bafuskyBaf bafuskyBaf komentáře u knih

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Liz Lawler

Překvapivě to bylo zajímavé počtení.

26.06.2019 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Já nevím tohle mi absolutně nesedlo. Děj nic moc a děsivý mi to teda nepřišlo.

22.02.2019 1 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

To se tak hezky četlo...:-) Už se těším na druhý díl.

27.12.2018 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Vážně skvělá kniha. Vtáhla mě do děje. Vyšetřovatelka měla grády.

20.12.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Bylo to čtivé, ale od půlky knihy jsme věděla jak to bude... Už jsme četla něco podobného.

29.10.2018 4 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Tahle knížka se četla úplně sama... A líbila se mi asi nejvíce. Jdu sehnat další díl...:-)

04.06.2018 4 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Za mě zase super počteníčko. Mám ráda knížky od této autorky. Je to vždycky oddychovka..

10.04.2018 5 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Adams

já to normálně vzdala... a to se mi tak moc často nestává...

28.02.2018 1 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

yes, dobrá oddychovka....:-)

01.02.2018 5 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

Super oddychovka. Romanťárna každým coulem.. :-)

13.01.2018 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Humorná a hlavně čtivá kniha.. A to je hlavní... Za dva dny nebylo, co řešit.. :-)

24.12.2017 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Proč to bylo tak krátké? Když to začalo mít trochu grády...tak konec.. sem z toho trochu zklamaná..

09.11.2017 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knížka je dobře napsaná, rychle se četla. Zhruba od poloviny jsem už tušila o co tam půjde. Bylo to dost předvídatelné. Ten konec byl trochu divoký, ale šlo to.

06.09.2017

Andílek Andílek Lucinda Berry

Andílek..to určitě tedy. Knížka se četla jedním dechem, stále jsem potřebovala vědět, jak to bude dál. Někdy to bylo fakt hrozné to číst. Ten konec mě přišel useknutý, ale dořešené to bylo.

07.05.2024 5 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Ježiš, ty její rodiče mě teda neuvěřitelně štvali...strašný. Jinak pěkný příběh, hezky se to četlo.

10.04.2024 4 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Když jsem se rozmýšlela jestli si tuto knížku půjčím z knihovny, tak jsem si nebyla úplně jistá jestli půjčit. Nemusím duchařiny, ale byla jsem velmi mile překvapená, jak je kniha napsaná. Děj ubíhal velmi rychle, Mallory mi byla sympatická a fandila jsem ji. Ten zvrat na konci jsem úplně nečekala, ale i tak to beru. Jako celek na 5 hvězd.

14.03.2024 5 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Není co dodat... Krásný příběh :-)

23.02.2024 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Tohle byla jízda...Četlo se to samo, téma hodně zajímavé - záměna dětí. Trošku psycho pravda, závěr bych čekala malinko jiný, ale i toto zakončení bylo dobré.

04.11.2023 5 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

O malý kousíček se mi tento příběh Ashy a Jake líbil více než první díl.. Bavila jsem se, když se nějak pošťuchovali..

13.08.2023 5 z 5

Moderní džentlmen Moderní džentlmen Meghan Quinn

Moderní džentlmen je taková jednohubka na jeden večer. Hodnocení mě trošku překvapilo, že je nižší, ale mě ta knížka pobavila a líbila se. Není to žádné náročné čtení.
Wes byl velkej sympaťák, June mě občas iritovala.

12.07.2023 3 z 5