bara8686 bara8686 komentáře u knih

Skrytá Skrytá Kristin Cast

no jednoduše, už by mohli ukončit tuto sérii,je to moc zdlouhavé

22.09.2013 4 z 5

Mezinárodní kuchařka Mezinárodní kuchařka Juliana A. Fialová

výborná kuchařka, kde se najde recept z každého koutu světa

06.06.2013 5 z 5

Blaze Blaze Richard Bachman (p)

smutný příběh,který mě velmi zasáhl,slaboduchý zločinec,který neměl v životě štěstí, výborně napsané a s chutí jsi tento příběh přečtu v budoucnu znova

03.04.2013 5 z 5

Najít Sky Najít Sky Joss Stirling (p)

zase trochu jiný soudek fantasy,ale velmi povedené,akorát ten konec byl trochu moc hektický,každopádně takového Zeda bych taky brala :-)

07.02.2014 5 z 5

Iveto, sbohem... Iveto, sbohem... Zlata Golda Dvořáková

bulvár s pevnou vazbou

18.09.2013 odpad!

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

výborná kniha, napínavý děj, knihu jsem přečetla jedním dechem a těším se na další díly :-)

26.03.2013 5 z 5

Sexy vrásky a velké lásky Sexy vrásky a velké lásky India Knight

nic moc kniha,četla jsem cca 100 stran a nic mi to neřeklo nemohla jsem se začíst,tak jsem ji radši odložila

08.03.2014 1 z 5

Planeta tajuplných světů Planeta tajuplných světů Duncan Brewer

kniha plná záhad a i jejich rozluštění,jsem ráda že ji mám doma

Hospodyňkám od A do Z Hospodyňkám od A do Z Ružena Murgová

kuchařka pro každou hospodyňku začínající, i když je tato kniha staršího vydání, každý si tam najde něco svého i v dnešní době

06.06.2013 5 z 5

Zlatá úsporná kuchařka s rozpočty: Úsporná kniha každé domácnosti Zlatá úsporná kuchařka s rozpočty: Úsporná kniha každé domácnosti Anuše Kejřová

tyto staré kuchařky by měli být považovány za národní poklad !!!

Moučníky Moučníky Mária Hajková

výborné recepty na dokonalé moučníky lehké a náročné, každý tam najde recept pro svou chuť

05.06.2013

Co chutná v Evropě Co chutná v Evropě Libuše Vlachová

výborné recepty z každého koutu světa

05.06.2013 4 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

výborné zakončení této série i když s bolestnými ztrátami, ale za to se šťastným koncem, tato autorka konečně píše novou vlnu četby jak pro mladé, tak i pro každého, kteří rádi čtou fantasy

28.03.2013 5 z 5

Předurčená Předurčená Kristin Cast

četla se skvěle, jen mě mrzí, že na další díly se musí čekat dlouho, pak člověk pomalu zapomene jaký byl děj,pokud musí čekat další rok, ale celou sérii mohu doporučit jak pro mladé, tak i pro dospělé, je to čtivé, vtipné i napínavé

11.03.2013 4 z 5

Navždy mrtví Navždy mrtví Charlaine Harris

opravdu poklidný díl,dopadlo to jako v pohádce všichni nepřátelé jsou pryč a zůstala jen princezna s princem,možná že je dobře že to zkončilo,protože další díly by už byli asi o ničem

14.05.2014 4 z 5

Zůstat člověkem aneb Vzpomínání Heleny Růžičkové Zůstat člověkem aneb Vzpomínání Heleny Růžičkové Lubomír Nečas

výborná Paní herečka,kterou mám ráda už od dětství,její život byl no prostě dokonalý,jak se říká -"Jednou jsi dole a jednou zase nahoře" tak přesně ona žila svůj život a žila ho na plný pecky

11.02.2014 5 z 5

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Dost zajímavý děj knihy,který mě nedovolil opustit tuto knihu než jsem ji celou přečetla,je to děj o ničem,ale zároveň o všem,doporučuji přečíst

31.01.2014 5 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

konečně jsem začala číst tuto legendární sérii,musím uznat film versus kniha ,no řekla bych že na stejno,v tomto prvním díle je vše do detailu popsané,že mi to vyplnilo hluchá místa co jsou ve filmu,těším se až se pustím do čtení dalších dílů

29.01.2014 4 z 5

Matky to chtěj taky Matky to chtěj taky Irena Obermannová

čekala jsem od této knihy víc,ale co se dá dělat, nelíbil se mi styl psaní autorky,dávám průměr

18.09.2013 3 z 5

Dívky, které miloval Dívky, které miloval Jonathan Nasaw

výborný psychologický román,přečetla jsem tuto knihu jedním dechem

21.06.2013 4 z 5