Books_by_Dee Books_by_Dee komentáře u knih

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

IG: Books_by_dee

Další Colleenovka, která mi zlomila srdce. I když, jak mi mohla zlomit srdce, když v něm nejsou žádné kosti? Takže se nemůže doopravdy zlomit? Příběh Beyah je prostě až moc silný, prošla si peklem a teď se vrhá se všemi svými bolístkami do nového začátku, ale může vlastně začít znovu? Dovolí jí to její předsudky a zkušenosti z dřívějších let? Tuhle její cestu za novým já, bylo krásně sledovat a já se do příběhu hodně rychle zamilovala.

Nikdo není dokonalý a každý si do vztahu přináší své zkušenosti a zážitky, ale občas taky tajemství. A že jich tahle hlavní dvojice měla. Beyah a Samson nemohli pocházet z více odlišných sociálních vrstev. Beyah matka byla feťačka, otec se o ní zajímal pouze ve formě alimentů a často se stávalo, že neměla co jíst. Na druhé straně stojí Samson, jehož rodina se topí v penězích a vlastní v okolí 5 domů. Je to vlastně ale důležité, kdo od kud pochází? Několikrát B řekla, že právě peníze jsou to, co se ji na S nejméně líbí. Není přece ve vztahu důležitější to, jak se s druhým člověkem cítíme a co v nás dokáže vyvolat za pocity?

Tahle knížka není jen o lásce. Je také o rodině, o přátelství, ale hlavně je podle mě o tom uvědomnění si, že zítřek může být lepší. Že to co se nám stalo v minulosti nám nepředurčuje budoucnost.

Ke konci jsem brečela jak želva, ale na to už jsem u CoHo zvyklá. Nemůžu ji však hodnotit 5 , protože bych ji pak dávala na stejnou úroveň jako moji nejoblíbenější Odvrácenou tvář lásky a zas až tak moc si mě nedostala.

08.06.2023 4 z 5

Polib mě znovu Polib mě znovu Stella Tack

IG: books_by_dee

Na začátek mé recenze chci napsat a vysvětlit, proč nehodnotím plným počtem hvězdiček, jak jsem předpokládala a proč ji řadím k tomu lepšímu průměru.

Knížka je fajn je vtipná, hezky psaná (jak jsem od Stelly očekávala). Líbily se mi hlavní postavy teda postava Silver byla hlavně skvělá (bodyguard-ka , vtipná, uvěřitelná, nelehké dětství), Prescott byl za mě takovej ňouma :D, ale jo měl Silver rád a byl takové roztomilé princátko , co chce všechny zachránit. Pozitivně také hodnotím, že jsme se přesunuli z prostředí školy a že jsme měli možnost se zase potkat s Ryanem a Ivy (a taky Alexem) a mohli si tak přečíst o tom, jak jejich příběh pokračuje. To už tak tedy v podobných sériích bývá, ale za mě to knize rozhodně přidalo.

Ale proč nejsem s knížkou zas tak moc spokojená:
Chyběla mě tam pořádná chemie mezi Silver a Prescottem, možná jsem potřebovala větší slow burn (a to to obvykle nesnáším, ale tady to bylo nějaké sakra rychlé a hned se zamilovali) a tady mi chyběl alespoň nějaký náznak sexu nějaká sexy scénička. (ten přece v prvním díle byl, ne?)

Největší problém jsem ale měla s tím, že to bylo děsně přezápletkovaný nevěra v rodině, alkoholismus , hrozná matka, šílený strýček, nevyzpytatelní zaměstnanci, celá ta storyline o sestřenici, která ve 14 letech pije a chce chodit na párty a ještě tajemství Prescot x William a vlastně ještě minulost Silver. Trilion problémů a vlastně žádnej nebyl pořádně pořešenej takový útržky všeho.

První kniha Polib mě patřila k mojí TOP 3 nejlepších knih, které jsem v roce 2022, ale už teď vím, že Polib mě znovu se schová u těch průměrnějších knížek, na které za pár měsíců zapomenu

08.06.2023 3 z 5

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

IG: books_by_dee

Většina čtenářů se se mnou asi shodovat nebude, ale já knížku hodnotím pouze 3 + 0.25 je za Thoržíše. Na začátek recenze chci napsat, že jsem si vědoma toho, že moje hodnocení možná ovlivnil fakt, že jsem knížku četla zároveň s Transcendencí a ta mě svojí úžasností opravdu odrovnala, a proto pro mě Mosty možná byly průměrné.

