Crozz Crozz komentáře u knih

Pro drogy nemá smysl umírat Pro drogy nemá smysl umírat Radek Hanykovics

Dokonalá knížka

08.11.2018 5 z 5

Kam až mě nohy donesou Kam až mě nohy donesou Josef Martin Bauer

Zajímavý příběh, ale čekal sem to dle recenzí čtivější, což u mě moc neplatilo

08.11.2018 3 z 5

Zeměpisná šířka nula Zeměpisná šířka nula Windsor Chorlton

Naprosto luxusní thriller, perfektní vykreslení postav, má to spád, čte se samo, napínavý, zvraty atd.

06.11.2018 5 z 5

Ledová zóna Ledová zóna Windsor Chorlton

Dobré čtení, jedno z mála scifi co jsem zatím přečetl, tenhle autor umí.

06.11.2018 4 z 5

Útěk z tábora 14 Útěk z tábora 14 Blaine Harden

Byl to masakr, jenže ne vše asi byla pravda, nicméně čtivé je to velmi.

05.11.2018 5 z 5

S každou padající hvězdou S každou padající hvězdou Susan Elizabeth McClelland

Jako vše ze Severní Koreje, je i tohle neskutečně drsný příběh, zvlášť pokuď je opravdu pravdivý. Doporučuji.

05.11.2018 4 z 5

Muka v ráji Muka v ráji Henrike Dielen

Drsný skutečný příběh, samozřejmě po literární stránce nic moc, ale děj to vyvažuje.

31.10.2018 3 z 5

Terror Terror Dan Simmons

Dobře vykreslená atmosféra, ale oproti jiným knihám sem se občas musel nutit číst. Poměrně dlouhá kniha.

31.10.2018 5 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Stephen King

Dočetl sem to jen proto, že sem chtěl vědět jak to dopadne, jako námět pěknej, ale nezáživně popsáno.

31.10.2018 3 z 5

Evangelium pekla Evangelium pekla Jean-Luc Bizien

Nebylo to špatný, ale styl napsání byl zvláštní, četlo se to docela těžkopádně...

30.10.2018 3 z 5

Sám a sám Sám a sám Richard Evelyn Byrd

Hezká knížka, dobře se četlo, vtáhnutí do děje.

Štvanec Štvanec David Fletcher

Perfektně napsáno, krásný popis přírody a dobře popsaný strach z medvěda. Opravdu povedené.

28.10.2018 5 z 5

Let duchů Let duchů Bear Grylls (p)

Naprosto perfektní kniha, Grylls opravdu umí psát. Takovýhle knížky se čtou sami.

28.10.2018 5 z 5

Hořící andělé Hořící andělé Bear Grylls (p)

28.10.2018 5 z 5

Bláto, pot a slzy Bláto, pot a slzy Bear Grylls (p)

Tenhle autor rozhodně umí psát, můj oblíbený autor, jeho životopis je poutavě napsán.

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Těšil sem se, ale byl sem zklamán, sice sem jí dočetl, ale vůbec mě nebavila, takže se divím její popularitě.

28.10.2018 1 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Knížka je přesně ten typ kterej mám rád, dobře napsaná, tak, že se čte sama, snad mnou nejrychleji přečtená kniha v životě.

28.10.2018 5 z 5

Pijan Pijan Hans Fallada (p)

Knížka mě překvapila tím, jak je čtivě napsaná, skvělé vykreslení postav i problémů a rozhodně plus za špatný konec pro hlavního hrdinu, doporučuji zejména jako audioknihu.