Dádulka67 Dádulka67 komentáře u knih

Ďábelská kráska Ďábelská kráska Bertrice Small

Odporná kniha. Oplzlostí prolezlá. Dočetla jsem horší knihy, proto jsem dočetla i tuto hrůzu. Ale ta pachuť zůstala.

08.02.2023 odpad!

Sváděj mě znovu Sváděj mě znovu Barbara Dawson Smith

Popravdě nevím, jak to napsat slušně, ale tato kniha pro mne byla naprostý škvár. Příště se takovýmto pokusům o "americkou rádoby literaturu" v Knihovně obloukem vyhnu.

03.03.2022 odpad!

Nezralý pro lásku Nezralý pro lásku Barbara Dawson Smith

Po šedesáté stránce, které jsem dosáhla vyloženě násilím se skřípajícími zuby, jsem knihu odložila a už ji určitě nedočtu. Strašné. Ještě že existují i kvalitní knihy. Tato mezi ně ale opravdu nepatří.

03.03.2022 odpad!

Sladká Emma Sladká Emma Gilbert Sinoué

Popravdě mi kniha přijde taková dost divná. Zaboha se nedokážu začíst do vyprávění autora. Je to takové nijaké. Takové o ničem.

17.02.2022 odpad!

Údolí lagun Údolí lagun Patricia Shaw

Nádherná kniha. Dokonalé vyprávění příběhu. Je to několikátá kniha od této autorky a opět velmi povedená. Škoda, že takových spisovatelů není víc.

05.02.2022 5 z 5

Bezpečné výšiny Bezpečné výšiny Anne Rivers Siddons

Kniha to není špatná, příběh má děj. Klasický příběh ze života. Až opravdu na konci knihy člověk zjistí, kdo je intrikán a kdo oběť. Ale nějak mi trvalo začíst se do příběhu. Přišlo mi, že je vše takové moc rozvláčné. Ale může to být jen můj pocit.

31.01.2022 3 z 5

Karty Osudu Karty Osudu Mary Sheldon

Velice zvláštně psaná kniha. Absolutně mě nezaujala, nelíbila se mi.

31.01.2022 odpad!

Tajemství osudu Tajemství osudu Lilly Schönauer

Je to takové hloupoučké, naivní dílko. Připadá mi, jako by to psala patnáctiletá dívčina.

31.01.2022 odpad!

Osudový zlom Osudový zlom Anne Rivers Siddons

Velice povedená kniha. Z banálního příběhu se díky dokonalému překladu stalo famózní počtení. Perfektně použitá ta správná slova k vyjádření myšlenek a pocitů postav v příběhu. Tak nějak se stane, že jste díky tomu součástí, jste přímo tam, vidíte a slyšíte to, co čtete. Konec knihy je plný emocí, takže krabici kapesníků k ruce.
Měsíčně přečtu přibližně 20 knih, ale už dlouho jsem si knihu tak nevychutnala. Tleskám! Více takto dokonale přeložených knih.

25.01.2022 5 z 5

Sny stříbrné labutě Sny stříbrné labutě Eva Rolečková

Kniha mne naprosto nechytla. Spoustu jmen, krve, modlení...nějak mi unikal děj. Po půlce jsem knihu odložila.

12.01.2022 odpad!

Neodbytný ctitel Neodbytný ctitel Nora Roberts

Za mne tedy takový slabší průměr...tato spisovatelka to umí lépe.

16.12.2021 2 z 5

Láska nikdy nerezaví Láska nikdy nerezaví Nora Roberts

U této knihy hodnotím stejně, jako v případě knihy Výhodný obchod - kvantita na úkor kvality.

25.11.2021 2 z 5

Výhodný obchod Výhodný obchod Nora Roberts

Mám tuto spisovatelku ráda, ale zrovna tato kniha mi přijde psaná na sílu. jakoby musela za každou cenu splnit množstevní kvótu. Kvantita na úkor kvality...

25.11.2021 2 z 5

Škandalózna Gabby Škandalózna Gabby Karen Robards

S občasným přeskakováním se to dalo dočíst, ale že bych si knihu chtěla přečíst někdy ještě jednou? Obávám se, že raději ne.

25.11.2021 1 z 5

Troufalá Troufalá Karen Robards

Pro mne tedy velké zklamání. Neskutečná slátanina. Odkládám a již nikdy více.

25.11.2021 odpad!

Když bohové dělají průsery Když bohové dělají průsery Marie Phillips

No, tedy za mě určitě ne. Po pár stránkách jsem knihu odložila, protože mi přišla velmi uhozená. Škoda popsaného papíru....

12.03.2021 odpad!

Neklidné srdce Neklidné srdce Jacqueline Monsigny

Moc pěkný příběh, opravdu dobře napsaná kniha s luxusním překladem. Kdyby bylo více takových. Vřele doporučuji k přečtení.

03.10.2020 5 z 5

Utajená krása Utajená krása Teresa Medeiros

Velmi slabé...netuším, zda je to špatným překladem, ale kniha je silně podprůměrná.

05.07.2020 1 z 5

Dům v nebi Dům v nebi Amanda Lindhout

"ivakola" to vystihla naprosto přesně. Osobně bych dala přednost tomu, aby takovéto hrůzostrašné knihy nemusely vůbec vznikat. To by ovšem nesměly existovat zrůdy, co se ohánějí kalašnikovem a Alláhem...

25.03.2020 2 z 5

V patách Elize Cynsterové V patách Elize Cynsterové Stephanie Laurens (p)

Lehce okopírovaný příběh z předcházející knihy, zbytečně rozvláčné a poněkud nezáživné. Popravdě jsem to nedokázala dočíst...

22.03.2020 1 z 5