Zcela upřímně můžu napsat, že jsem od knížky čekala víc, než jsem dostala. Čekala jsem romantický příběh z bad boyem z podsvětí, ale bohužel jsem se dočkala cukrouše Chese a to podsvětí opravdu jen tak okrajově. Nejsem fanoušek slow burnu ale tohle bylo slooooooow jak nejvíc mohlo. Trošku mi taky mrzelo, že POV byl pouze od Elly. Myslím, že by to jen pomohlo, kdyby se nechalo pár stránek vyprávět právě Chesovi. Pro mě se i zbytečně natahovala celá ta jeho záhada proč? co? jak dlouho? jak dlouho ještě? Další problém jsem měla s obrovským počtem vedlejších postav a do dnešního dne v nich nemám jasno. Chápu, že se jedná o sérii s 5 díly, ale možná jsme je mohli potkávat trochu postupně.

Kladně ale hodnotím tu chemii mezi Thoržíšem Chesem a Ellou ty jejich společné scény byly úžasné, já jim jako páru neskutečně fandila a jiskřičky na mě vyskakovaly z knížky.

08.06.2023 2 z 5

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

IG: books_by_dee

První díl Twisted série jsem si zamilovala , ale měl své chybičky. Hodnotila jsem 4 , protože jsem prostě tušila, že přijde něco lepšíhoa taky že přišlo. Twisted Games mě osobně úžasně sedlo a bavilo mě to od začátku do konce. Přesto, že má knížka 480 stran, měla jsem za 3 dny přečteno. Lepší knížku na začátek výzvy #sexyduben jsem si vybrat nemohla.

Druhý díl vypráví příběh princezny Bridget a jejího bodyguarda Rhyse, který se zařekl, že ji bude chránit a rozhodně se s ní nezaplete. Bylo to celé takové kouzelné, pohádkové, romantické, ale plné žhavých scén. Nechci spoilerovat, ale scéna v královském křesle v korunovačním sále...ehmpardon (BOŽÍ).

Bridget jsem si jako postavu oblíbila byla to typická tvrdohlavá holka, které se nelíbí, když ji okolí určuje, jak má žít a co má dělat, a tak se s tím rozhodne něco dělat. Rhys, to je další božský book boyfriend. Slíbil si, že se s Bridget nezaplete, ale už od prvního setkání věděl, že to nebude snadné. Jejich společné scény jsem milovala obzvlášť jejich hádky.

Líbilo se mi, že nám autorka taky trošičku nastínila 3 díl a taky, že jsme mohli vidět, jak pokračuje vztah Avy a Alexe z prvního dílu. Tohle vždycky ráda vidím, když autor svoje díly umí vkusně proplést.

Trošku jsem tam občas viděla inspiraci z filmů Deník princezny, ale to mě vlastně vůbec nevadilo, vždyť já ten film miluju. Takže kdo Deníky miluje, tohle je to pravé pro něj, jen je to více spicy.

Ale autorka mě nedostala romantikou nebo žhavými scénami. Mě, stejně jako v prvním díle, dostala tím zvratem, tou akcí, který jsem nečekala nebo alespoň ne v takové podobě, ale byla příjemně překvapená.

08.06.2023 5 z 5

Letní sázka Letní sázka Emily Henry

INSTAGRAM: books_by_dee

K této knize jsem se dostala díky Tik Toku, kde všichni na knihu pěli chválu. No, já měla se čtením hrozný problém. Šla jsem do toho asi s velkým očekáváním, ale hrozně jsem se nudila a přemáhala jsem ke čtení. Některé pasáže mě přišly úplně zbytečné (ten kult hlavně) a vůbec jsem se nemohla najít v hlavních postavách. Vůbec ve mě nevyvolávala ty pocity, která romantická knížka má.

29.10.2022 1 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

INSTAGRAM: books_by_dee

Knihy vypraví o Leně z Německa, která odjíždí do USA jako au-pair. Už jen tahle první věta v anotaci mě zaujala, protože já v roce 2015 také odjížděla na roční pobyt do USA. Lena chtěla Kalifornii nebo New York, no a vyšlo ji Colorado (mě vyšel ten New York ).

