Dádulka67 Dádulka67 komentáře u knih

Darebný vévoda Darebný vévoda Arnette Lamb

Klasická slaďárna, ovšem trochu naivní a lehce přitažená za vlasy...ale dalo se to dočíst. Podruhé bych knihu ale číst vážně nemusela.

22.03.2020 1 z 5

Kurtizána Kurtizána Dora Levy Mossanen

Bohužel typ knihy, co zrovna nemusím. Nudná a o ničem. Nebyla jsem schopná ji ani dočíst...

Slunce nad Wahi-Koura Slunce nad Wahi-Koura Anne Laureen

Dalo se to přečíst, ale znovu se ke knize vracet nebudu

22.03.2020 1 z 5

Ženy milující Ženy milující David Herbert Lawrence

Knihu trefně vystihla "BáraLind". Nic víc k tomu nelze dodat...dočetla jsem ji pouze z důvodu zavřené knihovny, tedy nedostatku knih

Hledači pramenů Hledači pramenů Margaret Laurence

Naprosto se ztotožňuji s komentářem od "madem" - dočetla jsem to utrpení pouze z důvodu nedostatku jiné knihy...ale bylo to na sílu.

22.03.2020 odpad!

V rukou vikomta Breckenridge V rukou vikomta Breckenridge Stephanie Laurens (p)

Přečetla jsem již neskutečné množství knih. Některé byly skvělé, jiné už tolik ne. U některých byl problém dočíst je až do konce. Ovšem u této knihy jsem to prostě nedala. Na této knize je pěkná opravdu jen obálka, uvnitř je to katastrofa.

02.03.2020 odpad!

Pokušitel Pokušitel Madeline Hunter

Spousta slov o ničem. Velmi slabý příběh - kniha, která mne nikterak neupoutala.

06.12.2019

Osudný zvrat Osudný zvrat Barbara Vine (p)

Pěkná kniha. Detektivní příběh, kterým zrovna neholduji, ale opravdu stojí za přečtení.

11.05.2019 5 z 5

Seznam Seznam Steve Martini

Nejdřív jsem měla pocit, že mne kniha nechytne, ale opak byl pravdou. Je pěkně psaná a odráží negace dnešního života. Něco na způsob - přečti si to, zamysli se a koukej s tím něco rychle udělat.

11.05.2019 5 z 5

Hluboké a temné vody Hluboké a temné vody Charlotte Lamb

Pěkně psaná kniha. Poutavý příběh s prvky detektivky.

11.05.2019 4 z 5

Síla vůle Síla vůle Barbara Taylor Bradford

Nádherná kniha, moc pěkně a poutavě psaná I přeložená. Barvité líčení čtenáře úplně vtáhne na místo děje. Místy si i popláče :-)

29.08.2016

Královna rebelů Královna rebelů Robin Maxwell

Kniha je velmi dobře přeložená, čtivá. Formou vyprávění Grace O´Malley se dozvídáme nejen o jejím soukromém životě, lásce k rodnému Irsku, ale i o historii dané doby.Kdo má rád Anglii za vlády Alžběty Tudorovny, ten si ji rád přečte.

18.10.2015

Požehnání Požehnání Jude Deveraux (p)

Některé knihy této autorky na mě působí dojmem, že upřednostňuje kvantitu nad kvalitou. Pokud svou práci bere tak, že jí knihy platí nájem, tak to chápu, ovšem pokud chce oslovit čtenáře....jsem na rozpacích.

29.08.2015

Dědička Dědička Jude Deveraux (p)

Nevím, zda je to špatným překladem nebo zoufalou snahou autorky o vydání další knihy, ale "Dědička" na mě působí dojmem naprosté slátaniny. Mám od této autorky hodně knih, ale tato určitě nebude z těch, které bych si s chutí přečetla ještě jednou, vyloženě jsem se musela nutit ji dočíst. Přesně jak je popsáno níže...nenárokující si žádné zamyšlení - to je velmi trefný popis obsahu knihy.

25.08.2015

Leť domů Leť domů Kimberly Cates

Úžasná kniha, velmi dobře napsaný příběh, který vezme za srdce. Překlad je dokonalý. Kniha je dalším přírůstkem v mé knihovně. Vřele doporučuji jako příjemnou četbu.

23.02.2013

Havraní princ Havraní princ Elizabeth Hoyt

Přečetla jsem v životě velké množství knih, ale něco tak příšerného jsem ještě nečetla. Celkově je kniha o ničem. Přijde mi to jako kdyby autorka sestavila z deseti knih jednu silně nepovedenou. A co se týče překladu, je katastrofální. Kdyby existovalo hodnocení mínus deset hvězdiček, dala bych ho.

17.11.2012

Osudem pronásledovaná Osudem pronásledovaná Bertrice Small

Moc krásná kniha, jedna z velmi povedených od této autorky. Příběh má děj a nehyzdí ho žádné vulgarizmy, jako v některých jejích knihách. Vřele doporučuji.

08.07.2012 5 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Celá série Bridgerton má u mě v knihovně čestné místo, těším se na další knihy této autorky.

Dohazovač Dohazovač Susan Carroll

Velice povedená kniha spisovatelky Susan Carroll. Příjemné oddychové čtení, které lze jen doporučit.

Poutník Poutník Susan Carroll

Naprosto skvělá kniha, moc pěkný, čtivý příběh. Pokračování knihy "Dohazovač". Velice se mi líbí vypravěčský styl Susan Carroll. Věčná škoda, že nemá více knih.