Arsi Arsi komentáře u knih

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Další skvělá detektivka, stejně jako předchozí dvě ze série.

16.03.2023 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Jako vždy perfektně napsaná kniha. Velmi čtivé a velmi poutavě napsané. Nejde od knihy odejít.

19.09.2019 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Moc pěkně napsaná detektivka. Velmi mladá autorka a píše fakt dobře - smekám.

21.07.2022 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Skvělá kniha. Napínavé od začátku do konce. Velice čtivá, jdu na další díl.

05.06.2021 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Krásná, čtivá kniha.

11.09.2022 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Válka ve Francii. Neuvěřitelně silný příběh dvou naprosto rozdílných sester. Je tam láska, utrpení, odvaha, statečnost a odhodlání. Závěr knihy mi vehnal slzy do očí. Pořád musím o knize přemýšlet.
Určitě se ke knize ještě vrátím. Rozhodně doporučuji přečíst.

11.08.2018 5 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Autorka opět otevřela kontroverzní téma. Silný příběh a krásně napsaná kniha.

01.08.2023 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Skvělá kniha, přečteno jedním dechem. Ostatně jako všechny předchozí díly.

27.02.2023 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Krásná kniha, veselá a místy i smutná. Kniha mě dostala. Měl by si jí přečíst každý, kdo si chce pořídit psa.

11.01.2020 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Detektivka mě vysloveně "bavila". Zajímavá zápletka a šéfinspektorka Erika Fosterová, průšvihářka, mi byla sympatická a vždycky jsem čekala, co zase provede. Kniha měla spád a četla se jedním dechem. Už sahám po další...

22.06.2018 5 z 5

Sagittarius Sagittarius Václav Křivanec

Moje první setkání s autorem a určitě ne poslední. Jsem nadšená. Skvělá detektivka ze Šumavy.

07.08.2023 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Po knížce jsem sáhla kvůli Čtenářské výzvě. Ze začátku mi trochu vadilo množství technických informací, ale pak mě to chytlo. Skvělá a napínavá kniha.

31.01.2023 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Opět perfektně napsaný thriller. Ještě lepší než první díl. Ještě nevíme, kdo je subjekt 037 a co Jack? Doufám, že se to dozvím ve třetím dílu. Jdu na něj.

07.06.2021 5 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Skvěle napsaná detektivka. Napínavé a velmi čtivé, mělo to spád. Náčelnici Kate jsem fandila. Neodchází se od rozečtené knihy lehce. Jdu hned na další díl.

29.10.2019 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Krásná kniha. Smutná, ale poutavě napsaná. Těžko se od ní odcházelo.

10.04.2019 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Čtivé, napínavé, jako ostatně všechny díly ze série.

24.08.2023 5 z 5

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Moc pěkná kniha, čtení jsem si užila a ještě jsem se dozvěděla hodně zajímavých věcí. Byl to skvěle vedený rozhovor. A podle odpovědí si myslím, že pan Hecl je velký sympaťák a profesionál.

27.04.2023 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Pěkná, čtivá kniha. Napínavá, moc se mi líbila.

27.07.2022 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Jako každá kniha od této mnou oblíbené autorky je skvělá. Jedna z nejlepších detektivních sérií. Moc se mi líbí Kim a její parta. Doufám, že nebudeme čekat dlouho na další knihy.

22.06.2022 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Skvělá detektivka, napínavá od začátku do konce. Těším se na druhé pokračování série.

02.10.2021 5 z 5