Asora Asora komentáře u knih

Sonáta pro Azazela Sonáta pro Azazela Dušan Fabian

Po slabších Krutých strojích, jsem se trochu bála, že to dopadne stejně ne-li hůř ale moje obavy byli zbytečné. Sice mi tam chyběl Vincenc a Walter, ale tu jednu mini kapitolku co dostali stála za to.
Ze začátku mi chvilku trvalo než jsem se začetla, ale pak jsem zbytek přečetla pomalu na jeden zátah. Příběh byl zajímaví a skvěle napsaný.

05.08.2015 5 z 5

Magie pro každého Magie pro každého Jiří Pavlovský

Přečteno jedním dechem, Takhle moc jsem se u knížky nezasmála vážně dlouho. Svým způsobem je to neskutečná blbost, ale kouzelná a skvěle napsaná.

26.05.2015 5 z 5

Výtah do pekla Výtah do pekla Jiří Pavlovský

Ze začátku mi opět trvalo se do příběhu dostat, ale pak to šlo ráz na ráz a za necelé dva dny jsem knihu dočetla. Klaudiina linie, byla dobrá, správně úchylná a asi chvíli nebudu jezdit výtahem. taky to bylo poprvé co jsem se při čtení bála. Felix a Walter, no tam mi přišlo že to malinko pokulhávalo, ale pak se to zase rozjelo.
A ani mi tu moc nechyběl Vincenc. Pavlovský se z těch všech autorů co to píše, čte nejlépe a těším se na další jeho díly.

07.08.2015 4 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Druhý díl mě celkem zklamal, a ani ne v půlce knížky mi začaly vadit Thomasovo náladičky a popisování jeho emocí (V některých pasážích byl horší než ženská :D) a hlavně Teresa, to je postava co mi neskutečně leze na nervy a vůbec by mi nevadilo kdyby někdo zabil.
Ale příběhově se to posunulo a bylo to i zajímavé, ale musím říct, že jsem se musela kolikrát vážně dokopat k tomu abych to zas četla, protože věčné popisování okolí atd. mě moc nebavilo.

26.05.2015 3 z 5

Bouře ve stínech Bouře ve stínech Alexej Pechov

Pekné zakončení celé trilogie, ale možná by tomu prospělo aspoň o sto stran méně, místy už to bylo zbytečně moc protahovaný a občas nudný. Ale i přes to jsem se od knihy nemoha odtrhnout a vážně se mi to líbilo.

21.08.2015 4 z 5

Město mrtvých Město mrtvých Jiří Pavlovský

Stejně skvělé jako první díl, jen jsem se ze začátku ztrácela v tom střídání pohledů, ale za chvíli jsem si zvykla. Doufám že další díly budou taky tak dobré.

26.05.2015 4 z 5