CiaKawlone CiaKawlone komentáře u knih

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Tak takhle knížka je teda jízda. Čte se to skoro samo. Popisy postav a prostředí jsou vážně moc pěkné a příběh je velmi lehce stravitelný. Doporučuju.

28.02.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Můj šálek kávy jednoznačně. Strhlo mě to od prvních stránek. Byla krátká, ale rozhodně to nebyla nuda. Neměla jsem přehnané očekávání, ale dostalo se mi víc než jsem čekala. Stojí za přečtení pokud tyhle příběhy jsou vaším šálkem kávy.

14.06.2020 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tahle série, pořád neztrácí své kouzlo ani 3. dílem. Je to stále dynamické. Líbí se mi propojení postav od kterých by jste to nečekali. Nechybí sarkasmus. Prostě všechno, co od knih tohoto typu očekáváte, to má.

10.05.2020 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Tahle série mě úplně pohltila. Možná prot, že jsem sama na vysoké a nebo je to tím, že autorka má skvělej smysl pro humor. Určitě se hned zítra pustím do dalšího dílu.

07.05.2020 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Bylo to velmi čtivé a nedalo se odtrhnout. Čte se to lehce i když může být zřejmé jak to dopadne. Super!

05.05.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Tak to byla teda jízda! Příběh i styl psaní autorek mě moc bavil a už se těším až se vrhnu na další knížky. Epilog byl strašně sladký. Nechybělo vůbec nic. Akce, dojemné chvilky ani sex. Všechno, co od knih toho typu očekáváte, tady najdete.

25.06.2022 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Tahle série se vydává čím dál lepším směrem. Držte si klobouky, protože tohle je jízda. Je fajn, že 2. díl přidává i pohled Reeda a nejen Elly. Rodina se pomalu dává dohromady. Tajemství a intriky pomalu vychází na světlo. Prostě super.

02.03.2021 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Tuhle knížku jsem si zamilovala. Je sice plná sexu už od prvních stran. Někdy se ani jeden z nich nezachovali dobře a o tom to přece je. Hlavní je happyend. Za mě super!

27.06.2020 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Páni! Tahle kniha mě přinutila u ní sedět celý den. Autorka klasicky vytasila sarkasmus a vtip. Už se těším na 3. díl. Takhle autorka si mě rozhodně získala.

12.06.2020 5 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Anotace mi přišla trochu zavádějící, ale nakonec se z toho vyvinul moc pěkný příběh, který mě skutečně bavil. Francesca byla trochu naivka, což dokážu pochopit vzhledem k jejímu věku a především věkovému rozdílu. Přece jen byl poměrně značný. Nicméně jsem si užila každou stránku a knihu založím k mým oblíbeným.

18.04.2022 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Nápad skvělý a provedení taktéž. Akorát jsem čekala víc wau efekt. Přečtu si jí určitě za čas znovu.

15.12.2021 4 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Za mě moc drsné, ale pořád pěkné. Prostě klasika.

20.04.2021 4 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

3. Díl byl stejně skvělý jako ty 2 předešlé. Moc mě to bavilo, i to celkové rozuzlení všech lží a intrik. Bylo to moc pěkně napsané a příběh byl stejně lehký. Steve se mi nelíbil už od začátku a to měl být asi záměr. Výborná série.

03.03.2021 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Knihu jsem přečetla již po 2. a stále mě baví. Zkrátka je to pěkný příběh. Autorka píše čtivě a krásně vykresluje postavy.

01.10.2022 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Nevím kde bych začala. Nápad a zpracování bylo nakonec docela hezká. Na začátku jsem se přistihla, že tomu nevěnuju úplnou pozornost a bála jsem se že se nezačtu. Což se mi tedy asi po 70 stranách povedlo. Trochu mi vadila ta přímá řeč a là divadelní hra. Zase na druhou stranu to bylo něčím obzvláštněné. Nakonec to bylo celkem oddychové čtení a z některých postav ale silně sálal duševní neklid.

26.06.2022 4 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Víc než jsem dostala od knih tohoto typu ani nečekám. Knihu jsem začala číst v mezidobí a potřebovala jsem něco krátkého. Odpočinula jsem si, celkem mě to pobavilo a romantická i sexuální vlna byla taky fajn. Nemám co vytknout.

28.01.2022 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Tenhle příběh je velmi sladký a mám z něj lehkou hlavu, přesně jak by u knih tohoto typu mělo být. Celkem se mi líbilo spojení tichá upřímná a velmi zaměstnaná mikrobioložka s velkým hráčem, jak po stránce pracovní, tak osobní. Mělo to spád a konec byl prostě hezký. Erotika se tentokrát odsunula o pár stran dozadu. Příběhu to, ale neubralo.

30.06.2020 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Tento příběh byl velmi hezký, ale zkrátka ne tak dobrý jako příběhy hlavních postav z Off-Campus. Summer byla velmi emocionální, ale rozhodovala se správně. Fitz byl zase emocionálně narušený a tak tvořili krásný pár. Určitě se plánuju k němu vrátit.

10.06.2020 4 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Tento díl se mi zdál asi nejlepší. Taky mě z něj nejvíc táhne srdce. Nakonec vše v rámci mezí dobře dopadlo. Jsem strašně zvědavá na další díl. Kniha byla klasicky napsána velmi čtivě a taky se dá přečíst za odpoledne. Možná je to čtecí "Stockholmský syndrom" Ale sérii mám radši a radši.

29.06.2022 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Jednoznačně můžu říct, že je to můj šálek čaje. Zápletka je hezká. Knih tohoto žánru jsem přečetla už myslím dost, abych mohla říct, že to bylo rozhodně povedené. Postavy hezky vykreslené. Asi nemám co vytknout.

08.04.2022