bobulaL bobulaL komentáře u knih

Gazely Gazely Patrik Hartl

Příjemné oddechové čtení jak jsem u Patrika Hartla zvyklá. Úžasná sonda do ženské duše. Styl psaní mi naprosto sedí. Ježíšek potěšil a já se už teď těším na další majstrštyk, Ananas :)

30.12.2023 5 z 5

Povznesení Povznesení Stephen King

Odpolední jednohubka od pana mistra. Příjemný příběh o mezilidských vztazích v městečku Castle Rock a zvláštní anomálii pana Scotta. Hororovku nečekejte, spíše pohádku pro dospělé. :)

23.01.2023 5 z 5

Ano, přiznám se, jsem fanda filmového Harryho. Kolikrát jsem ho viděla? Nevím, prsty jedné ruky nestačí. Ježíšek přinášel synovi každý rok nové ilustrované vydání. A já až letos na podzim usedla s prvním dílem pod deku, ponořila se do kouzelného světa Bradavic a musím přiznat, že jsem zůstala v němém úžasu! Fantazie jede na plné obrátky, ilustrace děj fantasticky doplňují. Dnes otevírám třetí pokračování a těším se jako malé dítě na cukrovou vatu :)

28.11.2022 5 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Další kousek v knihovně, který zde má své čestné místo. Svižná detektivka od mistra hororu. Šílený mladý psychopat proti detektivovi Hodgesovi ve výslužbě. Výborné čtení. Těším se na další pokračování série!

09.04.2021 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Jen tak dál, mistře!

01.03.2021 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Na každou Carterovku se těším jako malé dítě na Vánoce :)) ... co víc dodat? :) Jedna z TOP knižních sérií! Pokud chcete zabrousit do světa detektivek, začněte s Hunterem a Garciou!

05.11.2018

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

S klidným svědomím dávám plné hodnocení! Spisovatelka, která nese čest svému řemeslu. Už se těším na další díl. DOPORUČUJI!

27.08.2018 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Úroveň každého dílu se postupně zvyšuje, což je mnohem lepší, než kdyby tomu bylo naopak :)) ... Nový díl NOC leží přede mnou ... hurá do něj!

17.04.2018 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Tak tohle "babské" čtení mě hooooodně bavilo :) L.

09.04.2018

Kruh Kruh Bernard Minier

Další série, u které si budu ráda hlídat její pokračování :) Knížky mají spád, napětí, hlavního hrdinu sympaťáka, co víc si přát? Ráda doporučuji!

19.02.2018 5 z 5

Dvě ženy Dvě ženy Martina Cole

Svět tyranství na ženách a dětech mě trochu od knihy odrazoval, ovšem kvality spisovatelky přesto rozhodly. Příběh Susan je drsný a krutý, přesto knihu nelze odložit. Jsem ráda, že hlavní hrdince byl dopřán "happy end" :)

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Jak já se na novou Carterovku těšila!!! :) A opět nezklamala. Dalo by se říct, že všechny knížky jsou jako přes kopírák, ale Hunter a Garcia mě prostě pořád baví! Zasloužených 5 hvězdiček :)

Dolores Claiborneová Dolores Claiborneová Stephen King

Silný příběh o silné ženě. Neskutečné, jak King dokáže na 240 stránkách vést monolog Dolores ... a to bez jediné nudné pasáže. Jde opravdu o jiný šálek kávy, než jsme u SK zvyklí, ale o to více kniha překvapila. Přečteno bez mrknutí za dva dny. :)

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Zasloužené 3 hvězdičky. Jednoduchý a rychlý styl psaní. První polovina knihy se pomalu rozjíždí, druhá polovina sviští :) Pro mě překvapivé konečné rozuzlení.

15.08.2017 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Napínavé dovolenkové čtení. Čekala jsem možná trošku víc, ale děj rozhodně nudit nebude.

31.07.2017 4 z 5

Manželka, která utekla Manželka, která utekla Tess Stimson

Příjemná oddychovka pro letní odpoledne u vody ;)

17.08.2016 4 z 5

Maniak Maniak Martina Cole

Jako vášnivá čtenářka thrillerů Maniaka řadím mezi TOP. Čte se jedním dechem! Skvělé propracování postav i děje. Člověk neví, zda George litovat nebo nenávidět. Pokračování příběhu Zabiják leží přede mnou, tak snad nezklame.

05.07.2016 5 z 5

Hippokratova přísaha Hippokratova přísaha Barbara Wood

Čtete a čtete, protože musíte vědět, co osud třem studentkám medicíny do života vepíše. Pohodové čteni, za sebe ráda doporučuji.

12.06.2016 5 z 5

Čistič Čistič Paul Cleave

Jedním slovem ... VYNIKAJÍCÍ! ... čte se jedním dechem od začátku do konce.

25.05.2016 5 z 5

Skrýš Skrýš Dean Koontz