Na začátek k ujasnění takhle au-pair rok normálně nevypadá. Ani trochu...na mě nikde žádnej sexy bratr nečekal a rozhodně by moje rodina neřekla, sice jsme si tě sem vzali jako au-pair, ale o děti se nestarej a jdi s Ryanem rekonstruovat náš zchátralý hotel takže do reálu to mělo sakra daleko, ale tak krásně se to četlo ️

Mě tahle lovestory hrozně bavila - ty jiskřičky tam lítaly na míle daleko, a to od prvního rozhovoru ve dveřích. Bavilo mě prostředí hor. Autorka i skvěle popisuje vedlejší postavy, takže mě zajímá i jejich vývoj (Izzy a Will - kterým je věnován druhý díl Nové sliby).

28.10.2022 4 z 5

Každé další léto Každé další léto Carley Fortune

Knihu rozhodně doporučuji jako letní oddechovku na lehátka k vodě, přesně na tenhle vibe se neskutečně hodí. Mě se kniha líbila, ale asi jsem do ní šla s moc velkým očekáváním, takže plný počet hvězd ode mě prostě dostat nemůže. Průměrná však kniha také nebyla, alePokud se vám třeba líbila kniha Léto, kdy jsem zkrásněla, tak Každé další léto by vás nemělo minout. Má to opravdu dost podobný nádech.

V knize proplouváme minulostí a současností a sledujeme, jak se z přátelství na letní chatě v Barrys Bay stala láska, avšak po náhlém zlomu (dloooouho nevíme o co šlo, až možná moc dlouho) se jejich cesty na dlouhou dobu rozejdou. Nyní po 10 letech se tihle dva znovu potkávají v místech, kde jiskra přeskočila poprvé.

Má to opravdu hezkou romantickou linku, ale mě tomu chyběl nějaký šmrnc. Zápletka se na mě táhla až zbytečně moc dlouho a pak se to celé vyřešilo/urovnalo rychlostí blesku. Nějak jsem to celé nepochopila (ruce).
Při čtení jsem si tak nějak uvědomila, že tyhle „jen romantické“ knihy už možná nejsou pro mě – potřebuju asi trochu víc akce, víc sexy a začínám mít ráda víc dark charaktery. Tohle bylo na mě moc růžovoučké.

27.03.2024 3 z 5

Mizera Mizera L. J. Shen

Když chci začít svojí recenzí slovy „Panebože“, znamená to jediné, že tu knihu jsem si naprosto zamilovala a je to pro vás doporučení, jakože 100% si ji musíte přečíst taky.

Mizera je druhým dílem série Boston Bellas. První díl Lovec, který vyšel loni na podzim, byl skvělý, neskutečně mě bavil, tak já „zlobivé kluky“ sakra můžu. Ale Cillian Fitzpatrick a.k.a. Mizera, to je zlobivý kluk s obřím Z na začátku. Tohle byla naprostá bomba a oproti Lovci jsem měla pocit, že to snad napsala úplně jiná autorka. Tohle mělo neskutečnou šťávu a já nemohla přestat číst.

V tomhle díle je hlavním tématem donucené manželství. Pesephone už neví, jak utéct mafiánům, kterým její manžel dluží velké peníze, a tak ji napadne obrátit s prosíkem na muže, kterého výsostně nenávidí. Cillian souhlasí s tím, že ji finančně vypomůže, ale žádá laskavost – pojme ho za manžela. Persephone ale není něžnou květinkou a přestože se svatbou souhlasí, ať si nemyslí, že si s ní bude hrát jako s jeho majetkem.

Přesto, že byl Cillian neskutečným hajzlíkem, hrozně ráda jsem byla u toho, jak se jeho slupky pomalu odlouply jako cibule a stával se z něj pozorný manžel.
SMUTU tam bylo až dost, a jakého. No prostě panebože, předčtěte si to.
Já jsem hrozně ráda, že jsem knihu četla v rámci pořádaného společného čtení a jsem hrozně ráda, že nám všem kniha sedla do noty a její čtení jsme klasiky v 7 dnech nedal nikdo. Všichni jsme měli tak ve středu přečteno.

