Bramhr Bramhr komentáře u knih

Pod kůží Pod kůží Sabine Durrant

Od začátku jsem vraha tusila-spletla jsem se. Wow efekt se podařil...nicméně kniha mně úplně nevtahla. Bohužel. Něco chybělo...

23.09.2018 4 z 5

Carolina Carolina Hana Marie Körnerová (p)

Krásná červená knihovna,kterou jsem přesně v těchto dnech potřebovala. Příběh stěny jedním dechem mne vzal a nepustil. Krásný. Opravdu. Paní spisovatelka umí.

17.07.2018 5 z 5

Lapači prachu Lapači prachu Lucie Faulerová

Depresivní kniha, ale docela ctiva.

02.04.2018 3 z 5

Já hlupák Já hlupák Magda Váňová

Klasická Magda. I přes celkem nízké hodnocení zde na databázi, mne se kniha líbila a konec vyšel přesně tak jak by v zibote měl být.

09.03.2018 4 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Skvělá kniha, přečtena za dva dny. Málem jsem ani nedychala, přitom popsala vlastně tolik let. Osudu tolik lidi.

20.02.2018 5 z 5

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Kniha se mi moc libila. Takova pohadka pro dospele, kterou jsem asi pri povanocni depce potrebovala. Zatim mne autor vubec nezklamal, jeho popisy jsou kolikrat hodne realisticke a clovek se ma az chut otrepat, bohuzel vsak da poznat jake "existencni prkotiny"v dnesni dobe resi.

03.01.2018 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Precteno za 5hodin. Muj osobni rekord. Kniha mne vtahla a uz nesla odlozit.

31.12.2017 5 z 5

Jezero Jezero Bianca Bellová

Temna kniha pro temne podzimni vecery.
Ovsem nemuzu rict,ze nezajimava. Syrovy styl psani...chmurne prostredi...slozity osud Namiho...
otevreny konec donuti premyslet...

13.11.2017 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Tento zanr vubec nectu, ale kvuli vyzvy jsem do ni sla.
Docela mne mile prekvapila, zajimave vtahla a budu se tesit na pokracovani.
Ac ve spouste recenzi chvalite,ze se nesnizila autorka k romantice, moje dusicka v koutku bude doufat,ze Ilan v dalsim dile uvidime i zamilovanou....jen presne nevim,do ktereho z petadvacitky

29.07.2017 5 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

Nedocetla jsem. Ne-vazne ne, ani na leto. Nejakym zpusobem mne od zacatku vubec nevtahla. Umela, vymyslena, na silu napsana.
Ac si i tento zanr prectu, ne dekuji.

29.07.2017 odpad!

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Pekna kniha,i kdyz zbytecne zdlouhava.

29.07.2017 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Dlouho jsem jiz necetla nic tak silneho. Chytla jsem se asi na pate strance a uz nepustila,ac posledni cast cetla skoro s husi kuzi hruzy.
Sklanim se az na zem nad propracovanosti a propletenosti celeho pribehu.

17.07.2017 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Priznam se,ze par poslednich stran bylo lepsich,nez cela kniha.
Kazdopadne bych zkratila aspon o polovinu.

06.07.2017 3 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Popis deje supr. Obalka krasna. Styl psani zmateny, nezazivny. Skok sem-skok tam. Nedokazala mme vtahnout. Posledni tretinu jsem prelouskala tzv.rychloctenim. Skoda.

23.04.2017 2 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Skvely, propojeny, promysleny, strhujici, tahajici presne cilene za nitky me pozornosti.

15.01.2017 5 z 5

O dětech a zvířátkách O dětech a zvířátkách Eduard Petiška

Nase moc oblibena knizka. Uz jse zname temer nazpamet a stejne porad cteme dokola.

18.09.2016 5 z 5

Herečka Herečka Magda Váňová

Kniha presne z rukopisu p.Vanove. Pro mne paradni oddychovka po prekombinovanych detektivkach a brutalnich vrazdach!
A jak se nekdo nize pozastavuje nad popisem jidel,mne se to treba libi.

27.08.2016 4 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Dlouho jsem se do knihy zacitala az jsem pozdeji musela zacatek precist znovu,abych ho pochopila.
Kniha se mi libila,i kdyz se mi chvilemi zdala krecovite napsana.

05.08.2016 3 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Ze zacatku jsem se nemohla moc zacist a oba hrdinove mi byli az protivni. Take zapletka,kdy naoko chodil se sestrou...ouvej,mela chut zarvat,co to hraji?!
Az jsem se zakousla,u scen,kdy umirajj vsichni kolem ni,mi samovolne odteklaly slzy a jiz nikdy nevymazu predstavu umirajici sijici matky a pohrbivani sestry do ledu...
Take laskyplne pasaze jsem hltala a po precteni,ano,musim uznat,tato bichle mne dostala a tesim se na dalsi dily.

12.03.2016 5 z 5

Vlastní spravedlnost Vlastní spravedlnost Camilla Läckberg

Miluju jeji styl psani. Ty flashbacky prolinajici se s pritomnym dejem,ktere mi zpusobuji,ze mi mozek jede na plne obratky dvakrat tolik.

29.11.2015 5 z 5