berila Online berila komentáře u knih

Tatérka Tatérka Alison Belsham

No tedy, zase výborný začátek nové série, ve které určitě budu pokračovat a k přečtení ji doporučím.

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Co mi zbývá jiného než opět chválit autorku a celou sérii, kterou k přečtení mohu jen a jen doporučit.

30.06.2023 5 z 5

Terapeutka Terapeutka Camilla Grebe

Vůbec to není špatný začátek pro mě nové série a určitě v ní budu pokračovat.

30.06.2023

Zvěsti Zvěsti Aleš Novotný

Už první kniha od autora se mi moc líbila a při přečtení této se můj názor na autora nemění. Začíná se nám v tom malém českém rybníčku líhnout plno mladých nadějných spisovatelů a já jsem za to moc moc ráda.

Snoubenky smrti Snoubenky smrti Jean Christophe Grangé

Co tady říci, pro mě šíleně zdlouhavé a nějak mě to nebralo. Prostě "Purpurové řeky" byly jen jedny.

30.06.2023 3 z 5

Nářek drozda Nářek drozda Tim Weaver

Nemohu jinak, ale tento autor prostě patří mezi mé nej. A to vším - stylem psaní, čtivostí a hlavně tím, že se zabývá nevyřešenými případy a pěkně postupně je rozmotává a to mě baví.

30.06.2023 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Jako obvykle jsem spokojená. Je úplně zbytečné se rozepisovat, líbí se mi celá série.

Otcova oběť Otcova oběť Santiago Díaz

Nebyl to špatný thriller, ale úplná bomba to nebyla. Přesto za přečtení určitě stojí.

30.06.2023 3 z 5

Šelma Šelma František Šmehlík

Už s předchozí detektivkou jsem byla maximálně spokojená a v tomto případě tomu nebylo jinak. Dalším bonusem je to, že se jedná o začínající sérii.

Tvá vina Tvá vina Claire McGowan

Poslední dobou mám štěstí na dobré thrillery a tento podle mě k nim patří. Za sebe ho s klidným svědomím doporučím k přečtení.

20.05.2023 4 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Tak tohle je výborný začátek nové série. Pokračování si určitě nenechám ujít.

20.05.2023 5 z 5

Zlý pes Zlý pes Alex Smith (p)

Za mě ještě lepší než předchozí díl, i když místy trochu "nechutný". Styl psaní mi u tohoto autora maximálně vyhovuje.

20.05.2023 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Tak tady jsem spokojená. Pěkná detektivka. sympaťák detektiv, tři malé divošky (asi bych se někdy neudržela) a zajímavě se vyvíjející děj. Hned jsem se vrhla na další díl.

20.05.2023 4 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Už jsem to zmiňovala minule, autorka píše výborně, ale prostě není úplně typ na detektivky. Ty by měly mít spád, ale tady se to pořád táhlo. Přiznávám bez mučení, že čtu hlavně kvůli tomu, jak se vyvine vztah hlavních hrdinů, takže příště zase budu muset zvládnout velké množství stránek

20.05.2023 3 z 5

Tajemství Tajemství Kathryn Hughes

Třetí román od autorky a opět se mi velmi líbil. Určitě přečtu i další romány a tento milovníkům románům, hlavně ženám, doporučím.

28.03.2023 4 z 5

Trosečníci Trosečníci Lucy Clarke

Lucy Clarke psát romány opravdu umí, ale přesto u mě vede stále román "Stíny nad zálivem". "Trosečníci" nejsou špatní, ale zase taková bomba to podle mě není. Za přečtení však určitě stojí.

28.03.2023 3 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Moje oblíbená spisovatelka opět nezklamala, příběh se mi moc líbil a určitě všem doporučím k přečtení.

28.03.2023 5 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Na chvíli jsem odbočila od detektivek a thrillerů a přečetla jsem tento román. Bylo to pohodové čtení se zajímavým koncem, takže nelituji, že jsem se dala do čtení.

28.03.2023 4 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Tato série s Erikou se mně zkraje líbila více, ke konci už jsem zdaleka nebyla tak spokojená. Tento díl však patří k těm lepším , i když za uspěchaný konec dám o * méně. Za přečtení určitě stojí.

05.03.2023 3 z 5

Umři znovu Umři znovu Tess Gerritsen

Autorku mám moc ráda, že série už mám téměř vše přečteno a čeká mě zatím poslední díl. Určitě všem doporučím.

04.03.2023 4 z 5