27.03.2024

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

IG: books_by_dee

Někdy v říjnu loňského roku jsem se dala do čtení téhle naprosto úžasné série Royalové, která minulý měsíc vyšla v reedici u @nakladatelstvibaronet a proto přicházím z příspěvkem až nyní, abych Vás na sérii pořádně nalákala, protože mě série naprosto dostala, takové drama jsem už dlouho nezažila.

Knížky možná nejsou plné sexu , jak jsme u některých #baronetek naučené, ale ten „sex“ je tam ve vzduchu od prvních kapitol, ale nebojte nějaké akce s prsty a jazyky se tam konají.

Všechny tři díly jsou o jednom páru Elle a Reedovi. V prvním díle se Ella dostává do rodiny Royalů poté, co jí zemřou oba rodiče a Ella je tak nucená odejít žit ke svému poručníkovi, otci Reeda. Tihle dva se od samého začátku nesnáší, vlastně i všichni jeho bratři. POZOR – v knize je 5 sexy bratrů Royalů a u papínka Calluma bych si dala taky říct (och ty moje daddy issues).

Máme tady tedy klasickou linku od nepřátelství k lásce a donucenou blízkost, protože Ella žije v pokoji hned naproti Reedovi. Bratři ji podezírají, že spí s jejich otcem, takže ji nesnáší a byli by nejradši, kdyby od nich z domu odešla. Postupně se však nenávist změní v lásku, vždyť víme, že mezi těmito dvěma pocity bývá jen tenká linka. Není to však tak růžové, každá knížka končí pořádným cliffhangerem, takže jestli můžu doporučit, pořiďte si rovnou všechny tři díly, jinak budete naštvaný. Já jsem musela bez přestávky přečíst hned všechny tři díly, protože nešlo žít bez toho, abych věděla, jak to všechno vlastně bylo.

27.02.2024 5 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

IG: books_by_dee

Po přečtení Mount Trilogy od autorky jsem prostě nemohla přestat a ihned jsem sáhla po její další sérii Savage Trilogy, která lehce navazuje na sérii Mount, ale není nutné ji přečíst jako první. Je však nutné tuhle sérii číst postupně a pokud nesnášíte cliffhangery, tak její díly číst ihned za sebou. Tak jsou to knihy, takové jednohubky s pár stránkami, takže jsem měla za dva dny přečtené všechny tři díly.

Bratr hlavní hrdinky Temperence je na černé listině s úkolem pro jednoho zabijáka – zabít! Zapletl se totiž s nesprávnými lidmi. Jenže tenhle vrahoun je také najat druhou stranou, aby Temperence chránil. Ta se pro něj stává naprostou posedlostí.

Savage je trošku mírnější verze Mounta, ale zamilovala jsem se stejně. Prostě to ani nešlo. On byl takový bad boy puppy. To je asi správný výraz. Zloduch, ale vlastně takový roztomilý štěnátko zároveň. S Temperence jsem také neměla problém, mě docela sedla. V některých recenzích jsem četla, že vám někomu nesedla. Nevím docela mě bavila celá její storyline s tím, jak vytvářela sochy, její backstory v podstatě.

Erotika mě přišla o něco slabší, ale pořád silných 4 plamínků. Opět mě přišel druhý díl nejlepší. Ale celkově je ta série prostě skvělá a rozhodně vám doporučuju sáhnout po Meghaniných knihách. Už mě teď chybí její Sin série a k té se rozhodně brzy také dostanu.

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Přečti si něco od Meghan Marchové říkaly, a tak jsem udělala . a panebože Nemohla jsem přestat Dočteš první díl a kvůli cliffhanger potřebuješ hned další a vlastně hned ten další... Naprosto jsem příběhu propadla a zamilovala jsem se do bad boye Lachlana Mounta.

Příběh se odehrává v New Orleans, což je super změna scenérie pro mě, to rozhodně hodnotím pozitivně. Je to zase trochu něco jiného. Lachlan Mount je jméno se kterým nechceš mít nic společného. Když se však rozhodne, že mu Kiera, místní ředitelka palírny, bude patřit, tak se před ním nikam neschová. (No a ona vlastně ani nechtěla, že?) Propadla mu stejně tak jako já, takže se jí vůbec nedivím. Miluju v knihách tyhle dominantní týpky, co si myslí, že jim patří svět!

Mělo to dokonalý zápletky, drama – a ten sex! Panebože! 5 plamínků naprosto jasných. Za mě nejlepším dílem série je jednoznačně Vzdorující královna.

