bowlly bowlly komentáře u knih

Polibek Polibek Anna Todd

Poprvé, když jsem knihu otevřela a přečetla první stranu, tak jsem jí zase zavřela a šahla po jiný. Při druhém pokusu jsem jí již neodložila. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout ani v okamžiku, kdy už jsem skoro neviděla na písmenka. Dlouho mě žádná kniha takhle nechytla. Je to sice jednodušší příběh, a ona je fakt hodně najivní, ale zase jsem se vůbec nenudila. Akce stíhala jinou akci a já trochu zalitovala, že jsem při hodinách rychlo čtení nedávala příliš pozor a trvá mi tak dlouho, než se doberu konce. Moc často 5 hvězdiček nedávám.
Těšim se na druhý díl...možná zkusím najít na netu originál a ze skříně vytáhnu zaprášený slovník, abych nemusela čekat až do prosince....no a 3 díl je až v dubnu a 4 až v září 2016 to bude můj konec

06.10.2015 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Hrůza...hrůza...hrůza...
když by autorka vynechala "paní Greyiová a pane Greyi, teď Anno, božínku, Můj ty Stíne...atd.atd." kniha by měla minimálně o sto stran méně. Neuvěřitelně jsem se nudila. První polovina o ničem...ta druhá už trochu šla.....
pravděpodobně nás čeká pokračování 3x kniha o 650 stránkách z pohledu Christiana...na to už opravdu nemám. Maximálně si to přečtu v listové podobě vytištěné z internetu během mého pobytu na toaletě.
jsem ráda, že je konec série a já se mohu v klidu vrhnout na jinou :-D nesnesla bych, kdybych to nedočetla do konce. Jen tak si mohu udělat vlastní názor na knížky, ale opravdu jsem četla už lepší. Proběhla nám tu taková malá knižní revoluce, dle mého názoru, a i já jsem zabrousila v knihkupectví mezi romány pro ženy, i když jsem se této sekci velice dlouho vyhýbala a nakoupila jsem spousty románů na podobné téma, abych mohla "srovnávat" kvalitu knih. Co si namlouvám, abych si taky užila trochu té lechtivé romance :-)

takže to shrnu....pro mě první kniha na toto téma, hrozně napsané (úroveň psaní, bylo to podle mě takto schválně, aby si to mohl přečíst opravdu každý), ale jsem ráda, že jsem to přečetla.

19.09.2013 2 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

No to jsem ale bl..., že jsem ten druhý díl četla. Nedokážu usnout bez toho, abych se nepodívala na net, zda už je info o třetím díle. Kdybych věděla, že to bude taková bomba, určitě bych se čtením počkala, až vyjdou všechny díly a pak si je přečetla najednou. Teď mi nezbývá nic jiného než čekat a čekat a čekat..... tesknit, funět nedočkavostí u PC a doufat, že to bude brzo... sakra!!!

27.02.2023 5 z 5

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

No tak to bylo překvapení. Čekala jsem průměrnou fantasy pro náctileté a byla jsem mile překvapena. Střídání času minulost/současnost ve vyprávění krásně zapadalo do příběhu. super čtení. Určitě si přečtu druhý díl.

21.02.2023 5 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Krásná kniha. Jake jsem si zamilovala, tak moc, že jsem odkládala dočtení konce knihy, aby tu se mnou byl co nejdéle...přiznám se, že některé části jsem četla několikrát. To se mi u knížky ještě nestalo. Těším se na druhý díl. Půjdu si ho koupit hned jak vyjde.

28.10.2015 5 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Dočteno... prvních několik kapitol bylo neuvěřitelně strhujících. Postupně se příběh začínal vléct, ale i tak bylo v knížce neustálé napětí (aspoň z mého pohledu) velice příjemná oddechovka...ani mi nevadilo, že Violet neustále brečí...já bych asi taky řvala...ale z postavy Kaspara jsem trochu zmatená...na to že je kniha z části psaná z jeho úhlu pohledu bych tam přidala daleko víc pasáží o jeho povaze, a co cítí atd. atd.
no těšim se na druhý díl, který by měl vyjít v originále na konci ledna...nevím jestli budu čekat na překlad...

17.08.2013 4 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Nádherná knížka...co dodat
PS: Luxor na Smíchově v Praze zařadil tuto knihu do erotických románů....asi mám nějakou ořezanou verzi knížky...

08.08.2013 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Musím se přiznat. Této knize jsem absolutně propadla. Neuvěřitelná jízda. Nemohu se dočkat dalšího dílu. Nemá někdo info kdy to bude?

24.10.2022 5 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

jedna z nejhezčích knížek co jsem četla....

