Dcera proti matce přehled

Dcera proti matce https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30657/bmid_dcera-proti-matce-658146ec1504b.jpg 4 28 28

Manželství Marty a Vlastíka je spokojené, rodiče milují svoji dcerku Martinu. Matka si nachází nového přítele, otec končí ve vězení. Malá Martina matce a jejímu milenci překáží. Stěhují dívku po příbuzných a nechybí mnoho a Martina se dostane na samé životní dno. Dává si předsevzetí: svede matčina milence. A že svůj záměr uskuteční, o tom není pochyb…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dcera proti matce. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
20.02.2024 5 z 5

Tohle je opravdu síla. Jestli se tohle někdy stalo, tak od té rodiny dál. Láska, zrada, pomsta, láska...je v knížce opravdu všechno.

Baja333
02.03.2021 4 z 5

Silná kniha.... Žádnou slaďárnu nečekejte. Napínavý a smutný příběh. Čte se velmi dobře.

Ann98
07.04.2018 5 z 5

Děj knihy je velmi aktuální i v dnešní době, i když je pravda, že některé části knihy je dobré brát s rezervou, ale přesto vše, co se odehrávalo v knize, může potkat i kohokoliv z nás. Kniha je plná emotivních zážitků. Pokud si někdo tuto knihu přečte, určitě se mu stane, že se do nějaké postavy alespoň částečně vžije (je zde totiž všehochuť v jednotlivých povahách). Někdo bude u knihy plakat, někdo se bude smát, ale rozhodně se u ní nebude nudit. Jedna z těch povedenějších knih.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dcera proti matce v seznamech