chropovec chropovec komentáře u knih

Kočkodlakova mise Kočkodlakova mise Konrad T. Lewandowski

Nebyla to nejlepší kniha ani ta nejhorší.

01.07.2014 3 z 5

Otec prasátek Otec prasátek Terry Pratchett

Hogfather, neboli otec prasátek je jedna ze třetí série Zeměplochy, a patří mezi fantasy humorné knihy. Můj smysl pro humor u britského autora, se jevil jinak, ale přesto chválím, jelikož jsem film viděla, a musím dodat, že i lidem, kteří autorovi knihy nikdy nečetli nelitovali, přesto se tam i kritika objevovala, ale to je jiná věc názoru. Hogfather mě s bavil, a postavy? O tom žádná, Časnačajova geniálnost, až k zbláznění, a se Smrtěm úžasně dokonalou ztvárností místo otce prasátka, samozřejmě žádné spoilery, Zuzanina statečnost, a Albertovo odporné kouření...

19.01.2014 4 z 5

Blacksad Blacksad Juan Díaz Canales

Perfektní zpracování se zajímavou kresbou a příběhem až na některé vyjímky je tato kniha pro mne velice zábavná.

22.09.2013 5 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Klasika, která zahrnuje romantiku, záhady, které si autor postupně bude muset doplnit. Oddechová kniha pro milovníky románu.

22.09.2013 1 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Klasika. A je velice dobré si pamatovat nekteré sloky do budoucna.

16.03.2013 5 z 5

Opus - Od vize k plánu a jeho naplnění Opus - Od vize k plánu a jeho naplnění Douglas Vermeeren

Sice jsem knihu koupila z dostihem, že byla levná. Čtení bylo neutrální, ale přesto mě k tomu něco tahalo ten všechen čas naložit právě na tuto knihu. Kniha obsahuje obrázky a hl. citáty známých osobností. Má 132 stran. Takže se hodí zabíjet čas nad čtením.

07.03.2013 4 z 5

Bez hranic – Jak si vybudovat výjimečný život Bez hranic – Jak si vybudovat výjimečný život Jillian Michaels

Knihu, kterou zastihla v knihkupectví jsem si bez váhání koupila. Ale co mě zaujalo nejvíc bylo zřejmě to, že bych nekteré věty zkrátila nebo úplně vynechala. Kniha má smyslplný koncept, ale je spíš doporučená pro muže či ženy ve středním věku co už mají v životě daleké zkušenosti. Jillian Michaels mám ráda , a čekala jsem od ní víc. Nenadchla mě tak, že bych si ji v jednom kuse četla. Prostě jinak řečeno trpělivost.

16.02.2013 3 z 5

Calvin a Hobbes Calvin a Hobbes Bill Watterson

První díl je jeden z nejlepších a nejhumornějších.

16.02.2013 5 z 5

Stahovač Stahovač Neal Asher

Velice mě nadchla, ale některé části se mohly zkrátit.

15.02.2013 4 z 5