A když jsem dočetla tuhle sérii, nebyla jsem prostě schopná číst nic jiného než další její sérii, která lehce na tuhle navazuje. New Orleans je droga!

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Nové šance Nové šance Lilly Lucas

IG: books_by_dee

Na návrat do Green Valley se vždycky těším a na další díl jsem se těšila už od přečtení čtvrtého díly, který naznačoval, že svůj příběh v dalším díle bude mít právě svobodný tatík Samuel a taky že měl, ale přesto že hodnotím 4 , musím taky vyjádřit své zklamání, protože jsem od příběhu čekala prostě víc, ale protože prostě Green Valley a autorku miluju, tak s větším odstupem si ty 4 přesto zaslouží, protože prostě průměrný to zase nebylo. Ale bylo to jiný....

V tomhle díle si malou zastávku před cestou do Denveru udělá němka Leonie, která do USA přijíždí na praxi do pivavoru. Pivovar však lehne popelem, a tak si zoufá, že se bude muset vrátit zpět domů. Na své zastávce ve Skalistých horách potkává barmana Samuela a mezi nimi dojde k vášnivému polibku, který Samuel najednou utne. Osud nechtěl, aby se Leonie vracela domů a druhý den si najde ve městě práci chůvy – jen netuší, že otcem dítka je právě Samuel.

Lilly Lucas umí psát krásné romantické příběhy, ale tenhle si mě získal asi spíš svými tropes, kdy já svobodné tatíky a chůvy prostě miluju, ale tady to bylo takový meah fajn. Mělo to své světlé momenty, ale někdy mě tam chybělo víc energie a závěr mě přišel až zbytečně uspěchaný. Je to čtivé, ne že ne, jen prostě vnitřně cítím, že jsem chtěla něco víc.

Ano, pane Božský Ano, pane Božský Lucie Srňánková

Na druhou knihu z pera české autorky Lucie Srňánkové jsem se neskutečně těšila, i kdy jsem se o trochu víc těšila na příběh Richarda z první knihy, nevadí tohle totiž byla také skvělá romantická, ale hlavně dramatická jízda, kterou rozhodně doporučuju!

V příběhu se setkáváme s Evou, které náhle zemře manžel a celý svět se ji sesype jak domeček z karty, tady její příběh však nekončí, teprve začíná, to, když se potkává s podnikatelem Samuelem, který si prožil podobnou tragédii. Jejich chemie je naprosto úžasná, jiskřičky létají a já si je zamilovala hned. Obzvlášť Samuel, na takové chlápka bych také ráda narazila (i s tím soukromým letadlem)

Kniha není jen o příběhu jedné velké lásky. Kniha je také o rodinných dramatech, kdy hlavní hrdinka Eva má problémy se svojí matkou. Její matka je opravdu strašná, ale nemůžu si pomoct a nenapsat, že mě to přišlo až trochu přetažený za vlasy – celkově mě přišlo, že Eva ty konflikty neumí moc řešit a radši na matku řve – nebo vlastně všichni řvou na všechny – mám poznámku – proč jsou všichni tak afektovaný? Asi mě to tak prostě přišlo
To nemění nic na tom, že se mě kniha dobře četla a doporučila bych ji dál. Na závěr mě i slzička ukápla (u dopisu) a několikrát jsem se i nahlas zasmála.

První díl mě ale přeci jen o malinko více sedl.

12.02.2024 4 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

4.5 hvězdiček 3 plamínky

Moje první recenze roku 2024 patří Osudovému dopisu z per autorek Vi Keelandové a Penelope Wardové, který jsem četla na konci prosince. Tyhle autorky mě poslední dobou hrozně sedly a co měsíc, tak čtu nějakou jejich knížku. Tentokrát padnul výběr na tuhle, i dobře hodnocenou na DK (86 % z 522 hodnocení), stand alonku. Někde v anotaci padl „Santa Claus“, tak jsem si řekla, že by to mohlo mít trošku vánoční vibe.

V knize začíná příběh dopisem právě Santa Clausovi, na kterého má malá desetiletá Birdie pár přání a dotazů. Dopis je adresován do magazínu, pro který začala pracovat Sadie, která ji začíná jako Santa odpovídat a začíná si k ní utvářet určitý vztah. Jednoho dne začne předstírat, že je jejich trenérka psa, a tak se seznámí i s Birdie otcem, sexy Sebastianem Maxwellem.

