clarkens clarkens komentáře u knih

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Opravdu velmi čtivá kniha se zajímavým námětem. Příběh byl velmi poutavý a vše popisováno barvitě. Ani by nevadilo, kdyby byla rozepsaná část před koncem, hlavní hrdince jsem celou dobu fandila. Ale chápu, že se kniha chtěla věnovat především minulostí. Nemůžu hodnotit jinak než plným počtem!

26.06.2020 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Velmi čtivé, dozvěděla jsem si spoustu věcí, takže taktéž poučné a nemohu se dočkat dalšího dílu! Taktéž bych ocenila rodokmen, ale nakonec jsem se rozpomněla kdo kde a s kým :-) Za mě nejlepší kniha tohoto roku, vřele doporučuji!

17.08.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Popravdě, když jsem porve zahlédla že vyšla tato kniha, anotace mě vůbec nepřesvědčila a rozhodla jsem se, že tento trhák číst nepotřebuji. Po vydání druhého dílu ve mě vzrostla zvědavost a rozhodla jsem to zkusit. Od první stránky jsem byla vtazena do krasne popsaného děje, najednou jsem se ocitla na vesnici a vše jako by se odehrávalo kolem mě. Odnáším si spoustu zajímavých informací o naší zemi a už teď vím, že pro mě je to top knížka 2021. Rozhodně všem doporučuji!

09.03.2021 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Opět skvělé čtení, tahle serie mi opravdu sedí a těším se pokračování!

26.10.2020 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Skvělé čtení! Na knížku jsem sylšela dobré recenze, ale nic mě nepopohánělo k přečtení, teď zpětně nechápu, proč jsem se nad tím tak dlouho roznmýšlela? Skvěle se čte a postavy jsou bezvadné! Doporučuji a nad hlasem kukačky rozhodně už váhat nebudu!

17.03.2021 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Velmi poutavé čtení, nešlo se odtrhnout, překvapivý závěr - a i když některé pasáže byly trochu přitažené, knížka se mi velmi líbila - těším se na další díly!

17.08.2020 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Super čtení, nedokázala jsem se odtrhnout a těším se až se vrhnu na další díl!

11.08.2022 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Plný počet, tohle byla jízda! Knížka se četla skvěle, napínavý děj a posunutí dějové linie zase trochu dál.

31.10.2020 5 z 5

Rakvář Rakvář Sharon J. Bolton

Mě se knížka líbila, je to zase takové trochu jiné téma. Konec možná až moc "čarodejnický", ale za mě dobrý! Jsem zvědavá na pokračování!

23.09.2020 4 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Opět velmi povedený příběh, který se velmi dobře četl, od knihy jsem se nemohla odtrhnout a už se těším na další díl. Tahle série je prostě celá povedená!

03.08.2020 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Tohle vám nesmí uniknout! Skvělá knížka

15.10.2022 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Bezva čtení, poutavé, velmi zajímavé prostředí a námět knihy.

26.10.2021 5 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Super čtení! Vraha sice není těžké odhalit, ale v tomto díle jsou i výrazné posuny u hlavnich hrdinů. Souhlas, že granatova scéna je na hraně, ale i přesto se těším na další díl!

11.08.2021 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Četla jsem ji již podruhé a pořád ve mě zanechává ten zvláštní pocit zymyšlení. Velmi čtivé, vyprávěno z několika stran, působivé propojení a postupné odhalování pravdy. Skvělý styl psaní!

19.05.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Popravdě nevím, jak knihu hodnotit - je to moje oblíbená spisovatelka a Hanou a Tichými roky nastavila vysokou laťku, kterou nyní s Listopádem nepřekonala. Přesto jsem ráda, že jsem si knihu přečetla, velmi zajímavá myšlenka a zpracování. Dokonce bych řekla, že čtením v této koronavirové krizi si člověk může některé věci živěji spojit a běhá z toho mráz po zádech. Samotný styl psaní - přeskakování mezi postavami v různých časových obdobích bylo občas zmatené a musela jsem se vracet a znovu si číst spojitosti. Taktéž začátek byl vlažný a knihu jsem překvapivě četla několik dní. Rozhodně ale stojí za přečtení!

05.05.2021 3 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Velmi poutavé čtení, každá kapitola končí tak, že jsem byla napnutá a pustila se do další. V hlavě jsem měla několik verzí, jak se bude příběh vyvijet, ale vůbec jsem se natrefila, opravdu pěkně zapeklité.
Byla to moje první kniha této série a jdu hned začít od začátku.

21.03.2021 5 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Tohle se četlo samo! Zajímavý námět i zpracování. V některých okamžicích jsem se ztrácela v čase, přišlo mi, že toho prožili tolik a přitom to bylo jen pár tydnu, to mi trošku vadilo. Rozhodně si ale přečtu další díl

03.06.2022 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Mě se to četlo dobře! Děj mi přišel zajímavý, líbilo se mi, že i když se dopadl vrah, tak se děj vyprávěl ještě trochu za hranici dopadení. Určitě sáhnu po dalším dílu!

01.03.2022 4 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Stotožňuji se s komentářemi níže, doporučila bych si zapisovat postavy a vztahy, vzhledem k preskakovani děje. Na konci do sebe skoro všechno zapadlo, ale cesta k tomu byla dlouhá... knizka ve mě nevyvolavala pocit že musím číst dál.

14.01.2022 2 z 5

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Z počátku se mi kniha jevila jako několik na sebe nenavazujících příběhů, později se ale spojilo do děje. U několika pasáží se mi dělalo až nevolno z konkrétního popisu hrůz. Každopádně zajímavý pohled na Osvětimi z pohledu fotografa!

28.02.2021 5 z 5