Bookaholik Bookaholik komentáře u knih

Syn Syn Jo Nesbø

Děj a nápad super, ale ztrácela jsem se v postavách, jen Sonny byl označován nejméně třemi jmény... Už jsem od Nesba četla lepší knihy!

06.01.2019 2 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Byl to muj prvni King. Nebala jsem se a jeste me stvalo, ze se skutecne zacina neco dit az 80 stran ored koncem. Jak bylo zmineno niz, jako povidka by to bylo lepsi.

03.07.2018 2 z 5

Král Krysa Král Krysa James Clavell

Tak do téhle knihy jsem se skutečně zamilovala!

04.03.2018 5 z 5

Královna Města stínů Královna Města stínů Christoph Marzi

Celou trilogii jsem precetla v podstate jen proto, ze jsem za ni utratila sve penize. Nenadchl me ani jeden dil, i kdyz napad to byl skvely. Nebavilo me vecne omilani lila barvy (jina barva na svete neexistuje), spousta veci nebyla vysvetlena, nebo mozna byla, ale ja jsem zrovna nevnimala, co ctu, coz se mi u tehle serie stavalo velice casto...

21.09.2017 odpad!

Do propasti Do propasti Bernd Perplies

Po přečtení prvního dílu, jsem byla taková rozpačitá a trvalo mi docela dlouho, než jsem se pustila do dílu druhého.Když jsem dočetla ten, začala jsem náruživě shánět díl třetí, který je kupodivu neskutečně těžko sehnatelný ve fyzické podobě. Nicméně jsem ho zhltla během několika málo dní a smekám! Nechápu, jak může někdo tak krásně zpracovat sotva tři týdny děje do tří tlustých knih. To snad umí opravdu jen Perplies :)

03.09.2017 5 z 5

Do propasti Do propasti Bernd Perplies

Krasny pribeh, i kdyz jsem mu ze zacatku moc neverila

02.09.2017 5 z 5

Bellman & Black Bellman & Black Diane Setterfield

Vlastne nevim, co rict... Mozna jen, ze jsem takovou knihu nikdy necetla a dost mozna uz ani nikdy cist nebudu... Je jedinecna...

12.08.2017

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Nechtělo se mi do ní, odhodlávala jsem se několik let až mě nakopla čtenářská výzva a její bod: oblíbená kniha rodičů. No, četla jsem ji měsíc, ani nevím proč, četla se mi těžko. Není to špatné čtení, má spád, ale přišla mi taková těžkopádná.

12.06.2017 3 z 5

Neblahý Juda Neblahý Juda Thomas Hardy

Zvlastni kniha... Zpocatku me vubec nebavila, ale nakonec me strhla natolik, ze jsem nedokazala prestat cist. Neni to odpocinkova cetba, ale vede cloveka k zamysleni nad vlastnim zivotem. Dekuji, pane Hardy!

21.05.2017 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Jednou je svým dětem budu číst místo Perníkové chaloupky a Šípkové Růženky... Zamilovala jsem se do nich! :)

29.04.2017 5 z 5

Zodiac - nejnebezpečnější ze všech zvířat Zodiac - nejnebezpečnější ze všech zvířat Gary Stewart

Pribeh super, ale proboha to zpracovani! Clovek by nerekl, ze to psala zkusena spisovatelka... A prekladatel tomu take moc nepridal... Preklepu je zde pozehnane a o chybne syntaxi ani nemluve... Navic je kniha misty dost zmatena a neprehledna. Tim vsim me dost zklamala...

17.04.2017 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Za me spokojenost :) chtela jsem si odpocinout a pobavit a presne to se i stalo :) dokonce jsem ani nebyla zmatena z jednotlivych vztahu, a kdyz, tak jen na chvili, nez mi bliklo :) za me super :)

30.03.2017 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Když jsem sahala po Sedmilhářkách, neměla jsem ani ponětí o tom, co mě čeká. A musím říct, že nezklamaly :) Super oddechová knížka, která nepopisuje týrané a osamělé ženy jako ty největší chudinky a u které jsem se neuvěřitelně nasmála. Lezly mi na nervy ty veledůležité matky, které nemají na práci nic lepšího a důležitějšího, než drbat všechny matky okolo, které nejsou podle jejich soudu dost dokonalé, ale zároveň jsem se tomu musela smát a říkat si: "Panebože, to dokonale sedí!" Já jsem z knihy nadšená a jako oddychové čtení bych ji doporučila všemi deseti!!

04.02.2017 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Mam rada fantasy, ale maloktere me nadchne. Maasove se to povedlo. Strhujici napinavy pribeh, na jehoz konci jsem temer zapomnela dychat. Jedine co bych vytkla, je slozite jmeno hlavni hrdinky a prilis jednoduche souboje, ktere by dle meho soudu mel s prstem v nose zvladat kazdy spravny zloduch. Jinak musim knihu hodnotit kladne, me osobne moc bavila :)

01.02.2017 5 z 5

Hlubší než hrob Hlubší než hrob Tami Hoag

Výborný thriller, jeden z těch nejlepších, jaké jsem kdy četla :) Doslova jsem hltala každé slovo a měla jsem knihu asi za 3 dny přečtenou. Zvláště povedené je rozpracování psychologie postav a rodiny. Opravdu všem doporučuji!

16.07.2016