Výhodný obchod

Výhodný obchod https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357741/bmid_vyhodny-obchod-ChT-357741.jpg 3 36 36

Správná volba: Lee je úspěšná novinářka v prestižním časopise a práce je její jedinou radostí. Teď má před sebou velkou profesní výzvu – napsat článek o světoznámém spisovateli bestsellerů Hunteru Brownovi, který si své soukromí pečlivě střeží. Když se Lee naskytne příležitost se s ním setkat , Hunter jí k jejímu překvapení nabídne výhodný obchod: ona s ním stráví dva týdny tábořením v přírodě a on jí na oplátku poskytne informace o sobě! Umění podvádět: Najednou se u nás objevil otcův dobrý známý, že si tu prý chce odpočinout. Je ale Adam opravdu tím mužem, za jakého se vydává? Co se za jeho návštěvou skrývá? Jaká si s sebou přinesl tajemství? To jsou myšlenky, které se Kirby honí hlavou. Jedno je však jisté: čím déle Kirby Adama zná, tím víc propadá jeho šarmu, tím větší a pevnější je pouto mezi nimi. A ona se tomu nedokáže bránit.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Second Nature / The Art of Deception , 1985

Dádulka67
25.11.2021 2 z 5

Mám tuto spisovatelku ráda, ale zrovna tato kniha mi přijde psaná na sílu. jakoby musela za každou cenu splnit množstevní kvótu. Kvantita na úkor kvality...

mariva
26.04.2019 4 z 5

Je logické, že Harlekýnky nedosahují kvalit jiných autorčiných knih, ale Robertsová nezklame ani v tomto případě. Jednoduché krátké příběhy, ideální odpočinková četba, když u knížky nechce čtenářka moc přemýšlet a sledovat děj.

Laf
23.03.2019 4 z 5

Příjemná oddychovka. Autorka nikdy nezklame. A první kniha se mi líbila více než ta druhá.

Hospodyňka
28.12.2018 5 z 5

Punč, linecké, Sinatra v pozadí a tato oddechová kniha. Jo bylo to fajn odpoledne.

Skalara
15.11.2018 3 z 5

Jak mám tuto autorku ráda, tato kniha se mi četla velice pomalu a četla jsem ji snad nejdéle.

georginaa
07.10.2018 4 z 5

První díl - Správná volba mě nadchla, přečteno ihned, s druhým dílem - Umění podvádět jsem pořád odkládala, nějak mi to pořád nešlo dočíst. No statečně jsem to do louskala, ale vím, že k této knize se už asi nevrátím.

raty
09.07.2018 3 z 5

Dvě harlekýnky z počátků tvorby mojí oblíbené Nory Roberts. První se mi líbila víc než druhá. Takové oddechové čtení.

Denčaa
19.05.2018 3 z 5

Pokud máte rádi romantiku až za hrob, tak je to čtení pro vás. Ale nijak extra duchaplnou četbu od toho nečekejte. Autorka sice umí vyprávět příběhy, i má značnou fantazii, proto není tak těžké se začíst, přesto je to tuctová klasika plná klišé. Vyprávění je okořeněné humorem, což je malé bezvýznamné plus. Více na: https://www.instagram.com/knizni_dilna/

Aracely
17.04.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila! První příběh jsem začala číst v poledne a skončila odpoledne, nechtěla jsem knihu odkládat ani kvůli jídlu :-). Bylo to velice čtivé.

Druhý příběh měl detektivní zápletku a byl hodně podobný filmu: Jak ukrást Venuši. Celou dobu jsem si hlavní hrdinku představovala jako Audrey Hepburn :-).

Nora nezklamala, skvěle jsem se bavila.

Doporučuji k přečtení!

postrach
03.02.2018 4 z 5

1 díl-SPRÁVNÁ VOLBA-Jsem teprve na začátku.Pan spisovatel,je mi simpatický.Tím,jak chce žít vlastní život a nepotřebuje k tomu média a přílišnou pozornost.Protě,je svůj.Druhý díl,je opravdu,ještě lepší.

postrach
30.01.2018 4 z 5

Tohle už je třetí kniha od této autorky co čtu,ve které jsou dva příběhy.Zatím nehodnotím.

Nora Roberts
americká, 1950