Címa Online Címa komentáře u knih

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Celá série je naprosto bozi. Co budu dělat až doctu poslední dil… všem doporučuji. Vyšetřovací tým je správně různorodý, něco se děje vzdy od první do poslední stránky, jsem rada, ze jsem na tuto sérii narazila. Díl od dilu lepší a lepší.

18.12.2022 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Za mě absolutně nejlepší dil z dosavadní série. Jako každý dil stal za to, ale tenhle předčil veškerá moje očekávání. Proste mazec. Ráda jsem se dozvěděla o spoustě věcech z Hunterovy minulosti, dobra byla i spolupráce s FBI, novou kolegyni, doporučuji kazdemu přečtení, autor to dotáhl k dokonalosti.

26.04.2023 5 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

Opět pecka, super čtení. Děj se prolíná z případu vraždy otce Estelle Doyle a Botanika a něco se pořad děje od první do poslední strany. Roman je neuvěřitelně čtivě napsaný.

24.02.2024 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Opět velmi napínavý pribeh, do posledních stránek nečitelny. Kim i cely její tým jsou super, všichni mi jsou moc sympatičtí a baví mě sledovat, jak se vyviji dal v životě a jak pokračuje vyšetřování.

18.12.2022 5 z 5

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

Za mě 100%, třikrát podtrženo ! Excelentně napsaná kniha, pořad něco se děje, žádné zbytečné pasáže, napětí až do konce. Autor mě stále překvapuje každým dílem, co je schopny vymyslet. Každému čtení doporučuji. Nejradši bych měla doma další dva tři díly, které na to navazují, abych mohla začít číst.

21.08.2023 5 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Opět skvělý děj, který čtenáře vtáhne a nepustí až do poslední stránky. Washington a Tilly jsou dobre sehraní a moc mě baví jejich patrani po vrahovi a jak co bylo. Hned se jdu pustit do dalšího dilu.

22.03.2023 5 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Zatím nejlepší autorův dil, kniha má spád, pořad se něco děje, je to čtivé, takhle si představuji tu správnou knihu. Už se těším na další díly. Maarten je borec.

26.02.2023 5 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Po dlouhé době pribeh, ktery mě chytl od první do poslední stránky. Na knihu jsem narazila úplně náhodou. Je to čtivé, postavy sympatické, ze života, čtenář si hned oblíbí a souciti s Olivii/Sarah. Hned bych si přečetla ještě pokračování toho, jak se jim daří na ranči Broken Bar a těším se případně na další knihu od teto autorky.

17.05.2022 5 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Opět pecka, skvělý díl jako všechny předchozí. Teď jen čekat na další, abych věděla, jak to všechno dopadne dal. Ale jako! Tolik dílů čekám, až se ti dva daji dohromady a pak takový závěr to je o nervy.

08.05.2023 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Skvělá kniha! Jako ten děj, to je něco! Byla jsem napnuta jak ksandy až do poslední stránky. Vůbec se nedalo odhadnout, co se jak stane, kdo na co přijde, jestli to vyjde. Doporučuji přečtení. Navíc hlavní postavy jsou mi čím dal víc sympatictejsi. Těším se na další dil.

20.03.2023 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Baví mě zatím všechny díly. Každý je z jiného prostředí, jiná zápletka a řešení, opravdu povedena série. Ani tento dil nezklamal. Možná už je toho až až o Kim a jejím dětství, ale baví me to.

28.12.2022 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Opět hodně dobra kniha, chytlavy dej a i zajímavý motiv, nad kterým by se měl každý zamyslet Jen mi už po těch x knihách přijde, ze je velmi barvite vylíčeno vše kolem vražd tak na 99% knihy a vraha chytnou snad náhodou během par stran a hned konec knihy Tak nějak urychleně

18.05.2023 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Opět skvěle napsané, pro me docela překvapeni, jak se to cele vyvine a kdo je vrah. Každá kniha od autorky je hodně podobně psaná, ale vlastně úplně jiná. Někoho by to uz mohlo přestat bavit, ale já se těším na další knihu. Všichni z týmu jsou mi sympatičtí, mix různých povah, baví mě to jejich skadleni i osobní život.

08.05.2023 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Hodně dobrý příběh a zápletka. Nervy až do konce. Zatím co dil, tak fakt mazec.

23.04.2023 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Celá série o Erice Fosterové je vyborne napsaná, líbí se mi krátké kapitoly, kde se sleduje jak linie vyšetřovatelů, tak vraha i obětí. Velmi dobře čtivé, propracovaný příběh, fandím vyšetřovatelům v úspěšném dopadení vraha, jak kdybych je osobně znala. Už teď se těším na další knihu, je to dost návykové.

30.08.2020 5 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

Od teto autorky stojí každá kniha za to a zatim se pribeh vždy vyvinul úplně jinak než se zpočátku zdálo. Jako klobouk dolu za vykreslení jednotlivých postav, jejich příběhy od dětství po dospělost, pohnutky, co zažili.. čtení je chytlave a kniha se nedá odložit, dokud ji neprectete do konce.

09.11.2023 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Za mě 5/5, vše co má spravna detektivka mít. Dobří hlavní hrdinové, dobry pribeh, napinave až do konce. Už se těším na další díly.

30.03.2023 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Zatím za mě jeden z nejlepších dílů, dobra zápletka ze zajímavého prostředí elitní výběrové školy. Čte se to samo.

21.12.2022 5 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Za mě vyborna knížka, napínavý dej, pořad se něco děje a přinutí vás to číst dal a dal, dokud to nedočtete. Hodně sympatické mi jsou taky hlavní postavy, čtenář neví, na koho se muže spolehnout a kdo je na druhe straně. Už se těším na další pokračování a vývoj hlavních postav.

13.12.2020 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Celkově se mi líbí Bryndzův pisatelský styl. Knihy jsou velmi čtivé. Temné hlubiny jsou za mě zatím nejsilnější pribeh z jeho tři knih, není prvoplanovy, pořad se něco děje, až se nemůžete dočkat, jak to teda všechno bylo a co se přesně stalo.

26.08.2020 5 z 5