betys6914 betys6914 komentáře u knih

Motýlí kůže Motýlí kůže Sergej Kuzněcov

Nápad skvělý, postavy skvělé, jen ten styl vyprávění byl jednodušee otřesný.

01.06.2016 3 z 5

Stanice 11 Stanice 11 Emily St. John Mandel

Zcela uvěřitelná apokalypsa, ze které mrazí. Lidé si stěžují, že tu chybí akce, podle mě si moc zvykly na to vše postapo kolem a nedokážou ocenit dobrý příběh, který nepotřebuje epický survive maraton.

09.05.2016 5 z 5

Pekelná krev Pekelná krev James Rollins (p)

Vždycky si říkám, že nesnáším happyendy, pak to ale dočtu a sem za ně ráda. Pekná série to byla.

17.04.2016 5 z 5

Tuhle knihu fyzicky bolí číst, a právě proto je tak skvělá.

08.04.2016 5 z 5

Hotel New Hampshire Hotel New Hampshire John Irving

Nevšímejte si otevřených oken.

08.03.2016 5 z 5

Mizerové Mizerové John Connolly

Jednoduše skvělé! Děsivé, tajemné a neuvěřitelně návykové! Connolly ve své nejlepší formě!

25.02.2016 5 z 5

Anihilace Anihilace Jeff VanderMeer

Skvělá kniha! Spíš než sci-fi bych to ale označila za jakýsi počin, ze kterého za pár stránek začnete trpět stihomamem a schizofrenií. Jakmile se tak stane, není pro vás z oblasti X cesty zpět.

17.02.2016 5 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Absolutně skvělé! Tak temné, že máte chvílemi chuť knihu odložit a už ji nikdy neotevřít, protože z ní máte jednoduše strach.

13.02.2016 5 z 5

Vigilie Vigilie Robert Masello

No nevím, konec byl takový nijaký. Bestiář se mi líbil daleko víc.

03.02.2016 3 z 5

Hostina pro vrány Hostina pro vrány George R. R. Martin

Upozorňuji, že Martin vás při čtení nejspíš odposlouchává. V momentě, kdy sem si řekla, YAY tahle postava je má druhá nejoblíbenější postava, byla za kapitolu mrtvá. Takže doporučuju u knihy nic neříkat a hlavně si nic nemyslet nebo skončíte jako já.

29.01.2016

Muži pod ochranou Muži pod ochranou Robert Merle

Bojím se momentu, kdy se tahle kniha dostane do ruky nějaké šílené feministce a ta se rozhodne její obsah realizovat.

08.12.2015 5 z 5

Vyvolení Vyvolení Steve Sem-Sandberg

Smutná kniha.

29.11.2015 4 z 5

Bouře mečů Bouře mečů George R. R. Martin

S každým dalším dílem přibývá postav, co nesnáším a ani jedna z nich nevypadá, že by se jí chtělo umřít.

22.11.2015 5 z 5

451 stupňů Fahrenheita 451 stupňů Fahrenheita Ray Bradbury (p)

Knižní povinnost pro všechny bez výjimky!

14.11.2015 5 z 5

Budoucnost Budoucnost Dmitry Glukhovsky

Musí se nechat, že Glukhovsky má talent na dramatické konce.

08.11.2015

V jedné osobě V jedné osobě John Irving

Vždycky si říkám, že sem na dalšího Irvinga připravená. Že to tentokrát zvládnu a nenechám se tak neuvěřitelně pohltit a že nebudu brečet. Nebyla sem připravená. Nikdy nejsem připravená.

15.10.2015 5 z 5

Boží oko Boží oko James Rollins (p)

Skvělé! Úžasně zkombinovaný dějepis s fyzikou. Upoutá a nepustí.

08.10.2015 4 z 5

Střet králů Střet králů George R. R. Martin

Theon je idiot. Víc k tomuto dílu netřeba zmiňovat.

14.09.2015 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Já vám nevím. Detektivka dobrá, o tom žádně pochybování. Ale jak mi všichni cpali, že Nesbo je neuvěřitelný, brilantní a jeho knihy sou taky takové, nějak mě to teda nepřesvědčilo. Snad příště.

13.08.2015 3 z 5

Ostrov sviní Ostrov sviní Mo Hayder

o Mo Hyder sem podle recenzí čekala něco strašidelnějšího, ale bylo to moje první setkání, tak uvidíme, jak to dopadne příště

16.07.2015 3 z 5