Bibi23 Bibi23 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Opět jedna z velmi smutných knih, od kterých se však nejde odtrhnout.

20.08.2019 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Úžasná, Úžasná, Úžasná.... A ten konec vás dostane. Měla jsem svou verzi, ale takovou, kterou zvolila autorka, tak tu bych nečekala ani náhodou. Rozhodně stojí za přečtení...

09.07.2020 5 z 5

Jelení vršek Jelení vršek Hana Marie Körnerová (p)

Nádherný příběh, Körnerová opět nezklamala. Další z knih, kterou nedokážete odložit a slibujete si: "už jen poslední kapitolu"...

22.04.2023 5 z 5

Návrat z pekla Návrat z pekla Jan Vavřík

Ač velmi smutné téma, tak se čte rychle, neboť je psaná poutavě, jemně a přitom realisticky. Rozhodně stojí za přečtení.

22.08.2020 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Silný příběh proložený hrůzou, smutkem i neustálou nadějí na přežití. I v tak těžké době o opravdové lásce. Doporučuji!

12.09.2019 5 z 5

Dobrá matka Dobrá matka Sinéad Moriarty

Jedna z nejkrásnějších, ale i nejsmutnějších knih. O životě, jeho radostech i trápeních. Rozhodně stojí za přečtení.

10.08.2019 5 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Ač se mi to stává zřídka, u této knihy ukáply slzy. Velmi poutavý děj, který vás přímo vtáhne do života hlavních hrdinek a nutí vás číst dál a dál. Opravdu krásná kniha, určitě doporučuji.

04.04.2021 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Tak tohle je další vysoká laťka. Byly okamžiky, kdy jsem málem nedýchala a říkala si, že na chvilku přestanu číst, ale o to více jsem nedokázala knihu odložit. A ten závěr byl naprosto skvělý!

17.02.2020 5 z 5

Poslední knihkupectví Poslední knihkupectví Madeline Martin

Nádherný příběh, zvlášť pro milovníky knih. Vžila jsem se okamžitě do nitra hlavní hrdinky a byla každou chvilkou s ní v knihkupectví.

26.03.2022 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Nádherná, jedna z TOP. Typ knihy, od které se nebudete umět odtrhnout. Zůstává v mé knihovně.

23.01.2021 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Připadá mi, že Carterovy knihy jsou díl od dílu lepší. A to jsem si myslela, že to ani nejde. Ale ani od této se nedalo odtrhnout. Prostě opět napínavá od začátku až do konce. Rozhodně zůstává v mé knihovně.

14.08.2020 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Velmi poutavě napsáno a tak jsem ji neodložila, dokud nebyla celá přečtená. Kresby, fotografie a skutečné příběhy dělají celý příběh velmi realistický.

22.01.2020 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Tak to je opravdu skvělé čtení! Za dva dny přečteno. Kniha ze života, která vám bude blízká jejími postavami s jejich starostmi a každodenním "žitím". Určitě doporučuji.

27.12.2019 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Krásná romantická oddechovka, která však není "přeslazená", možná právě i pro její překvapivý závěr.

20.08.2019 5 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Nádherná kniha, opět jedna z těch, kterou nejde odložit a nutí vás číst dále a dále. Rozhodně doporučuji.

13.09.2022 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Krasná, romantická, ideální na letní čtení a pohlazení na duši.

29.07.2020 5 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Už jsem přečetla spoustu knih, tato ale zůstane jednou z mých TOP. Nádherně psaný příběh, který vás vtáhne do děje a nedovolí knihu odložit...

17.01.2020 5 z 5

Počkej na mě v Paříži Počkej na mě v Paříži Kristin Harmel

Tak tohle je nádherná kniha. Velmi poutavý příběh, který čtěte a prožíváte zároveň. Rozhodně doporučuji.

24.11.2021 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Knihu jsem měla dlouho v knihovně a po jejím přečtení nechápu, že jsem ji tak dlouho odkládala. Vtáhla mě do děje okamžitě a velmi dobře se četla. Perfektní je popis děje z pozice všech postav. Rozhodně doporučuji.

07.03.2021 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Moc krásná, čtivá, něžná a romantická kniha, která vás při čtení osvobodí od starostí a přenese na vás klid a pocit štěstí. Aspoň na mě tak působila.

21.05.2020 5 z 5