BookEater BookEater komentáře u knih

Bez duše Bez duše Lusy Adams (p)

Skvělý příběh! Stejně jako s Alex se s Mac nebudete nudit, naopak, kolikrát se ani nestihnete nadechnout a už je tu další průšvih a jízda pokračuje... Doufala jsem ve více Daxe, snad v dalším příběhu, stejně tak setkání s podvodní komunitou, tam se možnosti určitě ještě nevyčerpaly. A vzhledem k účasti Laney a Aimee se možná častěji prolnou i příběhy Mac a Alex, což slibuje velkou dávku akce a zábavy, dva chodící magnety na nemrtvé problémy jsou víc než jedna!

15.08.2021 5 z 5

Bez dechu Bez dechu Lusy Adams (p)

Skvělé dobrodružství, okořeněné tajemným a sarkastickým Kanem, nemůžu se dočkat dalšího dílu, až je osud (a autorka) znovu svede dohromady!

16.07.2022 5 z 5

Rudé svitky magie Rudé svitky magie Cassandra Clare (p)

Skvělý příběh jako vždy, dlouho jsme na pokračování Mortal Instruments čekali a vyplatilo se. Ještě vydat Bane Chronicles a Shadowhunter Academy česky a budu spokojená :-)

18.06.2020 5 z 5

Hra na Betsy Bowovou Hra na Betsy Bowovou Ruth Park

Kniha z mých dětských čtenářských výprav do knihovny, která mi zůstala v paměti dodnes. Úžasný příběh.

17.01.2022 5 z 5

Tetovaný Tetovaný Peter V. Brett

Čte se to samo, parádní.

06.08.2019 5 z 5

Řetěz ze železa Řetěz ze železa Cassandra Clare (p)

Přečteno na jeden zátah, jak už to u Cassandry bývá, nedala se odložit. Ještě že další díl je dostupný, i když v angličtině. Těšim se na její novou sérii!!!

07.06.2022 5 z 5

Jeden rok Jeden rok Eleanor Corvin (p)

Skvělý příběh, postavy, ke kterým si lehce vytvoříte vztah, velmi čtivé!!! Moc se těším na pokračování.

03.06.2022 5 z 5

Dievča mora Dievča mora Adrienne Young

Skvěle rozjetá série, neotřelé prostředí, svižný a zajímavý děj, neodtrhla jsem se do rána, než jsem dočetla. Česká verze ebooku je k dispozici :-)
Druhý díl je zatím dostupný v angličtině.

17.02.2022 5 z 5

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

Velmi čtivý příběh, občasné dějové kotrmelce byly fajn, člověk nefandí nakonec nikomu. Štvalo mě, jak pomalu se vysvětlovala tajemství kolem hlavních postav, prostředí, kde vlastně vůbec nevíte, o co jde, komu máte věřit a co máte dělat, bylo frustrující :) O to uvěřitelnější postavy byly, nikdo nebyl jistý. Pokračování rozhodně ano!!!!

12.11.2021 5 z 5

Řetěz ze zlata Řetěz ze zlata Cassandra Clare (p)

Znovu skvělý příběh, který nechcete odložit, dokud nepřečtete poslední slovo v knize... a má ještě lepší pokračování, výborná série, ostatně jako vždy u CC.

30.01.2021 5 z 5

Drobná laskavost Drobná laskavost Jim Butcher

Harry mě úplně pohltil, do dalších dílů jdu v angličtině, nedá se svítit...

02.05.2019 5 z 5

Blackout Blackout Robyn Thurman

Po oprášení série jsem si zbytek knih musela najít na Amazonu, ale ti dva za to stojí...

23.01.2019 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Největší chybou bylo, číst tuto knihu až po trilogii o Cealene... Plynule jsem navázala a chvíli mi trvalo, než jsem se přeladila a hlavně naladila na změnu. Příběh začínal dost strnule, později bylo znát, že se autorka zabrala do událostí a ty plynuly mnohem lépe než kostrbatý začátek. Škoda, chtělo to možná větší zásah a škrtání, pohádkový příběh a jeho zajímavý "konec" mě bavil a těším se na pokračování.

14.09.2016 5 z 5

Případ prezident Případ prezident Marc Elsberg (p)

Když pominu skvěle napsaný příběh, pobavily mne velmi iniciály bývalého prezidenta... jestli on tím autor nechtěl něco málo naznačit?

16.11.2022

Koruna věčného soumraku Koruna věčného soumraku James Rollins (p)

Nádherný a barvitý příběh o světě, ve kterém si můžeme i nemusíme promítnout dřívější Zemi.... trošku náročný na sledování zvratů a pamatování jmen, národností či příslušnosti, ale stojí za to se do něj zakousnout. Těším se na pokračování, Rollins tentokrát zabrousil ve fantasy kousek dál, než jsme u něj zvyklí, ale mě se to líbí moc.

29.07.2022 5 z 5

Zlatá značí osud Zlatá značí osud Sára Vůchová

Příjemný počin české autorky. Četlo se to hezky, na vyjasnění spousty zápletek si musíme počkat do dalšího dílu, ale na ten se těším, rozhodně zajímavý námět a konečně hezká čeština :-) Díky!

22.09.2021 5 z 5

Jedna zatracená pohroma za druhou Jedna zatracená pohroma za druhou Jodi Taylor

Skvělý příběh, sympatické osazenstvo, cetlo se to skoro samo. Obcas jsem ale měla pocit, jako bych přeskočila kapitolu, chybělo mi tam vysvětlení nebo odkazovaná akce... ale rozhodně se těším na pokračování, i ldyby mělo být v originále, nenechám si ho ujít.

05.07.2021 5 z 5

Aurora povstává Aurora povstává Amie Kaufman

Zábavné, svižné, napsané spíše pro young než pro adult :) Ale bavilo a splnilo svůj účel, rozhodně si koupím i pokračování.

09.11.2020 5 z 5

Půlnoční klenot Půlnoční klenot Richelle Mead

Dle informací od Slovartu není česká verze třetího dílu - Smaragdové moře - v plánu do března 2020. Pokud tedy chcete pokračování, musíte pro slovenskou verzi, nebo sáhnout po originálu.

09.07.2019 5 z 5

Nahraný Nahraný Kevin Hearne

Čte se to samo, díky za skvělý překlad úžasné knihy! Na další díl skočím hned, nevydržím čekat na další překlad :)

16.05.2019 5 z 5