Muka v ráji

Muka v ráji https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357480/bmid_muka-v-raji-l7l-357480.jpg 3 10 10

Dvacet dva let se Henrike Dielen plavila po světových mořích a spolu se svým manželem žili svůj sen. Ten sen se ale jednoho dne změnil v šesti měsíční noční můru poté, co je na Filipínských ostrovech unesli islámští teroristé. Šest měsíců hrůzy, násilí a strachu o život. Ale také naděje a touhy přežít.

Literatura faktu Biografie a memoáry
Vydáno: , IFP Publishing

Der entführte Traum , 2014

konicekbily
20.03.2020 4 z 5

Osudy dvou zajatých německých mořeplavců formou literatury faktu líčené jednou z obětí. Kniha popisuje průběh jejich zajetí a nakonec i propuštění ze zajetí. Pro mé poučení je to dostačující , pro mladší varování před soukromými cestami do neznámých končin.

simviki
08.10.2019 3 z 5

Drsný a syrový příběh ze života, jaký bychom si nepřáli. Brala jsem ho spíše jako dokument než jako román. Samozřejmě, že tu chyběly metafory a citáty, které by se daly tesat do kamene, ale u tak skutečného příběhu to ani netřeba. Hluboce obdivuji Henrike, že se nenechala zlomit a dokázala přežít.

denisa7430
26.09.2019 2 z 5

Jak snadno se stát terčem únosců teroristické skupiny? Pravdivý příběh o zajetí dvojice na Filipínách...

Crozz
31.10.2018 3 z 5

Drsný skutečný příběh, samozřejmě po literární stránce nic moc, ale děj to vyvažuje.

Autorovy knížky

Henrike Dielen