Catie_ Catie_ komentáře u knih

Dvě zrcadla Dvě zrcadla Karolina Limrová

Když zavřu obě oči tak 3 hvězdičky...je to fakt oddychovka. Občas jsem si připadala, že čtu nějakou fan-fiction Twilight povídku, ale nebylo to nejhorší. Jen to asi pro mě nemělo ten správný švih nebo nevím, ale rozhodně to neurazí.

08.12.2013 3 z 5

Dva meče Dva meče Karolina Limrová

Bylo to lepší než první díl? Ano bylo :). Ale furt to nějak nemělo pro mě ten pořádný švih.

08.12.2013 3 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

Kdybych hned potom nečetla jednu slátaninu, toto hodnocení asi bylo nižší :). Ale poté, co jsem se na jeden večer zahloubala do jiného "příběhu", jsem si uvědomila, že Richelle Mead, ač má slabší chvilku, stále píše lépe než jiní autoři na svém vrcholu :). Díky tomu má ode mne tento díl 4 hvězdy.

30.11.2013 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Tak teda nevím Karle, co si o tom myslet. Byly chvíle, kdy bych Paige opravdu vzala tou čtečkou po hlavě. Chcete mi tvrdit, že ve 21. století jsou lidé naivní a věří, že mafie neexistuje? Chápu, že měla jakýsi vnitřní souboj, zda má s někým jako je Michael být či ne, ale přišlo mi to trošku přitažené za vlasy.

Myslela jsem si, že se něco stane, ale že tomu i já uvěřím, to je důkazem toho, že Kateřina Petrusová ví, jak napsat příběh, který vás chytí a nepustí. Pak jsem musela na konci napsat kamarádce, jak si myslím, že to skončí, abych měla důkaz, že jsem si to nevymyslela :-D. A kupodivu jsem se nemýlila. Když víte, že existují jen dvě cesty, jak odejít z mafie....tak jsem se musela chlapácky poplácat po rameni, že jsem na to přišla :).

Upřímně chápu, že jsou lidé, kteří neví, jak tuto knihu hodnotit. Pro mě to je taky těžké. Myslím si, že to je z velké části i proto, že je to po mnoha letech první českého autora, kterou jsem četla. My holt píšeme jinak a ze začátku bylo těžké si na to zvyknout. Musím ale přivítat způsob, jakým byla kniha napsána, žádná dlouhá, složitá souvětí, ale hezky stručně. Mělo to zajímavou kadenci a člověka to vtáhlo do děje.

Rozhodně si přečtu i další díly.

09.04.2015 3 z 5

Jeden hrob za druhým Jeden hrob za druhým Jeaniene Frost

Opět pěkně čtivé, vtipné, knížka se mi líbila. Za sobotu přečtená :).

10.03.2014 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tušila jsem do čeho jdu....obavy/očekávání se naplnily...ze začátku jsem se usmívala, pak se mísil smích se slzami....no a poslední kapitoly jsem jen brečela.
Myslím si, že pro knihy totoho typu, by zde měla existovat naprosto jiná hvězdičková kategorie. Byl to příběh, který se vám dostane pod kůži. Dočetla jsem včera a stále musím myslet na Augustuse....na to jaký byl, na odvahu a jeho životní přístup. Jak píše Palele....zamilovala jsem se a ta láska bude trvat. K takovému příběhu se nejde nevrátit.
Takže až nadejde ten čas, kdy po této knize sáhnu, tak si připravím velkou zásobu kapesníků a pustím se do toho....prostě dokonalé.

21.02.2014 5 z 5

Závist Závist J. R. Ward (p)

Nebylo to opět špatné, ale furt mi v tom chybí ten náboj, co má Bratrstvo....a občas musím hodně lovit, abych si propojila ty narážky právě z Bratrsva, ocenila bych, kdyby aspoň více naznačovala :).

28.01.2014 4 z 5

Věčný polibek temnot Věčný polibek temnot Jeaniene Frost

Tenhle díl byl lepší než ten předešlý. Kira se mi líbila více než Denise. A možná to bylo i tím, že tam byl Vlad :).

17.01.2014 4 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Tak tomuto dílu bych dala klidně i 6 hvězdiček...parádní :). A jediné, co k tomu můžu říct je: KONEČNĚ!!!

01.01.2014 5 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Chvíli to mělo klesající tendenci, ale už je autorka zase v plné formě....A doufám, že se to začne rozmotávat než více a více zamotávat.

29.12.2013 5 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Zrovna jsem dočetla a nevím, jestli 4 a nebo 5 :). Tato kniha se mi líbila asi více než pár předešlých dílů.

28.12.2013 5 z 5

Chladná krev Chladná krev Lisa Jackson

Líbila se mi více než Horká krev. Uvidíme, jak bude série pokračovat. Fajn na tom je, že se jedná o uzavřené příběhy, takže člověk se neklepe na další díl :).

09.12.2013 5 z 5

Stíny Stíny Richelle Mead

Kdybych to hodnotila hned, jak jsem knihu dočetla a ne až po posledním dílu, tak by to byly asi 3 hvězdy...ale teď mi je jasné, že ta knížka takhle prostě musela být napsaná :). A bylo to vlastně fajn :).

04.12.2013 4 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Myslela jsem si, že to bude takové...jiné....ale rozhodně to byl pro mě asi nejlepší díl z celé série...a stejně jako ostatním, tak i mě bude především chybět Carter a asi trochu i Roman :)

04.12.2013 5 z 5