Bára1182 Bára1182 komentáře u knih

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Jedna z nejlepších knížek :) Udělala na mě velký dojem :)

Malevil Malevil Robert Merle

Úžasná knížka s příběhem, který čtenáře naprosto pohltí. Bylo hodně těžké se od toho odlepit :)

28.09.2011 5 z 5

Maryša Maryša Vilém Mrštík

Četla jsem i hezčí knížky, ale aspoń měla Maryša děj který se dal pochopit (s čímž někdy mívám u povinné četby dost problém) :)

27.09.2011 3 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Hodně chytlavá knížka :)

Eugen Oněgin Eugen Oněgin Alexandr Sergejevič Puškin

Asi jsem divná, ale kdybych dopředu neěděla o čem to je..asi bych vůbec nepochopila o čem čtu :) Byla to první veršovaná knížka kterou jsem přečetla a nějak mi to nesedlo. To ale neznamená, že Oněgina považuju za špatnou knížku :))

08.10.2011 3 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Hezká, ale trochu nereálná knížka :))

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Zklamání.....po přečtení předchozích třech dílů jsem čekala něco trochu realističtějšího ( dobře upíři nejsou moc realistický, ale tohle už bylo trochu moc) :/

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Knížka je mnohem hezčí než film :)

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Líbila :) Jen trochu smutný konec.

Naši furianti Naši furianti Ladislav Stroupežnický

Pěkná, veselá knížka :)

27.09.2011 4 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

Hezká knížka s jednoduchým, al zajímavým dějem :)

27.09.2011 5 z 5

Kříž u potoka Kříž u potoka Karolina Světlá (p)

Nejhorší knížka z povinný četby :D Trochu nudná a navíc dvě Evičky mi udělaly pěkný zmatek :)

27.09.2011 2 z 5

Othello Othello William Shakespeare

Nemůžu si pomoct, ale líbil se mi víc než Romeo a Julie :)

Pistolník Pistolník Stephen King

Musím přiznat, že se mi zase tolik nelíbil. Ale i paní knihovnice i Vaše komentáře slibují další díly zajímavější, takže autora určitě ještě nezavrhuju :)

10.10.2011 3 z 5

Minimum chovatele Minimum chovatele Petr Skalka

Knížrčku jsem přečetla s vypětím všech sil. Je vidět, že už není zrovna nejmladší. Mám pocit, že v knížkce jsou věci nedůležité nebo nevhodné a naopak tam chybí důležité věci. Je to prostě opravdu pouze minimum :)

08.10.2011 4 z 5

Dracula Dracula Bram Stoker

Hezká knížka :) Akortá jsem ze začátku měla trochu zmatek v střídání deníků :D Bylo pro mě jen trohcu zklamání jak rychle ho nakonec vyřídili :D

04.10.2011 5 z 5

Muž, který naslouchá koním Muž, který naslouchá koním Monty Roberts

/žasná knížka plná jakoby mimochodem řečených rad jak pracovat s koňmi :) Ale i jako autobiografické vyprávění byla velmi pěkná :)

Západ Západ Karel Václav Rais

Kromě zdlouhavých popisů krajiny a postav se mi knížka líbila ( těch popisů tam ale bylo víc než toho děje :D )

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

MOžná na to koukám moc neodborně...ale tohle byla jedna z nejhezčích knížek ,které jsem kdy četla :))