Poutník přehled

Poutník
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42992/bmid_poutnik-bgK-42992.jpg 4 38 38

Dědictví St. Legerů série

< 2. díl

Série Dědictví St. Legerů: 1. DOHAZOVAČ 2. POUTNÍK Cornwall, doba po napoleonských válkách. Synové záhadného Anatola St. Legera jsou stejně jako jejich otec obdařeni dědictvím, které je i pro ně spíše kletbou, než-li darem. Starší syn Lance zdědil kromě otcova meče, ve kterém je ukryta síla St. Legerů, i mimořádnou schopnost putovat nocí jako duch oddělen od vlastního těla. Jendé takové noci se setká s mladou vdovou Rosalind. Nečeká ji však bezstarostný vztah, neboť Lanceho pronásleduje velmi silný pocit viny vůči svému mladšímu bratrovi…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Aradan

The Night Drifter , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poutník. Přihlašte se a napište ho.

Eva193
06.10.2022 4 z 5

Děj byl pěkný, napínavý a plynulý. Jen mě mrzí, že se nedovím další osudy sourozenců. Duchařiny jsem se bála, protože to není můj šálek čaje, ale nemá to s gotikou a záhrobím vůbec nic společného. Jsou to jen zajímavé zvláštní schopnosti členů rodiny (a kdo by nějakou tu schopnost nechtěl mít :-)). Vypadá to na začátek série o sourozencích St.Legerů, ale pokud vím, tak další pokračování není a knížka tím působí poněkud neuzavřeně. Tak opravuji, je pokračování o Valovi a Kate, jenom ne v češtině :-(.

Amitiel76
10.04.2020 5 z 5

Po přečtení "Dohazovače" jsem nečekala ani minutu, a hned otevřela první stránky "Poutníka". Opět na mě dýchl krásný, romantický příběh. Začetla jsem se okamžitě, protože jsem měla první díl stále pod nehty, a nemusela se trápit se vzpomínáním na předešlý děj.
Byl to kouzelný příběh, ale bohužel, první díl nepřekonal. Přesto hodnotím plným počtem hvězd.... Protože v porovnání s jinými romantickými knihami, tohle bylo prostě TOP :-))
Škoda že autorka sérii ukončila. Bylo by hezké začíst se do osudů některých dalších postav z rodu St.Legerů

havrmoni
02.02.2017 4 z 5

Další díl plný tajemných sil a lásky. Předchozí hrdinka byla na mě moc racionální,tahle zas neuvěřitelně naivní . Je,ale dobře vidět jak se mění a rozvíjí. Tahle autorka píše poutavě a kdo má rád mystično,jako já,rád si knihy přečte. Škoda,že jich není vìc,třeba Val,o něm by to mohlo být zajímavé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poutník v seznamech

Anglie 19. století americká literatura romance historické romance