beruzzka beruzzka komentáře u knih

Andílek Andílek Mary Kubica

moc se mi kniha libila, cetla se jednim dechem a obcas jsem se kvuli ni vzdala par hodin spanku. a to delam jen pro dobre knihy. Hodna holka jsem cetla asi rok zpet a stale si cely dej pamatuji, byl skvělý jako tato kniha

07.01.2022 5 z 5

Nečekaně vévodkyní Nečekaně vévodkyní Valerie Bowman

Musim rict, ze zacatek se dost vlekl, od prvnich stranek bylo jasne, co se stane a hlavni hrdinka vse donekonecna omyvala... poslednich 50 stran uz melo spad ale ani tak to nebyla zadna super kniha.

28.12.2021 3 z 5

Pozlacená klec Pozlacená klec Hana Marie Körnerová (p)

Takove to, kdyz v 9 vecer otevru knihu, ze kousek zacnu a v 1 rano si rikam, ze hned rano do doctu.
bezva ctiva kniha, posledni kapitola s valkou mi prisla trochu navic, ale jinak me kniha velice bavila

18.12.2021 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Dokonale jako vzdy.

09.12.2021

Němci Němci Jakuba Katalpa (p)

Moc se mi kniha libila, obcas jsou pribehy, ktere nelze napsat aniz napisete vse. A presne tyhle knihy mam rada. Detaily a podrobnosti a pritom to neni nuda a cte se jednim dechem. Moc se mi kniha libila

09.12.2021 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Ja ty otevrene konce nemam rada, jen kvuli tomu ubiram hvezdicku. Jinak se mi kniha moc libila, bohuzel jsem ji nejvic zacala "hltat" prave u konce

04.11.2021 5 z 5

Hon na Cassandru Hon na Cassandru Lisa Kleypas

Z cele serie se mi asi tento dil libil nejmin, prislo mi to takove : zbyla tady cassandra tak ji nekoho priradime

14.09.2021 4 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Musím říct, že se mi více líbí koncept netflixu, kde odkrývají a vypráví příběhy postav dohromady a ne po jednom jako v knize, kupodivu mi to přišlo nudné a Simon byl trochu fnukna.. čekala jsem víc, když se to netflix rozhodl zfilmovat

17.08.2021 3 z 5

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

uzasny pribeh, zabavne, napínavé, pohadkove. krasna serie

Ďáblova dcera Ďáblova dcera Lisa Kleypas

Ja asi Westa miluji ze vsech nejvic! opet uzasny dej, hlavni hrdinka neni hloupa a naivni, vtipne sceny a romantika

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

uzasny dil, stejne jako ostatni me moc bavil a uzivam si autorky styl, kdy jdou knihy romanticke, napadite ale zaroven i ukazuji, jaka byla doba, co se nosilo, smelo, jak slechta zila, vzdy se tesim na doslov, kde vysvetli i historicke souvislosti a prida recept

Dvakrát sedm pohádek Dvakrát sedm pohádek František Hrubín

Ted jsem tuhle knihu pujcila dceri v knihovne a cely mesic nas tesila pred spanim. Nadherne pohadky, hlavne kuzlatka se u nas cetla i nekolikrat za sebou.

16.06.2021 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Film znam, nekolikrat jsem ho kdysi videla, ale kvuli jeho konci jsem si jej uz dlouho nepustila a to je mozna ta idealni kombinace mezi knihou a filmem. Videt film, pamatovat si jej,ale ne do detailu a pak cist knihu. A tahle se cetla skvele! Dokonaly pribeh, to jak do sebe vse zapada, parada.

16.06.2021 5 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

nejslabsi dil, dej naprosto nudny, predvidatelny, cely pribeh se da shrnout do 4 vet.

07.05.2021 1 z 5

Deset polibků Deset polibků Sarah MacLean

Za me druhy dil lepsi nez prvni, postavy se mi moc libili, bylo to vtipne a romanticke

17.04.2021 4 z 5

Umět milovat Umět milovat Katie Cotugno

Velice ctive, libilo se mi, jak se menily kapitoly minulost/pritomnost.

17.04.2021 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Bezvadna oddychovka, cetlo se skvele

17.04.2021 4 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Knížka byla čtivá a děj rychle utíkal, jak moc se mi líbila vcelku chytrá a odvážná hlavní hrdinka, tak stejnou měrou mě vytáčel až příliš nereálný Gabriel. Chápu, že čtu červenou knihovnu, ale takový muž, který dokola řeší lásku a v závěru je samé tutu nunu je prostě moc.

29.03.2021 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

O knize jsem tak často někde četla ale nevěnoval jsem ji pozornost, myslela jsem, ze je prostě o nějaké tete, co je bláznivá. Jak moc jsem se mýlila. Knížka je nádherná a napad vyprávět po generacích a postupně se dozvídát pravdu byl dokonalý

03.02.2021 5 z 5

Všichni jsme nějak vadní Všichni jsme nějak vadní Matthew Norman

me se knizka moc libila, hlavni postava mi prisla super, vtipna a tak spravne tragicka :-)

21.01.2021 4 z 5