Cometka Cometka komentáře u knih

Bojovnice slunce Bojovnice slunce P. C. Cast (p)

Naprostá paráda, od příběhu jsem se nemohla odtrhnout a knížku jsem odkládala jen v případě napětí, které už se nedalo vydržet. Nemůžu se dočkat dalšího dílu a myslím, že tímto příběhem autorka překonala i svoji Školu noci. Rozhodně doporučuji!!

13.08.2019 5 z 5

Závislá na tobě Závislá na tobě Laurelin Paige

Kniha dočtena a já ani nevím, jak začít s hodnocením. Nápad se začleněním OCD mi přišel celkem povedený, ale problém je, že není nijak rozvinutý a vysvětlený. To samé platí pro hlavní mužskou postavu, kde jsem fakt nepochopila jak jeho myšlenkové pochody probíhají. Knížka je čtivá, děj (jestli se tomu dá kvůli tomu všemu sexu říkat) plyne a člověk se vskutku nenudí. Jde o erotickou knihu, takže ano, člověk si umí dost představit s popisů, ale konverzace hlavnich postav jsou zmatené a často jsem se ztrácela. Jako odpočibkové čtení doporučuji.

06.08.2019 3 z 5

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Právě jsem dočetla a došly mi slova. Knížka je nádherná, rozhodně stojí za přečtení a stojí za to ji mít v knihovně. Člověk má po dočtení pocit, že by měl o spoustě věcí přemýšlet a tak to má být. Doporučuji!

10.07.2019 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Nádherná! Nemám slov. Nepřijde mi, že by to byl stokrát omletý příběh a konkurovat knize Hvězdy nám nepřály rozhodně může. Krásný příběh, úžasné hlavní i vedlejší postavy a zase něco nového na přemýšlení. Rozhodně stojí za přečtení!

10.07.2019 5 z 5

Nebe je všude Nebe je všude Jandy Nelson

To je tak krásná kniha! Vůbec jsem to nečekala a musím říct, že toho ve mně spoustu zanechala k přemýšlení. Rozhodně doporučuji!

09.07.2019 5 z 5

Láska bez pravidel Láska bez pravidel M. J. Summers (p)

Lepší než první díl série, ale horší než druhý díl. Chvílemi jsem měla pocit, že by oba hlavní hrdinové potřebovali proplesknout, ale zabrala mi jen jeden den, takže nakonec ubírám jen jednu hvězdu.

08.07.2019 4 z 5

Šance na lásku Šance na lásku M. J. Summers (p)

Oproti prvnímu dílu velký obrat! Asi i proto, že jsem nečekala nic světoborného, tak tato knížka má docela pěkný příběh i vtipné pasáže. Za mě super, pěkná oddychovka na jedno odpoledne.

06.07.2019 5 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Skvělá oddechovka plná vtipu a emocí. Četla se sama.

25.06.2019 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Na úvod musím říct, že tady platí "Nesuď knihu podle obalu". Obal hrůza, knížka fantastická. Příběh pěkně plyne a je v něm vše, co má být. Za mě super překvapení, doporučuji.

18.06.2019 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Příjemná oddychovka.

18.06.2019 4 z 5

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Super, jsem spokojená. Obálka knihy mě moc neuchvátila a ani anotace nic moc, takže jsem dlouho váhala nad přečtením. Ale po dočtení si říkám, jak jsem to mohla tak dlouho vydržet:-) Děj pěkně plyne a trochu mi připomínal jiné knížky, ale ničemu to neškodilo. Za přečtení rozhodně stojí.

31.05.2019 5 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Pokračování Kronik naprosto super! Děj se má spád a rychle vše ubíhá, těším se na pokračování!

23.05.2019 5 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Horší knížku jsem od autorky nečetla. Přijde mi, že tam chybí celé odstavce a že děj postrádá smysl. A prostředí? Radši nemluvit. Ani vtipné dialogy už to nezachrání.

22.10.2018 1 z 5

Padnout a vstát Padnout a vstát Estelle Maskame

Od knížky jsem nic neočekávala, protože série DIMILY mě zklamala. A ejhle, bylo to překvapivě dobré, emotivní a kousek napětí bylo taky. Takže ano, takhle autorka může směle pokračovat a nebojím se říct, že by mohl být další díl do série, protože tak jak to skončilo??

21.12.2019 5 z 5

Tajemství kůže Tajemství kůže Alice Broadway

Kniha mi dlouho ležela doma, nějak jsem se na začátku úplně nezačetla a odložila ji. Byla to chyba.. líbí se mi jak nápad s tetováním života na tělo, tak kontrast s Prázdnými. Těším se na další díl a hlavní hrdinku. Je sice trochu zmatená, ale kdo by nebyl, kdyby se dozvěděl to, co ona a ještě takovým způsobem. Určitě doporučuji nejen náctiletým.

12.12.2019 4 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Achjo, já už nevím, jakou knížku autorky začít číst, aby mě to nějak oslovilo. Tohle bylo klišé na klišé a ono by to tomu snad i nevadilo, kdyby to autorka nezabila tím "předkoncem". Jakože kdože se to tam nakonec objevil jako padouch? Vždycky, když čtu nějakou podobnou milostnou "skorodetektivku", tak si připomínám Desatero pro pátera Knoxe a tady jsem ho tedy nenašla.

02.12.2019 2 z 5

Zběsilost Zběsilost Karin Slaughter

Ohoo, super knížka. Musím se přiznat, že jsem ze začátku byla docela skeptická a měla jsem pocit, že tuším.. výsledek je ten, že jsem se sekla a odhalení přišlo až téměř u konce knihy. Bravurně napsané, rozhodně doporučuji a jdu na další díl.

19.11.2019 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Klasická Elle Kennedy, ale jak už psal někdo pode mnou, všichni muži série jsou pomalu nadsamci a ženy absolutně bez chyby. V reálném světě těžko :-) a výška u muže 184cm opravdu není žádná "nadvýška", tak úplně nerozumím tomu zdůrazňování. Za mě trochu nuda.

17.11.2019 3 z 5

Kde zní zpěv krkavců Kde zní zpěv krkavců Klára Kubíčková

Krásná knížka, která mě velmi mile překvapila. Rychlý spád děje, napětí a magie, co víc si přát. Až mě mrzí, že jsem ji dočetla. Sice je psaná pro náctileté a některé myšlenky Elfryd mi občas přišly, jak kdyby je vymyslela dvacetiletá, i tak jsem se s dějem dokázala ztotožnit a užít si jej. Doufám, že se dočkám další knihy autorky a tuto určitě doporučuji!

04.11.2019 5 z 5

Vox Vox Christina Dalcher

Cca 8 hodin - to je moje doba čtení této knihy a marně po jejím dočtení přemýšlím, jestli předchozí komentáře (až na jeden) četly ten stejný příběh a tu samou knihu. Z knihy jsem vůbec necítila zlobu, ale bezmoc a beznaděj. Nepřišla mi nudná, ale naopak plná akce. Není ani nijak přehnaně feministická, je fantastická v tom, jak si autorka pohrála s příběhem a jakou mu dala dynamiku. Za mě skvělá knížka, která určitě stojí za přečtení.

12.10.2019 5 z 5