Celý příběh je docela originální, se zvratem na konci, díky kterému zůstala má pusa otevřená dokořán. Jedná se o krásný romantický příběh se vtipnými scénami. Malá Birdie je tak akorát roztomilá, že nenarušuje příběh. Já si čtení užila, proto hodnotím takovým počtem hvězdiček. Samozřejmě pár much knížka měla, ale to vem čert.

10.01.2024 4 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

4.5 2.5

Tohle bylo skvělý čtení. Shenová mě prostě neskutečně baví a čtení jsem si neskutečně užila. Možná to bylo tím předstíraným vztahem, když to je moje nejoblíbenější téma nebo tím, že se příběh odehrává v prostředí módního průmyslu. Nebo proto, že Chase je děsně sexy a vlastně že i Maddie mě sedla jako ženská postava. No prostě to pro mě dohromady dávalo smysl a bylo to fajn čtení.

Maddie si plní svůj sen, pracuje v módním průmyslu a má skvělého přítele pediatra. Do života ji však vpluje její ex přítel Chase Black a žádá ji o pomoc. Chce, aby před jeho rodinou předstírala, že jsou pořád spolu a dokonce, že se zasnoubili. Maddie ho však nesnáší, je to pro ni arogantní vůl, který ji zlomil srdce, když ji před šesti měsíci podvedl.

Neskutečně jsem si užívala ten fakt, kdy se Chase, který nechtěl žádný vážný vztah, začal do Maddie postupně zamilovávat a začal si uvědomovat, že si nedokáže život bez ní představit. A to byl před půl rokem na tom úplně jinak.

Jedná se o trochu slow burn, ale děsně vtipné počtení. Chtělo to víc sexu a bylo by to dokonalý.

10.01.2024 4 z 5

Pan Náladový Pan Náladový Penelope Ward

Pan Náladový je vlastně první knížkou od autorky, kterou čtu a nepsala ji s Vi Keelandovou a musím říct, že jsem byla příjemně překvapená a z originálního příběhu se vyklubalo skvělé čtení.

V knížce jde o Daxe Moodyho, který se objedná masérské služby (ve vší počestnosti ), ale masáž se povede provést až na třetí pokus. Mezi nimi se totiž při jejich setkání vytvoří takové pouto, že čas spíš tráví povídáním si a poznáváním jeden druhého. Oba se snaží udržet vztah na profesionální úrovni, ale když nám prozradí Dax své tajemství, všechno začne dávat větší smysl. Za tajemstvím totiž stojí důvod, proč spolu být nemohou.

Tohle byla opravdu skvělá jednohubka. Nečekala jsem až takový slow burn, ale já si ho vlastně neskutečně užívala. Chemie však mezi Wren a Daxem byla od prvního setkání a to mě neskutečně bavilo.

Líbilo se mi, že knížka měla větší přesah. Nejedná se prostě jen o klasický příběh kluk potká holčinu. Bylo to o rodině, o druhých šancích a o vývoji osobnosti jako takové.

Já 100% doporučuji.

13.12.2023 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Moc příjemná duologie od dvojice Wardová-Keelandová, která by Vás neměla minout. Patří sice k trochu starším, ale příběhem si mě naprosto získala a nešlo přestat číst.

Gia přijíždí pracovat do Hamptons a po jedné nevydařené noci s neznámým mužem si chce dát od chlapů na celé léto volno. No, to by ale neměla poznat svého nového šéfa Rushe. Protože mezi těmito dvěma to jiskřilo jako prskavky na vánočním stromku. Chvilku odolávají, ale nakonec se stejně dají dohromady. Gia však chvilku poté přichází na to, že po oné noci na začátku prázdnin, je těhotná.

No v podstatě v obou knížkách se řeší Giino těhotenství – jak se k tomu postaví Rush, ale jak se k tomu postaví pravý otec dítěte.

Za mě zajímavý, originální příběh s pořádným „dramíčkem“. Možná trošku předvídatelné, ale cožmě to bavilo. Ale nejvíc mě bavil Rush – to byl za mě sexy potetovaný bůh.

Autorky mě nezklamaly a já s nimi rozhodně budu pokračovat, protože zatím se mi každý jejich nápad neskutečně líbil.

13.12.2023 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland