crazyslunicko Online crazyslunicko komentáře u knih

Egypťana Sinuheta jsem četla dvakrát. Poprvé někdy v 11 letech, ale v té době mě kniha tolik nezaujala, ale přesto jsem ji přečetla. Nyní jsem ji po letech znova přečetla a přišla mi úžasná. Bohatý příběh, je napínavá a hlavně knihy s historickým příběhem miluji. Opravdu jsem ráda, že jsem ji znova po letech otevřela a ponořila se znova do hloubek této knihy.

21.06.2016 5 z 5

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Jednoduchá četba, ale velice vtipná.. Pokud má někdo splín, je na to tato kniha jako dělaná. Určitě se nad ní každý alespoň usměje..

Andělé v mých vlasech Andělé v mých vlasech Lorna Byrne

Tuto knihu mi doporučila kartářka.. Byla zvláštní, hluboká, ale uklidňující.. Myslím, že mě ale nezaujala takovým způsobem, abych si přečetla všechny díly..

13.05.2016 3 z 5

Jindřich IV.: Život francouzského krále Jindřicha IV. Jindřich IV.: Život francouzského krále Jindřicha IV. Michel de Decker

Mám ráda tyto životopisné knihy o slavných osobnostech a kniha se mi líbila, ačkoliv se příběh o životě Jindřicha byl spíš napsán formou románu než z historického hlediska :) chyběly mi detaily

Oheň je tvým osudem Oheň je tvým osudem Barbara Erskine

Úžasná kniha s úžasným příběhem.. opravdu jsem nečetla nic tak poutavého a jedinečného.. je sice rozsáhlejší, ale zkušení čtenáři si s tím hravě poradí :)

Agnes Agnes Hannah Kent

Moc pěkná kniha. Při čtení stále doufáte, v dobrý konec.. rozuzlení děje je velmi překvapivé

26.01.2016 5 z 5

Dcera proti matce Dcera proti matce Věra Řeháčková

Kniha mě pohltila, vynikající příběh, ale bohužel se špatným koncem. Je šílené, jak může matka tohle své dceři udělat.. Bohužel

15.10.2015 5 z 5

Plamen duše Plamen duše Barbara Wood

Nádherně napsaná kniha od které se nadalo odtrhnout. Silný příběh dívky a později ženy, která cestuje po světě a sbírá lékařské zkušenosti.

Růže v zimě Růže v zimě Kathleen E. Woodiwiss

Jedna z mých nejoblíbenějších knih od Kathleen E. Woodiwiss. Nádherný romantický příběh.

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Zajímavé počtení. Líbilo se mi, jak se příběh najednou vyvíjel a jak se s tím hlavní hrdinka poprala. Velice emotivní příběh. Co když se probudíte a člověk, kterému nejvíce věříte Vám spoustu let lže o tom čím jste a o celém Vašem životě. Viděla jsem i zfilmovanou verzi s Nicol Kidman a nebylo to tak špatné.

Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Emma Mars

Kniha se mi velmi líbila. Hrdinka se živí jako "hotelka" a má před svatbou s velmi bohatým snoubencem. Před svatbou se však seznámí s jeho bratrem a dozvídá se od něj několik rodinných tajemství. Kniha se ze začátku špatně rozčítá, ale zdatnější a zkušenější čtenáři s tím nebudou mít problém. Popravdě je to mnohem lepší kniha než padesát odstínů šedi. Určitě si koupím i další díly.

14.10.2015 4 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Knihu jsem četla před několika lety a nic podobného jsem od jiného autora nečetla.. Příběh dětí je opravdu krutý, silný a strašně smutný. Tato kniha není pro slabší povahy. Já sama jsem ji s pláčem pročetla až do konce.
Nejhorší je ten pocit, když víte že se inspirovala pravdivou skutečností a opravdu se to stalo.

Marie Antoinetta Marie Antoinetta Michel de Decker

Nádherně napsaná kniha popisující život Marie Antoinetty od její svatby s Ludvíkem XVI. až po její smrti.

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Velice zábavná kniha. Hodně pobavila. Velice oddychová četba. Člověk si pak sám představí, co by si mohl přát a jak by to mohlo skončit.. :)

12.10.2015 5 z 5