Brambor333 Brambor333 komentáře u knih

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Tak takhle knížka si mě neskutečně získala.
Bylo to tak milý a ojedinělý příběh.
Všem doporučuji.

13.08.2023 5 z 5

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

Dlouho jsem nečetla takhle dobrý thriller. Konec mi vyrazil dech jako většině.
Pan Freeman nám znovu ukázal, jak špičkový je autor. :-)

09.03.2021 5 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Musím říct, že v poslední době, už se bojím vzít bestsellerové knihy do ruky, protože jsem jen zklamaná na jaké úrovni jsou. Jojo naštěstí nezklamala a tahle kniha se pro mě řadí mezi jednu z jejich nejpovedenějších! :-)

27.12.2020 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Za mě nejslabší knížka od Shari.
Určitě je to čtivé, jak to Shari umí. Kapitoly rychle utíkají, zápletka mě bavila, ale ten konec? Autorku mám ráda hlavně kvůli jejím výjimečným závěrům, kdy dá poslední věta celému příběhu úplně jiný rozměr, ale tohle bylo opravdu odbyté...

21.05.2021 3 z 5

Hluboký sníh Hluboký sníh Brian Freeman

Autora mám opravdu ráda a přečetla jsem zatím všechny jeho knihy.
Přestože se mi tato kniha líbila, přišla mi napsaná takovým jiným stylem u kterého mi dlouho trvalo, než jsem se začetla. Na to nejsem u autora zvyklá. Přesto knihu doporučuji.

18.01.2024 4 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Mám stejný názor jako většina. Za mě nejslabší knížka od Paris.

08.09.2023 3 z 5

Imaginární přítel Imaginární přítel Stephen Chbosky

Přidávám se k většině.
Začátek knihy mě bavil, ale co tak od půlky následovalo....
Je smutné, že když autor vydá jeden hit, tak se pak jakýkoliv jeho další kousek bude označovat za absolutní bestseller. Tohle byla dle mého názoru vcelku absolutní blbost.

26.09.2020 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Za mě rozhodně jednen z nejstrhujících bestselleru, jaký jsem kdy četla. Kniha Vás ihned vtáhne do děje a celý příběh budete prožívat, jakoby jste v něm byli i vy sami. Nejlepší je však na knize závěr...

25.04.2017 5 z 5

Buď jako řeka Buď jako řeka Shelley Read

Přidávám se s názorem k dalším. Knížku jsem si koupila na základě přirovnání ke knížce Kde zpívají raci.
Knížka určitě nebyla špatná, chápu co tím chtěl básník říci, ale kromě spojení s přírodou to pro mě byla dost obyčejná, až na poslední stránky, nezáživná kniha.

12.04.2024 3 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Po knize Námi to končí a Pravda nebo lež jsem myslela, že se autorka z young adult přesouvá na hlubší úroveň příběhů, než že je od začátku jasné, jak vše dopadne.
Po přečtení upoutávky na tuto knihu jsem myslela, ze bude přesně jedním z těch příběhů a na zpracování tohoto tématu jsem se moc těšila. Bohužel zklamání. Kniha by mě nadchla možná v 18 letech, tak snad příště

13.07.2023 2 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Upřímně jsem po přečtení komentářů čekala něco strašného.
Kniha mě nepřekvapila ani nezklamala. Je to naprosto obyčejný a předvídatelný thiller, který rozhodně nepovažuji za ,,bestseller’’ ,ale stojí za přečtení.

07.01.2019 4 z 5

Žij, dokud to jde Žij, dokud to jde Camille Pagán

Musím přiznat, že jsem čekala obyčejný, oddechový a romantický příběh, ale knížka měla velkou hloubku.
Vřele doporučuji.

28.06.2018 5 z 5

Loď plná nevěst Loď plná nevěst Jojo Moyes

(SPOILER) Spoiler!
S knihou od Jojo člověk nemůže udělat chybu. Takže i tato kniha byla opět výborné počtení.
Jediné co mi vadí, byla za mě úplně zbytečná smrt pejska.
Dle mého názoru ho buď autorka neměla do knihy dávat vůbec, protože mi bylo líto, že se tam jen trápil nebo ponechat šťastný konec jako vesměs všemu v tomto příběhu.

12.07.2023 4 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Tuto knihu vřele doporučuji, a však po celou dobu jsem ji brala jako naprosto samostatnou část, nikoli jako pokračování slavné trilogie.

21.10.2018 4 z 5

Dokud neustane vlnobití Dokud neustane vlnobití Kristina Janů

Vůbec nechápu vysoké hodnocení této knihy.
Přišlo mi to spíš jako young adult literatura.
Celé to bylo naprosto nereálné a naivní. České knihy si prakticky nekupuju a mám jen pár vyvolených a po této knize už zase dlouho nebudu.

07.02.2024 1 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Víc nereálné už to asi být nemohlo….

03.12.2021 2 z 5

Všechno, co jsme opustili Všechno, co jsme opustili Kerry Lonsdale

Tuto knihu doporučuji všem, co četli první díl. Celý příběh to příjemně ukončí a díky vyprávění děje, ze strany Jamese/Carlose, vše zapadne do sebe. Přesto, ji ale hodnotím jako slabší oproti prvnímu dílu.

22.04.2018 4 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Po dlouhé době kniha, která mě naprosto uchvátila.
Vřele doporučuji

29.12.2017 5 z 5

Dvojí život Dvojí život Diane Chamberlain

Tak tohle byla totální blbost. Od začátku zcela jasné a naprosto nereálné. Od autorky jsem četla Prolhané městečko a Nutné lži. Obě knížky byly výborné, ale u téhle nechápu vysoké hodnocení.

14.04.2024 2 z 5