím říct,že pro mě je tato kniha průměr. Asi jsem ji četla s velkým očekáváním a to se nesplnilo. Kniha mě "uhranula" až skoro ke konci kdy se to pořádně rozjelo.

18.05.2018 3 z 5

Cesta do psí mysli Cesta do psí mysli John Bradshaw

Kniha,která se četla sama. Byla velice zajímavá a bylo v ní spoustu věcí,které by měl vědět každý správný majitel pejska.

13.04.2018 5 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Kniha mě bavila a přečetla jsem ji hodně rychle protože sem byla zvědavá, jak to bude dál pokračovat. Chápu, že nezkušení čtenáři knize nerozumí nebo je nebaví protože Stephen King je mistr v nepřiměřeném rozsahu, co se týče postav,popisování apod. a ne každý tomu přijde na chuť. Hlavně tuto sérii spojuje mnoho dalších knih (Nespavost nebo knihy psané s Petrem Straubem) a myslím, že pro fanouška Stephena Kinga je tohle must have.

25.04.2024 4 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Ze začátku jsem se do knihy nemohla začíst, ale v půlce knihy se mi to podařilo. Kniha má dobrou zápletku a rozuzlení jsem nečekala. Každopádně mi tam něco chybí, něco je nedokončené a asi si další knihy od autorky nepřečtu.

17.01.2024 3 z 5

Nikdo ti neuvěří Nikdo ti neuvěří Magda Knedler

Od autorky jsem četla všechny knihy, které u nás vyšly a musím říct, že se mi její knihy líbí. Dokáže příběhům dodat jistou pochmurnost, která se k nim hodí. Tenhle příběh byl něčím trošku jiným než se autorka doposud věnovala, ale příběh byl zajímavý, dobře se četl i když už od začátku knihy je jasné jakým směrem směřuje.

24.08.2023 4 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Kniha se mi líbila, dobře se četla. Konec byl lehce předvídatelný, ale nevadilo mi to.

12.07.2023 4 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Kniha se mi celkem líbila, ale nepřesvědčila mne abych se podívala i na filmovou adaptaci a musím říct, že Zmizelá se mi líbila víc. Tomuhle příběhu prostě něco chybělo.

17.04.2023 3 z 5

Černá krabice Černá krabice Joe Hill (p)

Jako fanynka jeho otce jsem si nutně musela tuhle knihu přečíst a určitě toho nelituju. Kniha se mi líbila, byla napínavá a celkem nemám ani co knize vyčíst. Je možné, že si přečtu i další knihy.

22.03.2023 4 z 5