05.11.2016 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Nádherná knížka. Jedno malé mínus - po úžasných 300 stránkách rozvíjejícího se vztahu, příliš rychlý konec. Odpuštění po 5 stránkách....po takovém odmítnutí a večírku se sokyní hned druhý den....nechala bych ho trpět alespoň o trochu dýl

03.10.2016 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Docela hezká knížka pro náctileté slečny.... Když jsem to četla, tak jsem zatoužila vrátit se do let na vysoké škole... :-D taky bych ráda vrazila do Camerona na schodech. Přeji hezké čtení holky :-)

06.04.2014 4 z 5

Pád Pád Maya Banks

no toto jsem opravdu nečekala...doufala jsem v hezký romantický příběh...ale tohle...to jsme opravdu tak hloupé, aby se k nám nějaký muž takto choval???ještě, že je to jen knížka...chvilkami jsem knížkou byla až zhnusená.. Půjčování partnerů na mě bylo opravdu moc...doufám, že druhý díl už bude trochu lepší
dva bodíky dávám za \"hezké\" literární vyjádření v podobě pohledu vypravěče na obě postavy

24.09.2013 2 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Nejprve jsem si přečetla knihu a pak koukla na první tři díly seriálu a neměla jsem potřebu koukat dál..Kde je sakra Meredith??...První díl byl moc hezky napsaný.

08.08.2013 5 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Krásná kniha. Dlouho jsem nečetla tak dobrou knihu. Těším se na další knihy od autorky.

18.02.2023 5 z 5

Polib mě znovu Polib mě znovu Stella Tack

(SPOILER) Už jsem opravdu četla lepší knihy... stránku po stránce jsem ztrácela chuť tuto knihu dočíst. Kniha je za mě plná nesmyslů.... Jako princ se ztratí své ochrance a hned 2x (letiště, auto) co je to za blbost. Druhý den si jí nastěhuje do paláce a třetí jí vykopnou. To si jí nemusel ani nechat prověřit? Královská rodina má v baráku cizí ženskou? Pak mu vleze do okna v nemocnici a nikdo si toho nevšimne... blbost. Myšlenka dobrá, ale chtělo to fakt dotáhnout. Hurá! mám to přečtené a jdeme na další.

16.02.2023 2 z 5

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

Dávám 5 hvězdiček za závěr knížky. Konečně nebylo smíření shrnuté na 5 stránkách, tak jak jsem zvyklá u ostatních knížek. Konečně jsem si musela přečíst snad 50 stránek o tom, jak jí nechce odpustit. Závěr byl krásně napsaný a já ho doslova prožívala s hrdinkou. Plakala jsem, když jí v nemocnici opouštěl a vůbec jsem se mu nedivila. Taky bych jí poslala do háje. Vrhám se hned na druhý díl. Škoda jen, že 3 díl u nás nevyšel a asi ani nevyjde. Je to trochu hloupé nechat to bez závěru. 4 díl je o někom jiném, takže mi to zas tak nevadí, že nevyjde. Ten 3 dám aspoň na netu v aj. Škoda!

08.11.2015 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Moc "hezká" knížka....trochu i šokující. Tématika zneužívání dětí je v knihách teď docela rozšířená...ale i stručný popis samotného činu mě doslova šokoval. Vžila jsem se do děje jak z pohledu holčičky, tak z pohledu mamky, která má doma stejně malé dítko, takže u mě to nešlo bez slziček...
dávám pět hvězdiček i když mi chyběl pořádný konec knížky.... končí to nocí, kdy se Holder vrátí ke Sky do ložnice...ale co vyřešení smrti otce....ano sebevražda, ale aby je nikdo neviděl prchající z domu, kde byl právě výstřel a cestou do hotelu je také nikdo nepotkal...je to USA, tam se pořát někdo dívá....takže bych brala na závěr, jednu dvě stránky o tom, že ani po měsíci za nima nikdo nepřišel, aby je vyslechl a že se po 18 narozeninách vrátila do toho domu a vzala si všechny věci maminky pro které tam původně přišla...dům prodala, spálila, nebo nechala srovnat se zemí a odmaturovala a šla na vš
určitě si přečtu knihu z pohledu Holdera

12.04.2014 5 z 5

Dýchání pod vodou Dýchání pod vodou Alex Flinn

Velice dobrý příběh. V knížce jsou dva druhy písma. To mi dost vadilo. Jako věčný louskač knížek špatně vidím a nosit brýle jsem líná...normálka ne...pasáže deníku jsem nemohla skoro přečíst - písmeno k a h mi přišlo stejné...ale jinak suuuper

28.08.2013 4 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Lisa Jane Smith

začátek série je docela nudný...doufám, že druhý díl bude lepší

27.08.2013 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

měla jsem knížku přečtenou za dva dny...četla jsem jí na doporučení kolegině...ale zas taková sláva to nebyla. Hlavní hrdinka mi přijde trochu hloupoučká...Kniha je napsaná velice jednoduše a hodně často se zde opakují některé části. Jako kdyby autorka už nevěděla o čem dál psát a tak používala CTRL + C a pak CTRL + V., ale i tak posílám doporučení dál. Každý si musí udělat názor na tzv. autorčino BDSM. Jestli tohle je BDSM, tak nevim...asi se budu muset zeptat manžela, aby mi to vysvětlil, jak to tedy je s tím naplácánim :-D

08.08.2013 3 z 5